salondakı orta sehpanın üzerıne ayak uzatılır mı??

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve incisu tarafından 8 Şubat 2008 başlatılmıştır.

8 Şubat 2008
    Konu Sahibi : incisu
  1. incisu

incisu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar gecen hafta bekar kaynım bıze lig tv'de esımle mac ızlemeye geldi.(kendisiyle gayet sık görüşüp samımıyızdır eşimle.kendısını özabım gıbı severım).bende onlara çaydır, kektir falan servis yaptım.buraya kadar hersey normal.salonda maç izlerken biara kaynımın orta sehpaya ayağını uzattığını gördüm. Bu tarz şeylerden hiç hoşlanmam.kendısını güsel bır dılle ıkaz ettım.5 dakıka sonra odaya gıttım ayağı tekrar sehpanın uzerınde.bu sefer kendısını ıkaz etmeden tuttum sehpayı ayagının altından çektim.Şuan kendisi bana her nekadar kırılmadığını söylesede surat ediyor.Eşimle bu konuyu konuştuk kendısı keske yapmasaydın oyle ayıp oldu dedı. Abım bugune kadar senın gönlünü hep hoş tuttu bu sene sırf senın gonlun olsun dıye dogum gunu hedıyesı laptop hediye aldı,herzaman ne istesen özensen yapar eder.senın gönlün kırılcak diye ödü kopuyoo dedı.sızce onun bunca ıyılıklerıne karsı ayıp mı ettım kızlar.Ama sırf o bana ıyı davranıyoo bısıler hedıye alıyoo dıye titizlıgımden kurallarımdan vazmı geceyım.bana tavsiyelerınız nelerdir???

2. 8 Şubat 2008
  3. Japon KIZ

Japon KIZ IŞIL' IM Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    Aile aranızdaki ağları bilemem ama maç esnasında refleks olarak tekrar koymuş olabilir. Çekmesen daha iyi olabilirdi.
    Çok fazla büyütülecek bir şey yok bence.
    Sevgilerle
    a.s.

4. 8 Şubat 2008
  5. Yeliz

Yeliz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Kendi evinde yapıyorsa belki sorun olmayacağını düşünmüştür. sen hatalı olabilirsin ama uyarmışsın.bence o da hatalı..

6. 8 Şubat 2008
  7. sxuxtlxux gayfe

sxuxtlxux gayfe prenslerim Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    senden yaşça büyük olan birine ayıp etmişsin bence.
    bende bu konuda çok titizim hele ayaklarını toplayıp açık renk koltuklarımın üstüne oturmalarına sinir olurum.ama bunu bende yaşça büyük sevip saydığım biri yapmış olsa hiç bişi diyemem.silerim olur biter derim.şu 3 günlük dünyada ondan kıymetlimi derim gönül kırmaya değmez.
    sende sehpayı çekeceğine bir kez daha uygun bir dille hatta kırılmaması için şakalı bir dille uyarsaydın.

8. 8 Şubat 2008
  9. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.579
    Ödül Puanları:
    363
    Aslında çok abartılacak bir konu değil ama ben eve gelen misafirin sanki ev sahibi kendisiymiş gibi rahat hareket etmesine çok kızıyorum.:kızgın:
    Sonuçta tatlılıkla uyarmışsın,neden devam eder ki aynı hareketi yapmaya?:sm_confused:

10. 8 Şubat 2008
  11. CatladaPatla

CatladaPatla Annesinin minik Tostosuuu Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Tepkini biraz fazla göstermisin sanki...
    Mac esnasinda erkekler ztn dünyadan bi haber oluyor, hic biseyi takmiyorlar....
    Esimde öyle...evde bagirir cagirir mac bakarken ne kadar uyarsamda...:tomato:

Bide o senin büyügün ve sana bugüne kadar hep güzel davranmis....
    Yaptigin saygisizlik olmus bence...benneyaptımki

Biraz daha kibar bi dille uyarsaydin bi kac kere bence yada saka yolu ile laf carpitsaydin....

Neyse bosver, büyütülecek bisey degil....takma kafana....yerimseniben

12. 8 Şubat 2008
  13. ilona

ilona psikolocik deli Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    348
    ayakalarını uzatsa nolur canım
    o gittikten sonra silersin temizlersin kalp kırmaya değermi
    bilmiyorum ben bu konularda çok genişte olabilirim ama biraz ayıp etmişsin sanki CADIARZU

14. 8 Şubat 2008
  15. PRINCESS-in-LOVE

PRINCESS-in-LOVE 2. kez annelik heyecanı Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    bencede biraz ayıp olmuş. Nede olsa misafir. Demeki sizin evde kendini rahat hissediyor öyle davranmiş. Çokta büyütülecek bişey değil, tabiki hoş değil ayaklarını sehbaya uzatması bende sevmem ama seni kizdirmak için yapmamıştır. Keşke öyle davranmasaydın ama geçmiş yapcak bişey yok. Gönlünü alırsın bi şekilde

16. 8 Şubat 2008
  17. incisu

incisu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106

ya onlar hep benım evı kendı evlerı gıbı görüyorlar çok rahatlar bende buna kızıyorum.nekadar samımı olsamda bu tarz şeyleri sevmem.ben kayınvalıdeme gıttıgımde hıcbırseye elımı surmem sormadan.ama onlar tam tersi.buna kızıyorum işte bendee.çok iyiler ama çok rahat insanlarrr.allahtan eşim hiç onlara çekmemiş.

18. 8 Şubat 2008
  19. Kite_Runner

Kite_Runner Pretty Woman Üye

Beğenildi:
    58
    Ödül Puanları:
    113
    Kendime çok yakın bulduğum ve sevdiğim insanların evimde kendi evlerindeymiş gibi rahat etmelerini isterim. Bence çok şık bir davranış olmamış.
    Bende çok titizimdir ama sanırım şaka yollu ikinci kez uyarmaya çalışır veya ayağının geldiği kısma bişi koyardım. ( minder, havlu v.s )

Ama sen üzüldüğünü belirtmişsin, yapacak başka bişeyde yok zaten...
    Büyütülecek bişi yok bence...