salonum için değişik fikirler verebilirmisiniz?

Konusu 'Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu' forumundadır ve RUKPE tarafından 10 Şubat 2010 başlatılmıştır.

10 Şubat 2010
    Konu Sahibi : RUKPE
  1. RUKPE

RUKPE Guest

3 Aylık evliyim.Salonumu siyah beyaz dekore ettim ama şimdi bana çok soğuk geliyor.Odamı biraz daha sıcak hale getirmek için ne yapmalıyım?Aslında bir kaç kırmızı obje de ekledim ama yetmedi.Beyaz koltuklarımın üzerine şal filan atsam sizce canlandırabilirmiyim? Fikirlerinizi bekliyorum.Şimdiden teşekürler.

2. 10 Şubat 2010
  3. silver5

silver5 CANIMA CAN KATANLAR... Üye

Beğenildi:
    175
    Ödül Puanları:
    163
    bence hiç dokunma insanın gözü alışınca öyle görünüyo.benim salonumda ağır renkler ama çocuk odası rengarenk fıstık yeşilli turunculu.bir süre sonra oda göz yoruyo gibi geliyo insana.ayrıca ben salonda siyah beyaza bayılırım.keşke resmini koysaydın bakardık

4. 10 Şubat 2010
  5. RUKPE

RUKPE Guest

Aslında resmini koymak isterdim,spaceme koymuştum ama resim eklemek için 100 mesaj olması gerekiyormuş,bende daha yeni üyeyim,o yüzden resim ekleyemedim. Fikrinizi benimle paylaştığınız için teşekür ederim.

6. 10 Şubat 2010
  7. RUKPE

RUKPE Guest

avatar resmime bakarsan,salonumun çok azı arka planımızda görünüyor.

8. 10 Şubat 2010
  9. esoess

esoess kocasına ve kızına aşık.. Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    bence kırmızı objelerle renk katabilirsin ben siyah beyaz kırmızı uyumunu çook beğeniyorum

10. 10 Şubat 2010
  11. RUKPE

RUKPE Guest

Evet aslında bende kırmızı birkaç obje koydum ama beyaz koltuklarımın üzerine kırmızı şal atmayı düşünüyorum(hem renk katmak hemde birazda beyazı korumak amacıyla)
    nasıl olur acaba?

12. 10 Şubat 2010
  13. alisim365

alisim365 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım siyah beyaza gümüş rengi yani simli objelerde çok yakışıyor. hemde asil duruyor. kırmızıyı ben çok sevmediğim için böyle dekor etmiştim bayağıda güzel olmuştu

14. 10 Şubat 2010
  15. melekce

melekce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canim avatar resmindecok guzel gorunuyor sade ve sik evin.sal atma konusunda bende kararsizim benim evimde krem rengi koltuklarim bej halim krem mabilyalarimda ismini bilmiyorum ama acik renk yani onlarda krem anliycan heryer krem ve bende degisiklik istiyorum ama ne yapsam bilmiyorum bu arada bir vazonm var 3 yildir ici bos ne renk cicek alicama karar veremedim

16. 10 Şubat 2010
  17. joey

joey just breathe Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kırmızı bence de güzel olur,ya da pembe de kullanabilirsin, şöyle tatlı bir pembe, cart fuşya gibi değil.

18. 10 Şubat 2010
  19. sofiasultan

sofiasultan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kırmızı canlılık ve dinamizm verir ama fazlası göz yorar dengeyi korumak önemli tabiki ayrıca aksesuarlar da önemli bence bir eve kişiıik kazandırıyor canlı çiçekler mumlar yastıklar gibi...