salonumun yerlerini ne yapmami onerirsiniz

Konusu 'Kaplama ve Zemin Döşeme' forumundadır ve persembe tarafından 31 Mart 2010 başlatılmıştır.

31 Mart 2010
    Konu Sahibi : persembe
  1. persembe

persembe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaslar salonumun yerlerini degistirmek istiyorum ama hem ucuz hem guzel ve kullanisli olsun istiyorum pekde bilgim yok ne onerirsiniz
    kalin pvc ahsap desenli biseyler var onlarin fiyatlarini uygun buldum ama kullanan varmi onerirmisiniz merak ediyorum

2. 30 Haziran 2010
  3. NohutluPilav

NohutluPilav :)))))))))))))))))))))))) Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bence en kullanışlısı serlamıne......bı araştır istersen şimdiki aklım olsa düşünmeden bunu yaptırırdım.....

4. 3 Ağustos 2010
  5. fascination

fascination Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    pvc yer döşemeleri bi çok yakınımda vaar canım uygun fiyatları ama ben açıkcası kullanışlı olduğunu düşünmüyorum çünkü hemen yırtılabiliyolar en iyisi laminant parke bizim ki öyle ve çok memnunuz biz kanepeleri ordan oraya çek naparsan yap çizilmiyo yania.s

6. 24 Temmuz 2013
  7. oz_tos

oz_tos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar ben hem iç hem de dış mekan dekorasyonunda doğal taşları çok beğeniyorum ve tavsiye ediyorum. yeni bir ev yaptırıyoruz evin pek çok bölümünde doğal taş kullandık yağız doğal taş diye bir firmadan aldık uygulamayı da onlara yaptırdık çok memnun kaldık. uygulamayı ucuza kaçmak için sakın bilmediğiniz birilerine yaptırmayın ziyan oluyor taş. fayans ustaları ben yaparım diyorlar sonra ellerine yüzlerine bulaştırıyorlar
    Yaz Patlatma Traverten Ta - Patinato Ta - Dekoratif Doal Ta

Doal Ta Uygulamalarmz - Mekan ve D Mekan Doal Ta Uygulama[gallery2]/2/

özellikle tv ünitesi olarak artık doğal taşlar daha iyi duruyor

Doal Ta Projelerimiz[gallery2]/0/