Salonumuzdaki GÜMÜŞLÜK ve İÇ DEKORU resimleri paylaşalım....

Konusu 'Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu' forumundadır ve eeesss tarafından 11 Ocak 2010 başlatılmıştır.

11 Ocak 2010
    Konu Sahibi : eeesss
  1. eeesss

eeesss Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    Merhaba arkadaşlar yeni gümüşlük aldım boyu kısa ama geniş koyu kahve üzerindede taşlarla süslemeleri var ama şuanda içi boş..kararsızım annelerimizin yaptığı gibide içini çay bardaklarıyla falan süslemek bana hoş gelmiyo...sizler gümüşlüklerinizin içini nasıldekor ettiniz...kadehlerlemi,biblolarlamı mesela....

(gümüşlük ve içlerindeki süslemeleri paylaşalım resimli...)kaydirigubbakcemile2

2. 13 Ocak 2010
  3. holihopp

holihopp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    oldum olası saçma gelmiştir bana o eşyalar boşuna yer kaplıyor,birde bardak çanak koymanın mantığı ne? baakk benmm bardaklarımaaaa der gibiakannehir

4. 14 Ocak 2010
  5. eeesss

eeesss Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    evet işte bende o bardak olaylarını falan sevmiyorum hiççç geleneksel yeni gelin evi gibi hoşuma gitmiyo :)) nasıl dekore edebilirim????düşünüyorum

6. 14 Ocak 2010
  7. holihopp

holihopp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Eğer odanın dekorunada uygunsa gümüşlükte sarı varak ağırlıklı şeffaf ve renkli camlardan oluşan aksesuar kullanabilirsiniz.Resim paylaşamıyorum annemin evinde yok gümüşlük bu yıl evlenicem kısmetse,bende evime almayı düşünmüyorum,yardımcı olamıyorum ama umarım sonunda zevkine hitap eden,içine sinen bi dizayn olur.

8. 31 Ocak 2010
  9. melek3

melek3 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    benim gümüşlüğüm yok.evlenirken aldık eve geldi eşyalar bisürü yer kapladı geri yolladık.insanı kullanan gereksiz bir eşya.hiç bişeye yaramadığı gibi hem koca yer kaplıyor hem de devamlı toz al temizle.adam kullanıyo işte.bence hiç almayın sade ev daha güzel canım.konsol al sadece yemek takımlarını falan ortadan toplar üzerine de sade şık bişeyler koyarsın şık çerçeveler olabilir mesela 2 de güzel şamdan.yeter.

10. 31 Ocak 2010
  11. Yakamozzz33

Yakamozzz33 Bir kalpte üç aşk ... Üye

Beğenildi:
    586
    Ödül Puanları:
    238
    ben gümüş rengi vitrin takımı koydum koyacak bişey bulamadığım için :)) odada diğer aksesuarlardan fazlasıyla var çünkü - şimdi siz söyleyince düşündüm değiştirsem mi ki bende yeni evliyim (ama öyle kötü görünmüyo kızlar ya çay bardagı filan saçma da kadehler baya şık duruyo rengi de güzel se olabilir bence )

12. 31 Ocak 2010
  13. gul-çxixnar

gul-çxixnar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benimde gümşlüklerimin içinde ne yazıkki bardaklarım var bende sevmiyorum arkadaşıma katılıyorum buyrun benim bardaklarım der gibi 5 yıllık evliyim büyükleri kırmamak için dokunmadım ama bu kadar gönül almak yeter birazda benim gönlüm olsun evde değiştiricem zaten kullanmamaya kıyamadığım için içini çerçevelerle doldurucam belki gözüme güzel gelen başka biblolar ama kesinlikle bardak değil

14. 5 Şubat 2010
  15. demlicay

demlicay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benimde gümüşlüğüm yok hiç bir zamanda olmadı
    ben olsam ne kadar taş varsa içine koyabilirim şu değerli taşlardan ama burçlara ait taşlar olabilir

cok gereksız yer kaplayan bir eşya arkadaşın dediği gibi aynen insan kullanıyor

Son düzenleme: 5 Şubat 2010
  16. 5 Şubat 2010
  17. RUKPE

RUKPE Guest

Bende 3 aylık evliyim.Ama evime gümüşlük aldım ve içinede kristal takımıımı yerleştirdim.Bence gayet de şık duruyor.

18. 5 Şubat 2010
  19. SedaSngr

SedaSngr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende cok beyenıorm cok hoş duruo evde

Son düzenleme: 22 Mart 2010