şalvarlı et

Konusu 'Tüketici Şikayetleri' forumundadır ve you_know tarafından 17 Aralık 2009 başlatılmıştır.

17 Aralık 2009
    Konu Sahibi : you_know
  1. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    arkadaslar bikaç defa karsılasdıgım adı duyulmus bir yerin rezilliğinden bahsetmek istyorum sizeki bizim gibi paranızla mağdur olmayın diye
    evimize yakın bir yerde şalvarlı et var camekanlarındaki büyük puntolarla yazılmıs sunda indirim var bunda indirim var yazıları hep dikkatimizi çekiodu fakat heryerden et alınmaz düşüncesi kafama yerleşmişti helede ucuz et asla taki kullanım belgelerini görene kadar ki böyle rezil bir yere nasıl belge verilmiş orasıda meşru gelelim yaşadıgım olaya 1 hafta önce eşim eve gelirken ciğer almıstı paketi açar açmaz iğrenç bir koku tuvalette buldum kendimi :eek:lmaz: eşime götür göster dedim yorgun oldugu için gitmedi neyse olabilir dedik gözden kaçmıstır dedik uzatmadık çünkü belgeleri ! vardı ya neyse dün eve gelirken köftelik kıyma almak için uğradık orada hazır köfteler ( paketli olanlardan deil kendi yapımları ) vardı ama ben 1 kilo köftelik kıyma aldım paketlemeyin koklamak istiyorum dedim bu arada burnum tıkanmıs koku alamıyorum eşime koklatacaktım o arada eşim sosları gösterdi onlara bakayım derken bi baktım paket elime uzatıldı neyse acmayayım dedim eve geldik eşim ben yaparım köfteleri dedi mutfaga gecti bi ara gelip bu kokuyor sanki dedi ama ben alamadım kokuyu soğan fln kokuodur o kadarda olmaz herhalde dedim ama bayagı kokuodu eşimin söyledigine göre kalsın sabah bende bakayım dedim ve sabah dolabı bi açtım iğrenç bi koku kaplamıs hemen poşeti elime aldıgım gibi gönderdim eşimi elinde 1 kilo yeni kıymayla geldi bahaneleri baska arkadas karıstırmıs etleri atacagı yere buraya koymus kusura bakmayın fln filan neyse gelen eti hemen actım tabi görseniz kıpkırmızı taze bıcakla bi ayırdım içi simsiyah neredeyse kurtlanmıs et inanamadım ya resmen bizi kandırmıslar dısını yeni etle sarıp vermişler hemen tlf actım elimden geldigi heryere şikayet edeceğimi belirterek kapattım bu arada eşim sabaha kadar karın ağrısından uyuyamadı sadece 1 tane küçük köfte pişirip tadına bakmıstı
    siz siz olun asla şalvarlı etten et almayın asla

2. 29 Aralık 2009
  3. gulisk

gulisk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    894
    Ödül Puanları:
    148
    katılıyorum etleri ucuz ama berbat acayip yağlı birşey bir daha tavuk bile almadım düşün yani

4. 29 Aralık 2009
  5. songa84

songa84 BARBİ BEBEK NİŞANLANDI ! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bizim bir tanıdık da epey oluyor ama bunu söyleyeli. şalvarlıdan köftelik kıyma aldığını ve resmen küspeye benzediğini acayip koktuğunu söylemişti.arkadaşlar et marketten alınmaz aslında. ama işte bazen cazip geliyor. fiyatı ya da dükkanın gösterişli olmasından dolayı cazip geliyor. en iyisi kasaptan almak eti. herkesin güvendiği bir kasabı olması şart

6. 29 Aralık 2009
  7. you_know

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    evet kızlar aklmız basımıza geldi artık asla koklamadan almam etten nefret eder oldum onların yüzünden

8. 29 Aralık 2009
  9. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    Bir de bilindik marka inanmıyorum...
    akannehir

10. 29 Aralık 2009
  11. you_know

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    evet bilindik marka diye kanmamak lazım bende inanmıstım ama asla bidaha

12. 29 Aralık 2009
  13. leyla mecnun

leyla mecnun her anım AŞK olsa Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet arkadaşım benim kızkardeşimde kıyma almıştı eşi kokuyo demesine rağmen bizim fazla koku alamadığı için yapmış bi güzel köfteyi ama sonra zehirlendiler şimdi iyiler allaha şükür işn kötü yani bildikleri heryere şikayet ettiler ama şimdiye kadarda hiç kapatılmadıorası bir sürüde şubesi var değilmi neyse biz almıyoruz artık en azından sağol canıım paylaştığın için...

14. 29 Aralık 2009
  15. Cemre

Cemre Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ciddenmi ya
    ama bende görüyorum hep dolu oluyor
    hele ramazanda kuyruk ouyor nerdeyse
    benim gördüğüm ana caddede yalnız
    bu kadar kalabalıkta bayat et olması ilginç
    daha önce başka bir adla işletilirken bende birkaç kere et almıştım o zaman etleri çok güzeldi
    sonra el değiştirdi bir kere aldım ııh pek beğenmeim
    bir dahada et almadım
    gerçi şimdi çok yerden aldığımda aynı kötü tadı alıyorum fazla küsbe kullanmaktan etlerin tadını tamamen bozdular maalesef

16. 30 Aralık 2009
  17. you_know

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    canım keske etin tadını alamasak adamlar resmen kurtlanmıs simsiyah eti koymuslar üzerini kırmızı etle kaplamıslar acmamla tuvalete kosmam bir oldu nereye nasıl şikayet edilir bilmiorum valla buraya yazayım görün istedim

18. 30 Aralık 2009
  19. cicikom

cicikom Guest

.........................

Son düzenleyen: Moderatör: 15 Nisan 2010