Salyangoz özlü cilt maskesi

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve oya_yzgn tarafından 11 Ekim 2009 başlatılmıştır.

11 Ekim 2009
    Konu Sahibi : oya_yzgn
  1. oya_yzgn

oya_yzgn Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    merhaba arkadaşlar..benim de sivilce sorunum var. daha önce de yaşadım ama bu seferki biraz farklı. önceden benzamycin ve imex isimli ilaçları kullanmıştım ve bayağı iyi gelmişti. bir süre yok oldular. sonra denize gittik ve hemen hemen hiç kalmadılar.
    tekrar çıktılar ve yine o ilaçları kullandığımda fayda etmediler. hemen hemen her yolu denedim hatta bir dermatolog kadar bilgi edindim diyebilirim:D ama hiç bir fayda alamadım. bugün aktara gittim kil maskesi almak için. kavanozda hazır halde bir maske önerdi bana. ''Destek Salyangoz Özlü Cilt Maskesi'' adı bu. akneye ve izlere iyi geliyormuş..çok övdü. bir kez kullandım cildimi temizledi.. bu son çarem. aranızda kullananlar varsa yorumlarınızı bekliyorum.
    şimdiden teşekkürler
  2. 12 Ekim 2009
  3. lightlife

lightlife eylülde geeeeellll :) Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben ıxoranın salgangoz mucizesini aldım denicem bakalım iyi gelirse sonucu söylerim canım.
  4. 12 Ekim 2009
  5. oya_yzgn

oya_yzgn Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    sağol canım ilgilendiğin için :=)
  6. 13 Ekim 2009
  7. [​IMG]
    topiğimden aldım resmi,ben kullandım bu markayı gayet güzeldir fiyatıda 2 tl mi öle bişey canım
  8. 13 Ekim 2009
  9. gamze159

gamze159 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    iyi geldimi peki canım?
  10. 13 Ekim 2009
  11. oya_yzgn

oya_yzgn Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    faydaları konusunda sivilcelere değinmemişler.. sivilcelerine de iyi geldi mi?
  12. 13 Ekim 2009
  13. oya_yzgn

oya_yzgn Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    gamzecim henüz iki kez kullandım cildimi yumuşattı bir de siwilcelerim çok sıkdı onların aralarını açtı..şuan için tam bişy söyleyemem.. 1-1.5 hafta kadar daha kullanayım sonucu yazarım
  14. 28 Nisan 2011
  15. duygu_01

duygu_01 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    selamlar kızlar,

ben de dün tesadüfen gördüğüm bir organik ürün satan yerde maia tek kullanımlık salyangoz özlü kil maskesine denk geldim. denemekten ne çıkarki diye aldım ve hemen dün akşam denedim. sonuç gayet başarılı, çooook yumuşak ve pırıl pırıl bir cilt. öyle akne problemim yok, bir kaç büyük gözenek haricinde cildim de epey düzgündür ama iyi geldiğini kesinlikle hissettim.

yalnız kuruyana kadar geçen süre biraz acılı, cildiniz çoooook geriliyor, öyle ki gerilmekten buruştu tuhaf bir hal aldı suratım. ama yıkayınca sonuçtan gerçekten memnun kaldım, öyle haftada 2-3 gün olmasa da 1-2 haftada bir rutinime ekleyeceğim kesinlikle, sizlerle de paylaşmak istedim :KK24:

sevgiler:nazar:
    Son düzenleme: 28 Nisan 2011