salyangoz ozlu cilt kremi..

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve Slinn tarafından 30 Haziran 2009 başlatılmıştır.

30 Haziran 2009
    Konu Sahibi : Slinn
  1. Slinn

Slinn Zamanla Degil Zamaninda!! Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaslar salyangoz ozlu cilt kremi hic kulananiniz oldumu ?? kulandiysaniz gercekten faydasi varmi? Gecengun bir magzada gordum bugun aklima takildi estetisyenime sordum faydasi varmi bu kremin diye oda bana vazelinden hicbir fatki yok para tuzagi dedi , bende merak etdim sizlerin fikrini deneyenler yazarsa sevinirim...a.s.

2. 1 Temmuz 2009
  3. seliss

seliss umuda yolculuk Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    bende aktarlarda görüyorum canım adam iddalı konuşuyor ama ben almaktan çekindim.bir ara da televizyonda iyi reklamı yapılmıştı.

4. 1 Temmuz 2009
  5. halidee

halidee Guest

arkadaşlar bende bu kremi duydum etkisini görenler var mı acaba ilvina salyangoz kremi sivilce ve lekelere iyi geliyormuş sanırım. internetten araştırıyorum ama burda kullanan arkadaşlar varsa diye sormak istedim cildimizin pürüzsüz olmasını genel olarak hepimiz isteriz.internette yorumları okuyorum iyi geldiğini söylüyorlar sizilerinde bilginiz vardır diye sormak istedim.

6. 3 Temmuz 2009
  7. seliss

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    sanırım kullanan yok ilvina salyongoz kremini

8. 3 Temmuz 2009
  9. miskokulum

miskokulum canlarım...Kağan&Kerem Üye

Beğenildi:
    389
    Ödül Puanları:
    238
    ben kullandım canım,faydasını görmedim

10. 4 Temmuz 2009
  11. nisaaa_82

nisaaa_82 Guest

bende bu kremi aldım ve kullanmaya başlayalı 1 ay oldu sivilce ve lekelere iyi geliyor gerçekten etkisini görmeye başladım. cilt çatlaklarına da iyi geliyor. bende sizin gibi terettütte kaldım ama denemeden de etkisinin olup olmayacağını göremeyecektim. iyiki de almışım. 27 yaşındayım yüzümde bazı lekeler ve sivilceler vardı cok sey kullandım ve etkisini göremedim bu kremle yavaş yavaş bunların hepsinden kurtuluyorum. ilvina salyangoz kremi salyangoz özlü bitkisel bir ürün.

12. 4 Temmuz 2009
  13. seliss

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    nisa canım güneş lekeleri içinde iyi gelirmi acaba bide nerden aldığını öğrenebilirmiyim.

14. 4 Temmuz 2009
  15. nisaaa_82

nisaaa_82 Guest

evet güneş lekelerinide iyi geliyor. salyangozkremleri.com adresinden internetten sipariş verdim. etkisini zaman içerisinde görmeye başlıyorsun. 1 kutu kullandım şimdiye kadar 2.kutu siparişini verdim. internet üzerinden siparişini veriyorsun fiyatlarda uygun.

16. 8 Temmuz 2009
  17. bonbo

bonbo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    valla ben bi arkadaşımdan duymuştum. çok iyi geliyor, silgi gibi falan demişti bu kremler için. ama çok pahalı olduğunu söylemişti. şimdi fiyatlarına baktım öyle aşırı pahalı gelmedi. ben de şimdi sivilcelerimin geçmesi için uğraşıyorum. çok az kaldı. o zaman deneyeceğim. umarım iyidir.

18. 8 Temmuz 2009
  19. seliss

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar yanlız bu salyongoz kremlerinden etrafta okadar varki mesela benim aktarcıda satıyor ama güvenip alamıyorum belli bir markası varmıdır kullanan arkadaşlar bu konudada bilgi verirlerse çok sevinirim.