Sam artk dklmyor

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve xxzeynepxx tarafından 24 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

24 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : xxzeynepxx
  1. xxzeynepxx

xxzeynepxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar saç dökülmesi için çok çaba harcadım ve sonunda buldum bunu sizlerle paylaşmak istiyorum
    aktara gittim bana 9 çeşitten oluşan bir yağ karışımı önerdi ve kullandım şimdi artık saçlarım dökülmüyor ve çok mutluyum :eek:

2. 24 Mayıs 2009
  3. nina111

nina111 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    karışımınız neydi yazarmısınız

4. 24 Mayıs 2009
  5. ela

ela Guest

saça yağ sürmek bazı insanlara iyi gelmediği gibi gözenekleri tıkar ve daha çok dökülmesine sebebiyet verir
    doktor önerisidir
    bilginize...

6. 25 Mayıs 2009
  7. xxzeynepxx

xxzeynepxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    karışım . susam yağı,zeyzinyağı,ceviz yağı,badem yağı,defne yağı,karafil yağı,jojoba yağı, buların hepsi karışacak bn ce bir sakıncası yok bn çok memnunum

8. 25 Mayıs 2009
  9. cansutr

cansutr 10.Takim Kaptani Üye

Beğenildi:
    4.047
    Ödül Puanları:
    123
    xxzeynepxx sana bir sorum olcakti.. su yagi aktardan aldin ama markasi olan bir karisim degilmiydi bu saydigin yaglar mecitefendi sac bakim yaginin icerdigi yaglar sanirim.. meciftefendinin sac bakim yaginimi kullandin ? bide dökülmen durdu yeni saclarida cikarmada etkisi varmi sorularii cevablarsan cok memnun olurum sırnaşık şey:sm_cool:

10. 27 Mayıs 2009
  11. xxzeynepxx

xxzeynepxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşım markası doğru
    ewt saçımın dökülmesi durduğu gibi yenileri çıktı saçım şimdi daha gür tavsiye ederim

12. 3 Haziran 2009
  13. justhelena

justhelena Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    mecitefendinin yağ karışımını şampuanı ile birlikte bende kulladım önceden avuç avuç dökülen cansız saçlarım şimdi 2-3tel dökülüyor ve saçlarım da gürleşti.ben karımının içine yılan yağıda kattım 1ay kullanmama rağmen çok hızlı uzadı :KK66:

14. 5 Haziran 2009
  15. ALphan_Nisa

ALphan_Nisa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Slm arkadaslar,

Bende uzun yillardir sac dokulmesinden sikayetciydim. Yaklasik 3 gundur sacimi Daphne (defne) sabunu ile yikiyorum ve 1 tane sarimsak yutuyor vede iki defa sacima sarimsagi ikiye bolup suruyorum. Allaha sukurler olsun sacim gercektende cok az dokuluyor artik ve canli ustelik cok daha saglikli gorunuyorlar. kisa bir donem olmasina ragmen cok memnunum!

16. 6 Haziran 2009
  17. cansutr

cansutr 10.Takim Kaptani Üye

Beğenildi:
    4.047
    Ödül Puanları:
    123
    alphan_nisa tecrübelerine paylastigin icin cok saolsırnaşık şey defne sabunu bende cok seviyorum ama banyoda saclari yikarkensanki kurutuyor gibi sanki saclari yasken tarasam acilmiycak dökülcek diye korkuyorum :çok üzgünüm: ondan bir türlü tamamiyla defne sabuna gecemedim :çok üzgünüm: bebe sampuani ve defn sabunu bazen kullaniyorum. sarimsagi ortadan bölüp sürüyormussun acimiyormu??? benimde annem sürmeye calismisti sarimsak sert ve fazla sulu olmadigi icin bide annem bastirarak sürdü acidi:çok üzgünüm: 2 defa yazmissin sen sarimsagi haftada 2 keremi sürüyorsun ve o kokudan nasil kurtuldun lütfen aciklarsan cok sevinirim :teytey: :nazar:degmesin saclarna :enbuyukkk:

18. 8 Haziran 2009
  19. kubra_tan

kubra_tan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar sadece 1 sarımsak yetıormu yoksa lapa şeklinde sürülse daha mı cok faydası olur...?kafamçokkarıştı