"Sam hzl uzasn" diyenlerin alan

Konusu 'Saç Uzatma Yöntemleri' forumundadır ve Amonra tarafından 26 Mart 2007 başlatılmıştır.

26 Mart 2007
    Konu Sahibi : Amonra
  1. Amonra

Amonra Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    162
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    63
    meraba arkadaşlar :anladığım kadarıyla bu biz bayanların ortak takıntısı saçlar..benm bir önerim var saçlarının çabuk uzammasını isteyen arkadaşlara ben yapıorum ve işe yaradaığı bir gerçek ..arkadaşlar aktarda satılan çamterabentin adlı ürünü kullanmanız tavsiyemdir..hem doğal bir üzün hemde isteklerinize cevap bulacağınıza eminim..bir şişe badem yağına çamterabentini katıp kullanın..badem yağına diyorum isterseniz daha etkili olması açısından direk olarakda sadece çamterabentin uygulanabilir ama fazla kullanıldığında saç derisini tahriş ediyor bu yüzden friksiyon yapıp kullanmnız önerilir..eğer badem yağı ile beraber kullanacaksanız banyodan önce tüm saça sürüp bekleyin belli bir süresi yok çünkü tamamaen bitkisel ve doğal oldukları için saça bir zarar vermezler ama tek olarak çam terabentin kullanacaksanız uçlara bol diplere gelmeyecek şekilde sürüp (en fazla 1 saattir tavsiye edilen ) bekleyin ayrıca çamterabentini şampuanlarınıza katıp her yıkamada dahada etkili olmasını sağlayın şampuan kutunuzun boyuna göre zaten anlarsınız ne kadar koymanız gerektiğini..çamterabentin saçı uzattığından emin olmak istiyorsanız eczanelere ve kuaförlereda danışabilirsiniz....hade kolay gelsin arkadaşlar başka sorularınız olursa herknuda beklerimm bu işlerle çok ilgilenirimde...:1yes2: :1yes2: :1yes2:

2. 26 Mart 2007
  3. BenAysegUl

BenAysegUl Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu camterebentin saclari yaglandiriyormu??????

4. 26 Mart 2007
  5. sxixla_86

sxixla_86 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayır yağlandırmıyo

6. 27 Mart 2007
  7. gams£

gams£ Guest

aslında bu kişinin saç yapısına genetik yapısına göre değişiyor normalda bir saç teli günde 0,33 mm uzamaktadır buda ayda 1 cm eder normal olarak saçlar bir ayda 1cm uzuyor ama çamterabentin ile dediğim gibi saçın yapısanına göre 3 cm yada daha fazla uzuyor..!

8. 27 Mart 2007
  9. ECRXIXNA

ECRXIXNA Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Iyi Güzelde Bide Kokusu Olmasa Bende Kullaniyorum Ama çok Keskin Kokusu

10. 27 Mart 2007
  11. canavar

canavar Yılmak yok. Yola devam... Pro Üye

Beğenildi:
    25
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    48
    saçlar dipten uzuyo biz sadece ucu sürersek nasıl uzayacak ??

12. 27 Mart 2007
  13. gams£

gams£ Guest

:Roflol: :Roflol: :Roflol: :Roflol:
    anladım fakat tek başına çamterabentin sürülürse saç derisini tahriş ediyorr yani kullanbilirsin ama zararlı olabilir saçı uzatalım derken kökünden koybolmasınlar :1yes2: :Roflol: bu yüzden badem yağıyla yapılması öneriliyor...

14. 28 Mart 2007
  15. nesfit

nesfit Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :1no2: ya arkadaşlar herkes farlı bişi sölüyo hangisini yapsak acaba!?bende şaşırdım bazende gülüyorum.entele yi uzatıyo diyolar bilmem artık deniceeeeeezzzzzzz..:sm_confused:

16. 28 Mart 2007
  17. gams£

gams£ Guest

eedd haklısın herkes bişe dio ben şuan birde entle aldım ama bilmiorum bir tatlı kaşığı kadar bir ot ve 35 ytl yha çamterabentin hem daha hesaplı oluyorr hemde entele kadar zahmetli değil...:sm_confused:

18. 29 Mart 2007
  19. cocisko

cocisko Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gamsecim tsk.ler benim arayipta bulamadihim seydi :1hug: