Samanyolu (Atv)

Konusu 'Diziler - Yeni Sezon' forumundadır ve hevin tarafından 21 Ekim 2009 başlatılmıştır.

21 Ekim 2009
    Konu Sahibi : hevin
  1. hevin

hevin İkiPaşaAnnesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    Başrolünde Özcan Deniz rol alacak olan Samanyolu dizisinin senaryosunu Yaprak Dökümü, Dudaktan Kalbe ve Aşk-ı Memnu dizilerinden tanıdığımız Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu ikilisi yazıyor. Aynı zamanda Samanyolu, Kerime Nedim'in dev roman kitabından da uyarlamalar yapılmaktadır. Samanyolu dizisinin çekimleri geçtiğimiz günde İstanbul'da başladı. Samanyolu adlı dizi Kasım ayı sonunda atv ekranlarında başlaması planlanıyor...

Yönetmen : Andaç HAZNEDAROĞLU
    Yapım: AY YAPIM
    Senaryo: Ece YÖRENÇ - Melek GENÇOĞLU
    Yayınlanacağı Kanal: ATV

Oyuncular

Özcan Deniz
    Vildan Atasever
    Hatice Aslan
    Hülya Darcan
    Nesrin Cevadzade

Genel Konu

Annesi öldükten sonra teyzesinin yanında büyüyen Nejat teyzesinin kızı Zülal’e aşıktır. Ancak bunu Zülal'e söyleyemez. Zülal Nejat'ın arkadaşı Namık’la evlenir. Ama hiçbir zaman mutlu olamaz. Sonunda Zülal gerçek sevginin ne olduğunu ve sevgisine hiçbir zaman karşılık beklemeden sevileceği günü büyük bir umutla bekleyen Nejat’ın kendisi için ne kadar önemli olduğunu anlar...

Son düzenleme: 21 Ekim 2009
  2. 21 Ekim 2009
  3. hevin

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    Buda bir magazin haberi :roflol:

Özcan’la İsmail’in sevgili dayanışması
    ALİ EYÜBOĞLU / MİLLİYET

Özcan Deniz, yakında yeni bir diziye daha başlayacak. Deniz’in “Samanyolu” adlı yeni dizisindeki rol arkadaşlarının Vildan Atasever ile Nesrin Cevadzade olacağını pazartesi günü arkadaşımız İlknur Taş’ın Cafe Milliyet’teki haberinden okumuşsunuzdur.
    Kerime Nadir’in aynı adlı romanından Ay Yapım’ın ATV için çekeceği dizide Vildan Atasever, Özcan Deniz’in sevgilisini oynayacak. Atasever’in oyuncu sevgilisi İsmail Hacıoğlu da şu günlerde yeni sinema filminin çekimleri için İtalya’da...
    Genç sinemacı Ali İlhan’ın yazıp, yönettiği ilk uzun metrajlı sinema filminde Hacıoğlu’nun sevgilisini kim oynuyor biliyor musunuz? Reyting rekortmeni “Yaprak Dökümü” dizisinin güzel yıldızı ve de Özcan Deniz’in sevgilisi Fahriye Evcen...
    Memlekette onca oyuncu varken Hacıoğlu’nun “Sinyora Enrica”da aşkını Deniz’in sevgilisi Evcen, Deniz’in “Samanyolu”ndaki sevgilisini de Hacıoğlu’nun aşkı Atasever’in oynayacak olması şov dünyasında eşine pek rastlanmayan müthiş bir sevgili dayanışması...
    Çekimleri İtalya’nın Rimini şehrinde süren “Sinyora Enrica”da Evcen, İsmail Hacıoğlu’nun sevgilisini oynarken, aynı zamanda filmin başrol oyuncusu Claudia Cardinale’in de gençliğini canlandırıyor.

4. 22 Ekim 2009
  5. hevin

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    Bu dizi icin cok etkileyici olacak deniliyor, Asmalı Konakla bile kıyaslanmaya baslanmıs :nazar:

6. 31 Ekim 2009
  7. hevin

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    Carsamba veya Persembe tanıtım fragmanı dönecekmis deniliyor, iki üc haftada sonra baslayacakmıs, gerci atv hangi güne sıgdıracak bu diziyide orası muamma :hulya:

8. 8 Kasım 2009
  9. aime21

aime21 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tanitim fragmani

[Youtube]Mqy0AEkPmTo[/Youtube]

10. 8 Kasım 2009
  11. aime21

aime21 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özcan Denizin oldugu dizileri genelde seyrederim :-)

12. 8 Kasım 2009
  13. gulumsee

gulumsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tanitim fragmaninida yeni gordum cok etkileyci geldi bana ama ben esmer bir bayan olsaydi ozcanin yaninda daha yakisirdi diye dusunuyorum nedense hep nurgul yesilcay geliyor gozumun onune opuyorumnanaktan

14. 8 Kasım 2009
  15. BuzlarUlkesi

BuzlarUlkesi aşkım oğlum ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    345
    Ödül Puanları:
    188
    vildan atasever yerine baska biri olsaydi mesela nurgül yada gercekten bu kadar itici duran bir bayan olmasaydi..

16. 8 Kasım 2009
  17. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    vildan atasever o kadar itici gelioki bana dizi güzel olcaksa bile onun basitliği yüzünden izlemem ben keşke başka biri oynasaymış yaa

18. 8 Kasım 2009
  19. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.034
    Ödül Puanları:
    163
    özcan deniz zengin aga vurdummu oturtan adam rollerinde cok iyi ama böyle mazlum asik rolleri pek ona göre degil
    vildan atasever konusunda size katiliyrum cok itici bir insan