Şampuan arıyorum..

Konusu 'Şampuan ve Saç Kremleri' forumundadır ve tr_lelli tarafından 21 Nisan 2010 başlatılmıştır.

21 Nisan 2010
    Konu Sahibi : tr_lelli
  1. tr_lelli

tr_lelli çook da şaapmamak lazım :P Üye

Beğenildi:
    22.056
    Ödül Puanları:
    363
    Arkadaşlar daha önce elidor kullanıyordum 6 sene kadar gayette memnundum..
    2si bir arada olanından kullanıyordum fakat yeni çıkanlar sadece şampuan olarak değişmişler ve saçıma iyi gelmedi.. Ayrıca krem de kullanmak istemiyorum saçı döküyor ve sırtta sivilce yapıyor..

Ani bir kararla Bioblas aldım... Sonuç hüsrannn saçımı açamadım açayım derken bir sürüde döküldü..

Şimdi yeni saçıma iyi gelebilcek bir şampuan arıyorum lütfen yadımcı olun..
    Saçım ince telli zayıff artık yıpransın istemiyorum yeterince zayıf zaten..
    Yumuşacık kolay taranan bir şampuan arıyorum tavsiye edermisiniz şampuan..boshayallersmile

2. 21 Nisan 2010
  3. oyuncu1234

oyuncu1234 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    canım bi şampuanı uzun süre kullanmak zararlı. en fazla altı ay öneriyor uzmanlar. ben tresan kullanıyorum. saç kremini de sadece saçımın uçlarına uyguluyorum dökme falan yapmıyor. ayrıca saç kremi saç dökmez bildiğim kadarıyla, sadece dökülen saçların saçtan kolayca akmasını sağlar. o zaman da saçın daha çok döküldüğü hissine kapılırız. bence sen bitkisel bi şampuan kullan saçın cansızsa. ve yıkadıktan sonra da saçını açmaya yarayacak sıvı bi saç kremi al. kurutmadan önce sık. ve kurut. yumuşacık yapıyor ve tarak akıp gidiyo saçtan.. öneri olarak, tam markasını hatırlamıyorum ama mavi bi sıvı kullanıyorum ben. kuaför ürünü..

4. 21 Nisan 2010
  5. tr_lelli

tr_lelli çook da şaapmamak lazım :P Üye

Beğenildi:
    22.056
    Ödül Puanları:
    363
    o mavi fön suyu diyolar kuaförler ondan aldım var + gliss de aldım(pembesinden)
    Ben mi yanlış biliyorum saç kremi saç döküyor diye belkide sizin dediğiniz doğru ben o saçlarım döküldükçe krem yapıyor bunu hissine kapılıyorum
    Ama kremli saçı duş alırken mesela arkaya sıtımıza doğru akıtıyoruz ya o krem cilltte kalıp sırrta sivilce yapıyormuşş..
    Elidora mı dönsem napsam kararsız kaldım saçımı açamıyorum açılmıyor..

6. 21 Nisan 2010
  7. atugba2000

atugba2000 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Kesinlikle Tresemme Smooth and Silky şampuan! Tam dediğiniz gibi saçlar çok kolay taranıyor. Çok pahalı da değil bu şampuan 900 ml lik şişesi 20 tl filan. Eğer parfümerilerde bulamazsanız kuaförsepeti diye bir yerde hem de bir alana 1 bedava olarak satılıyor.

8. 21 Nisan 2010
  9. cikilopcik

cikilopcik artık sadece üzgün.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    şampuan olarak bişey diyemiycem ben de aradığı şampuanı henuz bulamayanlardanım ama yumuşaklık için -fön suyu yada krem olmadan -yani silikonsuz- tamamen doğal bi yumuşaklık için- kuru saçlara gliserin diye bi başlık var oraya bi göz at istersen. ben henuz deneyemedim ama deneyenler gayet yumuşattığını yazmışlar, yaramadı diyen kimse yok. en azından yumuşaklık için onu kullanabilirsin canım.

not. 1-2 saat içinde denemiş olucam ben de=)

10. 21 Nisan 2010
  11. cikilopcik

cikilopcik artık sadece üzgün.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bu şampuanın içinde dimethicone ya da ona benzer -amodimethicone gibi- bişey var mı içindekiler kısmına bi bakabilir misin rica etsem? ben de şampuan arıyorum da.. silikonsuz bişey seçmek istiyorum açıkçası.. yoksa bi de onu deniycem =)

12. 21 Nisan 2010
  13. fascination

fascination Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    neeeeeeeeeeeeeeeee sırtta ki sivilceleri saç kremi mi yapıomuşohaoldumsmilebende sırt sivilcelerinden muzdaribim çünkü aaaa şoktayım ve ben hep saç kremi kullanırım yaniiakannehir

14. 21 Nisan 2010
  15. gecekusu

gecekusu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    113
    Ben bir süredir Defne Galı şampuan kullanıyorum , saçı açıyor mu diye sorarsan hayır , ama onun haricinde beğendim. Saç kremi kullanıyorum gliss in şeker pembesi renki olanını yumuşak yapıyor memnunum. Sırtta sivilcelenme yapmıyor ben de ama cilde göre değişir tabii. Böyle bir sorunun varsa gliss in banyo sonrası kullanılan sıvı kremleri ( krem sanırım adı ) var onlardan dene , arkadaşında yazdığı gibi kurutma öncesi fısfıs ile sıkıldığı için sırtında problem olmaz.

Kremli şampuanlardaki krem ve saç köküne temas ettirilerek kullanılan diğer kremler saç için zararlı. Zaten bütün saç kremlerinde uçlara uygulayın yazar.

16. 22 Nisan 2010
  17. ashkmelexgxi

ashkmelexgxi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    prozinc woman kesınlıkle eczanede mevcut 25tl ama süpperrvereliniortak

18. 22 Nisan 2010
  19. oyuncu1234

oyuncu1234 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım maalesef sivilce yaptığı doğru:KK43: bi uzmandan dinlemiştim tv de. ben saçımı kremleyip yıkadıktan sonra tekrar yıkıyorum sırtımı. bu şekilde kurtuldum o sorundan. ömceden en son kremi sürerdim