Samsun "Anaklinik"

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve jolly tarafından 10 Eylül 2009 başlatılmıştır.

10 Eylül 2009
    Konu Sahibi : jolly
  1. jolly

jolly Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar samsunda anaklinik'e giden bi sürü tanıdığım var ama hepsinin dr'ları farklı siz kimi tavsiye edersiniz?
    Bir de doğum sizce özelde mi yoksa devlette mi yapılmalı?şimdiden paylaşımlar için teşekkür ederimalkisalkisalkis

2. 10 Eylül 2009
  3. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    neden anakliniğe gidiyorsunki canım.
    ben doğumevinde yaptım doğumumu.doktorum ersan şenerdi.muayenanesine gittim.inanılmaz ilgili,sevecen bir doktordu.
    doğum evinde de sezryanımı oldum.çok da memnun kaldım.
    doktorumun bilgilerini istersen özelden yazayım bir görüş kendisiyle.cidden çok memnun olursun.

4. 10 Eylül 2009
  5. jolly

jolly Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    belli bi sebebi yok canım .Genellikle herkesten orayı duyduğum için.Mesela Tayfun Alper'i de duydum ama tıp fakültesi olması bana biraz itici geldi.Ersan Şener'i ilk defa duydum sadece doğumevinde mi görev yapıyor?Paylaşım için teşekkürler

6. 10 Eylül 2009
  7. maviruya

maviruya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    113
    ben tayfun beye gidiyorum..doktor 1 numara..çok güveniyoruz..neden itici geldi ki fakülte..hem hocanın hastası olduğun için güzel ilgiyle karşılanır,iyi muamele görürsün..ama doğumevi de gayet iyi..daha doğrusu özeline gittikten sonra herşey değişiyor..

Son düzenleyen: Moderatör: 27 Aralık 2009
  8. 10 Eylül 2009
  9. ceylan07

ceylan07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Bende özel hastanede yapmak istiyorum doğumumu ama samsunda gidebileceğim bir yer bulumadım özel anadaolu hastanesini düşünüyorum 32 haftalık hamileyim.ama hala hangi doktora gidicem bilmiyorum il dışındayım memur olduğum için izine 3 hafta sonra gelicem.doktor ismi bilen varsa yardımcı olursanız sevinirim.

10. 11 Eylül 2009
  11. jolly

jolly Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ceylan07 dr ismi çok ama ben sadece ad olarak biliyorum çünkü henüz hamile değilim:)Tıp fakültesinde Tayfun Alper var.Doğumevinde görevli drların çoğu samsundaki özel hastanelerde de görev yapıyorlar zaten.mavirüya itici derken tıp fakültesini oldum olası sevmem soğuk bi havası var.Anaklinik daha küçük ,sevimli geldi diye orayı sormuştum yoksa herşeyden önce önemli olan dr ve personel tabiki

12. 11 Eylül 2009
  13. maviruya

maviruya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    113
    orası öyle..gerçekten çok büyük ve çok itici..ama doktorumuz orda,mecburuz..:sm_confused:

14. 11 Eylül 2009
  15. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    fakültede de profa ücret ödeniyor..gül cemale güler yüz göstermiyorlar
    canım ben kendi doktorumu ersan beyi öneririm
    bende fakülteyi sevmiyorum..
    insanı kobay gibi kullanmalarını ise kınıyorum.araştırma hastanesi olabilir ama hastanın onayı alınmadan öğrencilerine ders mahiyetinde gösteriliyor;senin sıkıntılı dönemlerin..

Son düzenleme: 27 Aralık 2009
  16. 11 Eylül 2009
  17. ceylan07

ceylan07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ersan beyin ismini duydum ama peki ersan bey normal doğum olursa gelir mi doğum yaptırmaya gece olsa bile. merak ediyorum ben tokattayım burdaki doğum evindeki doktorlar özeline gidince gece bile olsa normal doğuma gelebiliyor samsundada doğumevinde yapsak gelirmi?

Son düzenleyen: Moderatör: 27 Aralık 2009
  18. 11 Eylül 2009
  19. shule

shule Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sizlere anaklinikle ilgili tecrübemi aktarmak istiyorum.ağustos ayının ortalarında ana klinikten Mükerrem Erol bey'e gittim (12 TL gibi muayene ücreti yatırdım devlet memuru olduğum için) ve hamile kalmak istediğimi söyledim.O kadar candan o kadar samimi bir şekilde beni aydınlattı ve yarım saat benimle muhabbet etti,kartını verdi istediğin an beni arayıp istediğini sorabilirsin dedi.daha sonra gebelik öncesi testlerimi yaptırmamı söyledi.Kan,idrar ve smir testlerini yaptırdım ve 60 TLgibi bir para verdim zaten 40 milyonu smir testiydi.Bir gün sonra bütün sonuçlarımı aldım.
    Geldim İzmire,İzmirde meşhur Çınarlı Hastanesine gittim özel kadın doğum hastanesi ya.Ana kliniğin yanından bile geçmez hem bina olarak hem personel olarak sadece tiroid ve şeker testi yapıldı 45 TL para verdim ki Ana kliniktekinin yanında çok uçuk geldi.Dokuz Eylülün özeline gitmeye karar verdim bu seferde her gittiğimde 150 TL vermem gerekiyor ama burdaki doktorlar da aynı samimiyeti ve sıcaklığı göremedim.O yüzden Mükerrem Bey'e bir kere gitsen göreceksin ne kadar tatlı bir insan olduğunu keşke Samsun'da olsamda onun hastası olabilsem :)