samsun da hangi hastaneyi önerirsiniz?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve rainbow55 tarafından 13 Ekim 2010 başlatılmıştır.

13 Ekim 2010
    Konu Sahibi : rainbow55
  1. rainbow55

rainbow55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    samsun da hangi hastane ve doktoru tavsiye edersiniz?

2. 13 Ekim 2010
  3. dilekcengiz

dilekcengiz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben doğum ewinde bülent beye gidiyordum.özeline ama.özeller kapanınca doğum ewine gitmek benim için zor olduğu atasam aysın hanıma geçtim.bir çok kişiden aysın hanımın ismini duydum.hayırlısı bakalım

4. 14 Ekim 2010
  5. rainbow55

rainbow55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    medical park ahmet canbaz ı duydunuz mu peki?

6. 19 Aralık 2010
  7. aydnkl

aydnkl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben duydum alanında cok ıyı aynı hastanede İLYAS AYAN var oda alanında tek gecılmezzzzzzz muthıss bırı

8. 7 Ocak 2011
  9. ayza10

ayza10 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende medikal park ilyas beye gidiyorum çokta memnunum doktorumdan..

10. 7 Ocak 2011
  11. pelaan1

pelaan1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    samsun özel mediva hastanesini düşünüyorum ama hiç bilgim yok,ne gibi imkanları var,eşi doğuma alıyolarmı?duyanlar,bilgi verebilirmi?

12. 25 Mart 2011
  13. melinnaz

melinnaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    arkadaşlar bende medical park ta ilyas bey e gitmeye başladım pko hastasıyım bi düşük yaptım tekrar bebek sahibi olmak istiyorum bu konuda ilyas bey nasıldır tecrübeleri olan varsa paylaşırlarsa sevinirim:))

14. 11 Mayıs 2011
  15. diamond07

diamond07 İZMİR Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Anadolu Hastanesinde Zehra Yılmaz var. Ben 2007 şubatta ilk çocuğumda gitmiştim. ilk önce özel ilgi tıp merkezinde gidiyordum kontrollere. kendisi anadolu ya geçince otomatik olarak bende geçtim. Çok güzel ilgilendi çok memnun kaldım. Eşim teklif ettiği halde tek kuruş parada almadı prensibim değil diyerek. Normal doğum taraftarı bir doktor ancak benim oğlum 4600 doğdu 4 kilo üzerini riske atmak istemiyorum diyince bende sezeryanı kabul ettim. spinal anesteziyle sağlıklı bir şekilde doğdu oğlum.doğduğu günde tesadüfen kampanya yaptılar hastaneye de para ödemeden çıktık.çocuk doktoruda ayrıca ilgilendi. özel odamızda güzeldi hem annem hem eşim yanımda kalabildi(yatacak 2 tane yer vardı). Ayrıca doğumdan sonra tereddüt ettiğim konularda gece gündüz aradım kendisini hep ilgilendi sağolsun.
    memur olduğum için Samsundan tayin olduk şimdi 2. çocuğumu antalyada doğurucam doktor araştırıyorum. Elimden gelse yine Samsun a gelirdim.
    Birde yurtdışına çıkacağımızdan doğum belgesi lazım oldu. 2007 de verileni nüfus dairesi almış. telefonla aradım hastane bulup tekrar gönderdi. bunca seneye rağmen ilgililer yani.
    umarım bilgilendirici olabilmişimdir.