Samsun da tüp bebek tedavisi görenler buraya

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve nur5555 tarafından 5 Ocak 2010 başlatılmıştır.

5 Ocak 2010
    Konu Sahibi : nur5555
  1. nur5555

nur5555 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Smsun da tüp bebek tedavisi gören arkadaşlar nereleri tercih ediyorsunuz?dışarıya gittiyseniz nereye gittiniz?burada yumurta takibi yaptıran var mı?ya da tüüp bebek yaptıran.lütfen deneyimlerinizi paylaşın.burada kimi önarirsiniz?

2. 18 Mart 2010
  3. RAISTLIN1978

RAISTLIN1978 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam nur5555 samsunda oturuyoum bende samsun da eurofertil tüp bebek merkezi açıldı. oraya göüşmye gitim orda başlıyorum adet gördüğümde sen nerde yaptıracaksın ilk denemen mi bilgilerimizi paylaşalım lütfen benim ilk olucakta

4. 2 Nisan 2010
  5. bgulens

bgulens Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb,ben ilk denememi istanbulda yaptırdım eurofertil neresi samsun mu omüde açılan için ne düşünüyorsunuz?

6. 26 Nisan 2010
  7. uzuner

uzuner Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    siz gittiniz mi merkeze nasıl bir yer

8. 14 Mayıs 2010
  9. mali

mali Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar eurofertil samsun hakkında bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın doktorlar nasıl,burada tedavi olan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim

10. 30 Mayıs 2011
  11. tun_ha

tun_ha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    :KK58:4 yıldır çocuğum olmuyor ve tedavi görüyorum samsun ilkadım tüp bebek merkezine gittim ilk önce aşılama oldu tutmadı ikinci kez yapılacaktı rahim filmi çekildi fakat filmde kanallar kapalı çıktı ve polip yani rahimde et beni olduğu öğrenildi.sonrasında pollip nedir zararları varmıdır dr bana anlatmadan tüp bebeğe geçelim dedi ben istemediğim için başka dr gittim sonra başka bir dr 3-4dr dolaştım.polip olduğu sürece tüp bebek olmayacağını olsa bile düşeceğini söledi.ameliyat oldum polip alındı açılabilir durumda olan kanallarım açıldı.önce tedavi sonra bebek..bunların hiçbirini bana tüp bebek merkezinde ki dr hiç önermedi direk işleme yöneldi bir sürü birikimimiz gitti.bişey daha randevu saatimizden 3-4 saat sonra muayene oldum hep. mutlaka her gittiğimde uzun uzuuun bekledim...:KK58:

12. 1 Haziran 2011
  13. didem26

didem26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bende samsunda tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum ama hangi hastaneye gitceğimi bilmiyorum daha rahim filmi çekilecek ama 1 senedir uğraşıyoruz bişey yok sanırım kanllar kapalı rahim filmi çok acıtıyomu

14. 1 Haziran 2011
  15. didem26

didem26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    eurofertil samsun tüp bebek merkezi nasıl fiyatları nekadar bilgin varmı canım medivada yapılıyomu

16. 1 Haziran 2011
  17. tun_ha

tun_ha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    medivada yapılmıyo sanıyorum..ama medikal parkta yapılıyo.aşılama 600 tl ilaçlar falan 1.500 oluyo rahim filmi akademi de 350 ye çektirdim size önerim önce iyi muayene olmak lazım.filminizi tahlilinizi yumurta sayımınızı önceden yaptırım tabi eşinizde gerekli olanarı yaptırmalı.eşte problem varsa ilaç kullanmasın ilaçlar bazı vücutlarda ters etki yapıyo bizde öle yaptı değerler sıfıra düştü..anzer balı var çok pahalı ama. bal ile ceviz harika oluyo eşimdeki promlem bu sayede geçti.ve en güzel tedavi moral ve büyüklerden uzak kalmak:KK66:

18. 15 Şubat 2013
  19. KADER37

KADER37 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Merhaba ben Ankaradan yazıyorum.mesaını yeni okudum.Sonuç hakkında birşey yazmamışsın umarı şimdi mutlu sona ulaşmışsınızdır.Ama eğer olmadıysa yada başka arkadaşlara faydam olacaksa diye yazıyorum Prof.dr.Sertaç batuoğlu şuan Samsu'da adresini internetten bulabilirsiniz.lütfen gidin.Umutlarınızı ertelemeyin.Bilgisine sonuna kadar güvenebilirsiniz.Samsundaki arkadaşlar uzklarda aramayın deneyin dualarım sizinle.Bende 4 aşılama 1 tüp bebek denemesinden sonra ikizlerime kavuştum.Kan pıhtılaşması sorunum vardı ve hiçbir dr araştıra gereği duymadı.Kendinizi emin elleree emanet edin.Allah yardımcınız olsun.