samsunda Burun Estetik Ameliyatı

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve nilce_55 tarafından 18 Ocak 2010 başlatılmıştır.

18 Ocak 2010
    Konu Sahibi : nilce_55
  1. nilce_55

nilce_55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadslar ben samsunda yaşıyorum..burun estetik ameliyatı olmak istiyorumm.. yardımcı olursanız sevinirim

2. 25 Ocak 2010
  3. duygu_suz

duygu_suz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benim fikrim Samsun'da burun ameliyatı olma. Ben tam 4 kez burun ameliyatı oldum. Burnumda hafif bir eğrilik vardı ve bir esteik uzmanına gittim. Burnumun ucu burnumun inceliği her şey çok güzel oldu ama eğrilik aynen duruyordu ve burnum daha inceldiği için eğrilik daha çok göze batıyordu. Daha sonra aynı doktora 2 kere düzeltirme ameliyatı oldum ama sonuç değişmedi.
    Daha sonrada başka bir doktora gittim. Samsunun en iyisi olduğunu söylediler ve yurt dışındanda bir çok hastası varmış.
    Sonra ameliyat oldum. Burnumun eğriliği baya düzeldi ama bu seferde burnumun 2 tarafında hafif bir ödem kaldı. Gerçekten ödemse tabi. Ben ödem olduğuna inanmıyorum, oralara yama yaptığını söylemişti. Ayrıca burun delikllerimde de hafif bir deforme oldu ve burun ucumdada. Burnum çok kötü diyemem ama bu kadar ameliyata ve paraya kesinlikle değmedi. Burun deliğimdeki deforme için doktora gittiğimde de hiç iyi bir tepki almadım. Her şey parayı alana kadarmış. Sen iyice araştır ve sonra karar ver. Elbetteki doktorların iyi gecen ameliyatları olmuştur. Ancak ben mağdurlardanım işte...

4. 26 Ocak 2010
  5. nilce_55

nilce_55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cnm durumuna çok üzüldümm :KK43:( gerçekten Bilgilendirdiğin içinde
    tşk ederimm. drların kimdiki ben iyi dr olarak alper aktaşı bide hayati akbaşı duydum ama muayene olmaya gitmedimm . sende dahil olmak üzere herkes istanbulda oll DEdii.. ama babamı ikna edemedim işte benimde sorunum bu ???? tkrar tşklerr

6. 18 Aralık 2011
  7. angelpoem

angelpoem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    Bende Samsun'da yaşadığım için burada ameliyat olmayı düşünenlerdenim,Hayati Akbaş'ı bende çok duydum fakat özelde değil devlette olucam sanırım birde benim burnum da kemik olduğu için KBB ve Estetik Cerrahi aynı anda girecek yani 2 ameliyat yerine 1 ameliyat geçireceğim,daha önce hiç bir ameliyat geçirmedim,serum felan da hiç takılmadı,bir yana da korkuyorum hani giripte çıkmak var mı diye..

Bu arada duygu_suz durumuna gerçekten çok üzüldüm Allah kimsenin başına vermesin,dışarda olmayı bende istiyorum henüz danışmadım ama sanırım ailem müsade etmez,tanıdıklarım çok var İstanbul'a gidip güzel sonuç alanlar sanırım fakültede olucam neyse çok geçmiş olsun.

Son düzenleme: 18 Aralık 2011
  8. 19 Aralık 2011
  9. angelpoem

angelpoem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    Samsun'da devlette ameliyat olan yok mu aramızda bir yardımcı olsanız,kimlere oldunuz,nasıl bir doktor,işini iyi yapabiliyor mu

10. 2 Şubat 2012
  11. mezig623

mezig623 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    samsun araştırma hastanesi Murat Acar..

12. 2 Şubat 2012
  13. serpilce55

serpilce55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    Canım seninle iletişime geçmeliyiz hiç vakit kaybetmeden hemde:))Ben de Samsundan bir tek ben varım sanıyordum şükür tek değilmişim.

14. 2 Şubat 2012
  15. mezig623

mezig623 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Ben olmadım murat beye ama olmayı düşünüyorum birkaç tanıdığımız oldu sonuçtanda memnunlar seninde murat beye olduğunu okumuştum canm :) sen sonçtan memnunmusun tavsiye edermisin ?

16. 2 Şubat 2012
  17. mezig623

mezig623 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Sizin albümünüze bakıcaktım fkat yeni üye olduğum için yorum atmam gerekiyomuş belli bi sayıdan sonra albümler açılıyomuş. özel mesajda atamadım size murat bey hakknda, bana yardımcı olursanız çok svnrm :)

18. 17 Nisan 2012
  19. ayse57

ayse57 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    26

öncelikle geçmiş olsun canım, medicana halit urgan ı tavsiye edebilirim.bende burun ameliyatı oldum,içten eğrilik ve şekil bozukluğu vardı şuan gayet rahatım dışarıdan bakıldığında estetik gibi durmuyor.şunuda sölemeliyim ödemlerin kaybolması tam anlamıyla 1 yıl sürüyor ben ameliyat olalı 2 ay oldu hala ödem var.sola doğru yamuk gibi duruyor oda bi tarafın şiş diğer tarafın az şiş olmasından kaynaklanıyor, estet,k konusunda dr seçimi çok önemli ben bunu yaşayıp gördüm dr.Halit urgan a sonsuz tşk ediyorum.