Samsun'da Byk Anadolu Hastanesi

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve ceylan07 tarafından 9 Eylül 2009 başlatılmıştır.

9 Eylül 2009
    Konu Sahibi : ceylan07
  1. ceylan07

ceylan07 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba samsunda büyük anadolu hastanesinde doğum yapmayı düşünüyorum önerebileceğiniz doktor varmı orada doğum yapanlar memnun mu?
    birde epidural normal doğum yaptırıyorlarmı lütfen yardımcı olursanız sevinirim.ben il dışındayım onun için tam olarak bilmiyorum doğuma yakın gidicem samsuna.
    CADIARZUCADIARZU

2. 9 Eylül 2009
  3. ceylan07

ceylan07 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya arkadaşlar niye cevap yazmıyorsunuz?benneyaptımkibenneyaptımki

4. 9 Eylül 2009
  5. maviruya

maviruya Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    canım bayan doktor istersen aynur hanım var..gidenler memnun..bitane de erkek doktor var,adını unuttum,arkadaşım ona gitmişti,o da memnun kaldı..ama epidural normal yapılmıyo..epidural sezeryan yapılıyor orda..onu sadece anaklinikte yapıyorlar..ama1500-2000 lira civarında bir fatura çıkabilir..anaklinikte de iyi doktorlar var..ama sağlık problemin yoksa normal doğum düşünmez misin???

6. 11 Eylül 2009
  7. ceylan07

ceylan07 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    korktuğum için düşünmüyorum birde eşim asker doğumda da yanımda olmayacak o psikolojiyi kaldıramam diye düşünüyorum.büyük anadolu hastanesinde hüseyin akdeniz varmış biz 3 kardeşiz 3 ümüzün doğumunuda o yaptırmış bilemiyorum artık hangisine giderim allahım hayırlı doğumlar nasip etsin.hepimize.

8. 11 Eylül 2009
  9. maviruya

maviruya Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    tanıdığınız,güvendiğiniz doktorsa git bence..hastanenin şartlarıda gayet iyi..benim birçok arkadaşım orda yaptı doğumu..memnun kaldılar..

10. 17 Eylül 2009
  11. laviniaebru

laviniaebru minik prensesimm.. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba canım..bende büyük anadolu hast de düşünüyorum dogumu..doktorumda hüseyin akdeniz..tavsiye ederim

12. 19 Eylül 2009
  13. ceylan07

ceylan07 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    senin doğumun ne zaman ben 33 haftalık hamileyim ama hüseyin akdeniz hep normal doğum yaptırmak istiyor diye biliyorum ilgisi nasıl ilgileniyor mu ben birde sezeryan düşünüyorum yaparmı sence?

14. 19 Eylül 2009
  15. laviniaebru

laviniaebru minik prensesimm.. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben 3,5 aylık hamileyim ama basından beri doktorum hüseyin akdeniz.bende tavsiyeyle gittim ona.cok memnunum.ama inanki normal dogumdan benden fazla korkan olamaz herhalde ama hamile kaldıktan sonra tamamen beynimi normal doguma sartlandrdım yani tabikide sartlar ona uygun giderse.bence dopktorun karar versin.o zaten senin psikolojindende normale hazır olup olmadıgını anlarsa sezeryana alabi,lir diye düşünüyorum.senin ilk hamileleigin mi?benmim ilk olacak ALLAH IN ıZNıYLE..

16. 21 Eylül 2009
  17. maviruya

maviruya Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    ebrucum doktorun bizzat kendisi doğumda yanında olacak mı?? konuştunuz mu?? yani hangi saatte olursa olsun,gece bile olsa doğuma gelecek mi?.. ben de normal doğum istiyorum..narkozdan çekiniyorum..şuan tayfun alpere gidiyorum.fakültede prof..memnunum ama birtürlü şu fakülte fobisini atamadım..girişten taburcuya kadar formaliteler bitmiyo..özel oda bulamıyorsun..bulsan da geceliği 120 lira..özel hastane bu anlamda çok rahat,hiçbirşeyle uğraşmıyosun..bu yüzden anadoluya geçmeyi düşünüyorum.. hüseyi beyi tavsiye edermisin??

18. 23 Eylül 2009
  19. ceylan07

ceylan07 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim ilk hamileliğim ben ve diğer 2 kardeşimin doğumuna hüseyin akdeniz girmiş benim kardeşim 6 kiloya yakın doğmasına rağmen onada normal doğum yaptırmış ama annem çok memnun sezeryana nasıl bakıyor sence istesem yaparmı?2 hafta sonra zaten gidecem yanına ziyarete ama aynur hanım varmış orda ona gitmeyi düşünüyorum sen duydunmu onun ismini hüseyin akdenizin de cana çok yakın olduğunu bliyorum.karar veremedim doktor hangisi olsun diye.