Samsun'da estetik cerrah tavsiyeleri

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve PLANKTON tarafından 21 Aralık 2007 başlatılmıştır.

21 Aralık 2007
    Konu Sahibi : PLANKTON
  1. PLANKTON

PLANKTON Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Arkadaşlar estetik burun ameliyatı olmak istiyorum bana samsunda önerebileceğiniz bir estetik cerrah var mı acaba ?:uhm:

2. 27 Aralık 2007
  3. PLANKTON

PLANKTON Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba Aydanehir ben de tavsiyelerin üzerine sömestr tatilinde nebil beye görünecem ama hala kararsızım ferruh bingöle de gitsem mi diye? Bu arada sen ameliyatın için ne kadar ücret ödedin?özel yer olduğu için emekli sandığı karşılamıyor değil mi? Hoş iyi olsunda parası da çok mühim değil.ben özel mesaj göndermeye çalıştım sana ama kontol panelinden açmam gerekiyormuş bi türlü bulamadım tarif edersen sevinirima.s.

4. 9 Ocak 2008
  5. crescent5555

crescent5555 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb arkadaşım ben de önümüzdeki aylarda burun estetiiği yaptırcam. Ben OMÜ Tıp fakültesinde Lütfü EROĞLUna yaptırcam. O doktorun daha önceden yaptığı operasyonlara baktım ve sonuç oldukça mükemmel. Ben de ondan sonra karar verdim o doktora. Bence bi o doktorla görüş a.s

6. 13 Kasım 2008
  7. adanaadana

adanaadana Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaslar naptınız kıme yaptırdınız samsunda nasıl sonuclar aldınız cok merak edıyorum.bende bu sömestrda burnumu yaptırmayı dusunuyorumda
    bılgılerınızı beklıyorum.a.s.

8. 6 Ocak 2009
  9. SuLe1907

SuLe1907 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaslar ben Samsunluyum.Hayati AKBAŞ a ameliyat olmus çok kişi gördüm.Yakın arkadasım da ameliyat oldu.Kesinlikle tavsiye ederim.Her konuda ayrıntısına kadar cevap veriyor.Akılda kalan sorulara karsı rahatlatıyor.Görüsmenizi öneririm.

10. 6 Ocak 2009
  11. SuLe1907

SuLe1907 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ayrıca yazmayı atlamısım operasyon geçirenler çok memnun.

12. 24 Ocak 2009
  13. jitta

jitta Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim de bir arkadaşım Hayati Akbaş a kulak ameliyatı oldu geçen yıl. sonuç istenilen gibi oldu (dikişlerin erimemesi dışında) ama çok ilgili bir doktor olduğunu söyleyemem yani arkadaşımın aklında çok soru işareti kalmıştı.her şeye tamam tamam senin istediğin gibi olacak diyordu konuşurken biraz kestirip atıyor gibi geldi bana.ama beklenmedik bir sonuç olmadı çok şükür.fiyatı da az değildi..

14. 1 Ocak 2011
  15. jivaluna

jivaluna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    hayati akbaşa burun estetiği olan varmı arkadslr ben yeni katldım bu siteye..bu sömestrı tatılnde olmayı düşünüyorum hayatı beyle birebir görüştüm ama ama kısa bı görsmeydı ucret vs..bılgısı olan varsa lutfen cvp versn çok önmli az bı zamanm kaldı karar veremıyorum :44:

16. 6 Şubat 2011
  17. beyra

beyra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    burun estetiği konusunda bende araştırma yapıyorum,,bilgisi olan varsa bana da msj göndersin olurmu

18. 4 Mayıs 2011
  19. ayben07

ayben07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar bende bi kaç gün içinde lütfi eroğluna burun ameliyatı olcam.lütfi hocaya ameliyat olanınız var mı? ya ameliyatı asistanlarına yaptırrsa diye korkutuolar beni.ne yapacağmı şaşırdım:KK43:(