Samsun'da Önerebileceğiniz Falcı ?

Konusu 'Burçlar, Tarot ve Astroloji' forumundadır ve esrana tarafından 25 Eylül 2010 başlatılmıştır.

25 Eylül 2010
    Konu Sahibi : esrana
  1. esrana

esrana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    merhabaaaabayanssulusmile arkadaslar SAMSUNDA önerebileceginiz iyi bır falcı var mı:)

2. 28 Ağustos 2011
  3. nive

nive Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    çiftlikte eski haşetetten bir önceki arada, köşede tatlıcı var ordan dümdüz yukarı çıkarken yolun sağında kalan bayanlar kahvesi mi ne öyle bir cafe var küçük bir yer. oradaki bayan bana şimdiye kadar en iyi bakan kişiydi. Ama çok yoğun olduğunda ya da öğleden sonraysa sallıyor tecrübeyle sabittir. Sabah saatlerinde iyi bakıyor. Tarotu daha iyi bakıyor gidersen ona baktır. Daha detaylı oluyor ve isim şehir falan söylüyor. Gerçi bana İstanbul falan dedi hiç alakam yok ama onun dışında çok şeyi bildi. Kolay gelsin

4. 18 Ekim 2011
  5. galenia

galenia matru$ka Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    doğum evinin alt tarafında ki bi sokakta figalp var oda çok iyi bakıyo ben misafirliğe geldiğimde baktırmıştım türk telekomun karşısı sitelerin altında ufak bi dükkan kahve bizden yazıo camda..

6. 5 Ocak 2012
  7. madurumdamadurum

madurumdamadurum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    çiflikte planetin karşı sağ çapraz arasında gülün kahvesi mi güllü bi yer var

8. 18 Haziran 2012
  9. 55hedera

55hedera Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    ewt var muhtesem fal bakıyor figalp bende gittim harika ama yerini degişmiş cumhuriyet fırınından asagıya iniyorsun gazi caddesine varmadan son aradan sağa dönun karsınızda randevu alın ama randevusuz bakmıyor isterseniz telinide yazayım 0506 3831255

10. 1 Kasım 2012
  11. sadeceasim

sadeceasim Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    süper bir kadın bayıldım hersey dogru cıktı randevusuz almıyomus hakkaten mutlaka gidin 05063831255 telefonu adıda figalp figen

Son düzenleme: 1 Kasım 2012
  12. 1 Kasım 2012
  13. sadeceasim

sadeceasim Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    figalpden bahsettim adı bayanın figen

14. 1 Kasım 2012
  15. sadeceasim

sadeceasim Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    bende gittim süper ötesi bir sey ya gitmeyenlar mutlaka deneyin telefonlada bakıyor hesaba yatırıyorsunuz o da bakıyor harikaaa sevdiğine kavusacaksın dedi zaman verdi aynı o zamanda geldi nisanlandım mutluyum mutluyummmmmmmm

16. 31 Ocak 2013
  17. esrana

esrana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaslar Figen Hanım'a gitti gercekten cok guzel bakıyor hakkınız varmış ayrıca kendısı şimdiye kadar baktırdıgım hıcbır medyumla kıyaslanmayacak kadar kültürlü ne yaptığını bılen vede sonderece sempatık bır hanım efendı düşünmeden gıtmenızı tavsıye ederım oncesınde randevu alırsanız beklemezsınız kendılerı bor hayali yogun ayrıca gün ıcerısınde ıkı buçuktan sonra randevu vermekte bılgınıze şahsen ben tanıdığıma cok memnun oldum ne demmişler fal inanma falanız kalma öpüyorum herkezi bol şans diliyorum grami üzere kankişler:KK5:

18. 19 Şubat 2013
  19. kurum

kurum Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    sanslıymısısın sen esrarana ben salı gününe denk geldim salı günleri izin yapıyormus cok tatlıda bir kedisi fal yarın bakım yapacak bana cok tatlı bir kadın hos sohbet bir insan bakalım yarın ola hayrola ......:)