samsunda tavsiye edebileceğiniz doğm doktoru varmı?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ceylan07 tarafından 18 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

18 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : ceylan07
  1. ceylan07

ceylan07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar 24 haftalık hamileyim allah izin verirse doğumumu samsuda yapmayı istiyorum samsunda tavsiye edbileceğiniz özel hastane ceya doğum doktoru var mı yardımcı olursanız çok sevinirim.:sm_confused::sm_confused::uhm::uhm:

2. 18 Temmuz 2009
  3. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    101
    Ödül Puanları:
    198
    merhaba,
    öncelikle hayırlı olsun.
    ben iki hamilelik yaşadım her ikisindede doktorum op dr ersan şenerdi.çok memnunum özelde doğum yapmadım devlette yaptım özeline gidip muayene oldum.
    ve alanında tektir ersan bey.
    istersen bilgilerini vereyim özelden

4. 18 Temmuz 2009
  5. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    101
    Ödül Puanları:
    198
    ayrıca benim doğum yaptığım hastane yani doğum evi özeli hiç arattırmıyor size.
    ben samsunda özel hastanede doğum yapmayı çoks açma buluyorum.
    özel hastanelerde günde en fazla 20-25 doğum oluyorsa doğum evinde bu rakam 50-100ü buluyor.hepsi ustalar.Allah korusun önemli ve acil bir durumdada müdahale edebilecek kadar işlerinin piriler..ayrıcada güvenilirler.

6. 19 Temmuz 2009
  7. ceylan07

ceylan07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    doğru diyorsun ama sanki bana özelde daha çok ilgilenirlermiş gibi geliyor ayrı odan oluyor istediğin zaman refakatçi kalabiliyor yanında.senin doktorun özelmiydi yani birebir muayenesine gittinmi? birde bir şey daha sorucam normal doğum mu yaptın sezeryen mi ?

8. 19 Temmuz 2009
  9. ceylan07

ceylan07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kusura bakma özeline gidip muayene oldum demişsin yeni fark ettim mesela normal doğum yapacağın zaman gece gelir mi?

10. 20 Temmuz 2009
  11. ela09

ela09 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba bende samsundayım 18 haftalık hamileyim. bende başlarda özele karar vermiştim ama doğum evinin en donanımlı ve en deneyimli hastane olduğunu duyunca vazgeçtim. özel istiyosan büyük anadoluda hüseyin karadeniz var çok deneyimli çok da içten. benim doktorum hatice balkay ben pkoluyum 15 yaşımdan beri tedavi görüyorum hiç değiştirmedim. özeline gidiyorum biraz masraflı oluyo ama napalım kısımıs için herşeye değer:KK46:

12. 20 Temmuz 2009
  13. pumpkins

pumpkins Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Ana Klinikten Taşkın beye gidiyorum,ve çok memnunum,doğumuda burda yapıcam Allah izin verirse,daha önce birçok arkadaşım Taşkın beyi tercih ettiği ve tavsiye ettiği için ona gidiyorum ve çok güveniyorum kendisine,en son mart ayında,çok yakın bir arkadaşım burda doğum yaptı,çok memnun kaldı 5 milyar bile olsa yine verir yine aynı yerde yaparım diyo,tabikide doğumevi deneyim ve teknik teçhizat açısında en iyisi,ama ya yapılan muamele çok kötü,geçen yıl bir arkadaş normal doğum için doğumevine gitti,biraz doğumhanede bekledikten sonra ne olduysa apar topar sezaryana aldılar ve kız doğumhaneden ameliyathaneye gittiği,o muameleden kurtulduğu için şükrettiğini söyledi sonradan bize,şimdilik herhangi bi aksilik olmadığı,ve doktorum kendisi doğumevini tavsiye etmediği sürece ki kendisi aynı zamanda doğumevininde doktoru.doğumu Ana Klinikte yapmayı düşünüyorum

14. 20 Temmuz 2009
  15. ceylan07

ceylan07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba hüseyin akdeniz zamanında bende onun elinde doğmuşum ilginç ama ebemmiş yani ondan korkuyorum çünkü benim kardeşim 6 kilo doğdu ve bunu bile bile normal doğum yaptırdılar anneme çok kötüydü onun için onu pek istemiyorum anneme kalsa yine ona götürmeyi düşünüyor ama bilmiyorum hatice bilkay dediğin doktor gece doğum yapsanda gelirmi doğumuna onu merak ediyorum.

16. 20 Temmuz 2009
  17. ceylan07

ceylan07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba o hastane aklıma çok yattı ama kafamı karıştıran normal doğum ve sezeryan ücretleri çok mu yüksek birde bu hastanede alaattin balcı ve mükkerrem erolada iyi diyorlar kafam karıştı.sen nasıl seçtin doktorunu birde dediğim gibi fiyatlarınıda biliyorsan yazarsan çok sevinirim eşim bu ay sonunda askere gidecek kısa dönem allah izin verirse onun için herşeyi iyi düşünmeliyim.

18. 20 Temmuz 2009
  19. pumpkins

pumpkins Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    öncelikle hayırlı tezkereler,Allah kavuştursun:Saruboceq:
    çevremde birçok kişi Taşkın Bey'e gitti,çok yakın iki arkadaşımın doğumunu yaptırdı,biri dediğim gibi mart ayında yaptı doğum,epidural-normal yaptı,1250 tl para ödedi hastaneye,kendisi devlet memuru,bu verdiği para devletin verdiğinin haricinde kendi cebinden çıkan para,ama 5000 tl de olsa yine verir,yine orda yaptırırım diyo,sezeryan fiyatlarıda 1500 civarı sanırım,Alaattin bey çok iyi bi doktor,ama bi arkadaşıma spiral takmıştı,rahim boyundan büyük taktığı için kızda iltihaplanma falan oldu,çok sıkıntı çekti,o yüzden onu tercih etmedim,mükerrem bey hakkında bi bilgim yok,dediğim gibi ben Taşkın Beyden memnunum,en önemlisi ona güveniyorum,bu çok önemlia.s