Samsun'da Tayfun Alper'de Tedavi Görenler Buraya

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve nur5555 tarafından 22 Aralık 2009 başlatılmıştır.

22 Aralık 2009
    Konu Sahibi : nur5555
  1. nur5555

nur5555 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar ben Samsun'da yaşıyorum.Bugüne kadar 4 aşılama yaptırdım.Ama olmadı işte.Üstelik normal yolla bir çocuğum var.Sizce Tayfun Bey nasıl bir doktor?Ben başka hiç kimseye gitmedim.Siz de Samsun'da yaşıyor ve burada tedavi görüyorsanız lütfen benimle fikirlerinizi paylaşın.Samsunlu arkadaşlar burada buluşalım ve birbirimize yardımcı olalım.

2. 22 Aralık 2009
  3. jitta

jitta Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba ablacım
    bahsettiğiğn doktor fakülteden mi?bana da bir tanıdığım tavsiye etmişti(o hamilelik için gidiyordu samsundaki çoğu doktoru gezmiştir ) sanırım adı tayfundu.gerçi ben muayene için gidecektim yalnızca ama eğer aynı kişiden bahsediyorsak iyi bir doktormuş.
    siz şuan ona mı tedavi oluyorsunuz?

4. 22 Aralık 2009
  5. nur5555

nur5555 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım merhaba!ben şu anda ona tedavi oluyorum.Senin arkadaşının tedavisi nasıl sonuçlandı?senin rahatsızlığın neyudi?

6. 22 Aralık 2009
  7. jitta

jitta Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    tayfun alper

Son düzenleme: 9 Ocak 2010
  8. 22 Aralık 2009
  9. jitta

jitta Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ben büyük anadoluda mustafa beye atasam da mehmet beye ve medikal parkda ahmet beye gittim.tabi tüp bebek için doktordan doktora çok şey farkeder çok yardımcı olamacağım sanırım :KK43:

10. 22 Aralık 2009
  11. nur5555

nur5555 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim yine de.bu arada ben de pcoluyum. sakın ihmal etme.sakın kilo alma derim.yaş ilerledikçe bu hastalık daha rahatsız ediyo.adet görememek depreyona sokuyor insanı.spor yapmak da çok önemli.sen bunları yaptın mı dersen yapsam bu durumda olmazdım.canım kendine iyi bak .tedavini ihmal etme

12. 23 Aralık 2009
  13. jitta

jitta Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ya bende kilo problemi hiç yok aslında adetin biraz gecikmeli olması dışında bir belirtisi de yok tüylenme gbi flan ama birkaç ay aralıklarla doğum kontrol kullandım bıraktığımda değişen farkeden hiçbir şey yok.her doktor farklı bir şey söylüyor bende artık hiçbirine inanmıyorum açıkçası çocuk isteyene kadar doğum kontrol kullanmak bana çok sakıncalı geliyor.37-45 gün arası adet görüyorum tek sıkıntım bu.iki ay soğan kürü yaptım bilmiyorum kistlere bir faydası oldumu sonrasında doktora gitöedim ama 35.gün adet oldum.ona da devam etmeyeceğim oluruna bıraktım uğraştıkça inceledikçe problem çıkıyor sonuçta bu tedavisi olan bir hastalık değil inşallah bebek istediğim zaman düşünmek istiyorum artık bunları çünkü bir ara çok sıkıntı ettim kendime bunun da hiçbir faydası yok.Rabbim inşallah kimseleri o duygudan mahrum etmez hayırlı evlatlar nasip eder her isteyene.
    sizede geçmiş olsun tekrar en kısa zamanda meleğinize kavuşursunuz inşalllahh

14. 23 Aralık 2009
  15. nur5555

nur5555 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    huuuuuuu kimse yok mu samsunda.yoksa en doğurgan il biz miyiz

16. 24 Aralık 2009
  17. masterbully

masterbully Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba. ben samsun'da bir çok kadın doğumcuda tedavi oldum. tayfun bey'i geç buldum. artık yumurta takipleri ve aşılama denenmişti. ankara'da tüp bebek yaptıracaktım ve tayfun bey tüp bebek takipleri burda yaptı. 2 kez.. ben memnunum genel olarak. tabiki herşeyiyle dört dörtlük diyemem, zaten öyle bir doktor var mıdır bilemiyorum :)
    çevremden duyduğum kadarıyla dalında gayet iyi bir hekim. şimdi tüp bebek ünitesi de açılmış üniversitede. daha çok hastanın bebek sahibi olmasına yardımcı olabilecektir.
    senin sorunun ne tam olarak ? umarım istediğin sonuca ulaşırsın bu vesileyle...

18. 24 Aralık 2009
  19. nur5555

nur5555 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben polikistik overim.aslında normal yollarla bir çocuğum var.ama 2. için yıllardır uğraşıyorum.yaşım da artık sınırda.tayfun bey 4 kez aşılama yaptı, tutmadı.şimdi tüp için bekliyorum.acaba yeni açılan bir merkezin başarısı ne olur?inan çok korkuyorum.aslında tayfun beye güvenim sonsuz.sen nerede yaptırdın?sonuç ne oldu?