Sana İhtiyacım Var & Judith McNaugth

Konusu 'Kitap Tavsiyeleri' forumundadır ve EzBuZ tarafından 4 Kasım 2009 başlatılmıştır.

4 Kasım 2009
    Konu Sahibi : EzBuZ
  1. EzBuZ

EzBuZ Danalar girmiş bostana Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146

Judith McNaught - Sana İhtiyacım Var

New York Times’ın çok satan yazarları arasında yerini her zaman koruyan Judith McNaught heyecanla beklenen bu kitabında imkansız görünen bir aşkı yine masalsı bir dille anlatıyor.

Bir cuma gecesi, Katie’nin hayatına çok çekici bir yabancı girdi. Pazar günü, hayatı tamamen değişmişti... Çok güzel bir genç kadın olan Katie Connely acı dolu geçmişini iyi bir kariyerin, güzel bir evin, özgürlüğün ardına gizliyor, erkeklerden olabildiğince uzak durmaya çalışıyordu. Hayatındaki en önemli eksiğin ise farkında değildi; ta ki gururlu, yakışıklı Ramon Galverra’yla tanışana kadar. Ramon ona şimdiye kadar hiç yaşamadığı bir aşkı yaşatmaya hazırdı. Katie bambaşka bir dünyadan gelen, sırlarla dolu, geleceği belirsiz bu adama karşı koymaya çalışsa da, ona yüreğinin sesini dinlemekten başka seçenek kalmayacaktı.

“Judith McNaught günümüzün en etkileyici yazarlarından biri. Yazdıkları okuyanı büyülüyor..” Affaire de Coeur

“Tek kelimeyle muhteşem.” Birmingham Post Herald​

2. 10 Şubat 2010
  3. forester

forester Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Yazarın bütün kitaplarını okudum fakat bu kitapta hayal kırıklığına uğradım

4. 2 Eylül 2010
  5. Nurdan1

Nurdan1 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Kitapla ilgili birçok olumsuz yargı duymuştum.Bu yüzden kitabı okumaya başladığımda kitapla ilgili önyargılarım vardı ama hepsi yanlış çıktı.. Bu kitabı çok beğendim ve Judith McNaught seven herkese KESİNLİKLE tavsiye ederim..

6. 21 Eylül 2010
  7. dengesiz.66

dengesiz.66 elleşmeyin asabiyim... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    okudum..güzeldi.ayrıca cennet ve sen gelmeden önce isimli kitaplarınıda okudum..onlarda güzeldi.