sanal aldatma

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve patria tarafından 16 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    16 Kasım 2008
    Konu Sahibi : patria
  1. patria

patria Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    SLM canlarım nasılsınız benim bir sorunum var ne olur bana yardım edin
    eşim cumartesi geceleri sabahakadar bilgi sayarın başında neyapıyorsun dediğimde çok kızıyor neyaptığını biliyorum uygunsus sitelere giriyor geçenlerde msn de hiç tanımadığı kadınlarla konuşmuş yakaladım oda itifahetti ben onu dinlemedim aldım oğlummu tamçıkıyordum tuttu elimi dur gitme beni dinle oğlumuzun üzerine yemin ederim birdaha yapmicam dedi ama ben ona artık güvenmiyorum YİNE HAFTA SONU SABAHAKADAR BİLGİ SAYARIN BAŞINDA arkadaşlar tek umudum sizlersiniz bana yol gösterin SAYGILAR İYİPAYLAŞIMLAR:enbuyukkk:

2. 16 Kasım 2008
  3. cemre_SU

cemre_SU halasının kuzusu:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    bu erkekler ne anlıyor bu sitelere girmekten anlamıyorum:mymeka:

4. 16 Kasım 2008
  5. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    güleyimmi ağlayayımmı bilmiyorum.benimde eşim chat sitelerine giriyor.hatta bir arkadaşının mail adresi var.şifreesini öğrenmiş,oradaki kişilerle konuşuyor ama bunu gözümün önünde yapıyor.bişi yapmıyorum canım sıkılıyor öylesine konuşuyorum diyor.yazdıklarını bende görüyorum.kötü bir yok ama olsun istemiyorum,sinir oluyorum.bende inadına başında bekliyorum.ne yazıyorsun o ne diyor diyorum.bana bakma ,git falan demiyor.sen üstüme düştükçe yapma dedikçe ben daha çok yapacam diyor.bir gün resmen sinir krizi geçirdim.ağladım zırladım gidiyorum dedim.gitme dedi o da seninki gibi..bakalım şimdilerde bil başına oturmuyor.yani 2 haftadır falan.ne yazdığını biliyorum uygunsuz bişi yok ama stemiyorum işte.ötesi varmı?

6. 16 Kasım 2008
  7. chantyclarie

chantyclarie Guest

oğlunun üstüne yemin mi etti :1shok:
    bu erkeklere ne oluyor böyle anlayamıyorum (genel olarak konuşuyorum tabi hepsi için söylemiyorum ama çoğu böyle oldu)
    yazık çok yazık bi de oğlunun üzerine yemin etti öyle mi

8. 16 Kasım 2008
  9. burcucello

burcucello Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım ne diyelim şimdi?? ayrıl mı diyelim? çocuk var. maalesef işte bir insan birşeyi yapmak istemeye gorsun.durdurulamaz ki... yani sen karsına alsan konussan da bişey değişmez,isterse gider evde değil baska yerde girer nete değil mi? acaba ucunda ayrılma gibi bir fikir yoksa yuz goz olmamak adına gormemezlikten mi gelmek gerekiyor.. cunku bunları su yuzune cıkarıpta ayrılmamak daha beter.neden?cunku bu sefer legal hale geliyor.diyor ki adam " zaten biliyordu ama birşey olmadı" bu daha kotu bence.. ayrılmak,boşanmak goze alınamıyorsa hiç ogrenmemiş bilmemiş gibi yapmak gurur adına daha mantıklı

tabi boyle uzaktan konusmak kolay bizim de basımıza gelse tepkimiz nasıl olur bilmiyorum. senin durumunu yasayan çook kadın olduğunu biliyorum ama.

10. 16 Kasım 2008
  11. patria

patria Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben eşimin yanında otursam benimle kavga ediyor bu benim için bir zevk diyor nevarmış herkes yapıyormuş
    ya söylediği şeyi aklım almıyor kafayı yicem

12. 16 Kasım 2008
  13. EU1

EU1 Guest

O adam yaptıgından vazgezmeyecek arkadaşım oğlunun üzerine bile yemin etmiş...:kızgın:
    Sizin yapmanız gereken aslında belli yani en azından ben olsaydım öyle yapardım bu gidişle olan oğlunuza olacak yapmayın...yasakkelime

14. 16 Kasım 2008
  15. patria

patria Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bugün pazar herkez almış çoluğu çoçuğu gezmeye gidiyor havalarda çok güzel çoçuk tv izliyor eşim uyuyor bense pc nin karşısında ağlıyorum sinirimi nasıl yatıştırıcam bilmiyorum saygılar arkadaşlar:enbuyukkk:

16. 16 Kasım 2008
  17. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    evet galiba herkes yapıyor:) benimki bir şey demez.istersem oturuyorum başında saatlerce.bazen, rahatsız oluyorum tepemde dikilme diyor ama dikiliyorum yada yanına oturuyorum.öyle kovmak falan yok.hem madem bir şey yapmıyor neden sana da göstermiyor yazdıklarını.
    senin eşinle benim eşim arasında dağlar kadar fark var.
    eşim sen üstüme geldikçe yapma dedikçe inadına yapacam diyor.acaba seninki de biraz inat içinmi böyle davranıyor.acaba sende yanına otursan şununla bununla konuşalım,hadi şunuda sor falan diyip .)) o bahane ile kontrol etsen .)) bu onda büyük alışkanlık yaratırmı yoksa eski cazibesini kaybeder ve bu işleri bırakırmı?ben bunu yapamadım ,doğrudan ağlama zırlama moduna geçtim.)) hatta sinirlendim bavul bile hazırladım..sabah erkenden gidiyorum dedim...)) senin durumun farlı tabii...

18. 16 Kasım 2008
  19. aysun444

aysun444 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    Size girip erkeklerle chat yapın. yani bir daha yaparsa. Midesi alıyorsa bişey demez.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.