Sanal aşk yaşayanlar, kavuşamayanlar aldatılanlar gelin bizde burda toplanalım

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve frezya_34 tarafından 18 Eylül 2009 başlatılmıştır.

18 Eylül 2009
    Konu Sahibi : frezya_34
  1. frezya_34

frezya_34 kimse vazgeçilmez değildr Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    iki gündür bu topikte geziniyorum ve benim gibi çok fazla sanal aşk mağduru arkadaşım olduğunu gördüm :1no2:
    hepimiz bi yerde toplanıp dertlerimizi sıkıntılamızı yaşadığımız acı tecrübeleri paylamaşmaya ne dersiniz kızlar...
    belki aramızda sanal aşk yaşayan arkadaşlar varsa onlarada birer tecrübe olur

ilk olarak kendimden başlayım
    http://www.kadinlarkulubu.com/ask-acisi-cekenler/314923-cok-canim-acidi.html

bu benim konum kızlar uzun uzadıya buraya yazmak istemedim
    bilenler bilir gerçekten çok canım acıdı halada acıyo :çok üzgünüm:
    değmeyecek bi insan için diyorsun kendi kendini yıpratmaya değermii :1no2:
    ahh bide bu sözü kalbime geçirebilsemm mafoldumben

benim gibi çok fazla arkadaşım olduğunu bildiğim için açtım bu topiği ve sizlerinde paylaşımlarını bekliyorum arkadaşlar
    en azından bizim ağzımız yandı başkalarının ağzı yanmasın die :çok üzgünüm:

2. 20 Aralık 2010
  3. rosemm

rosemm first lady Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    noldu arkadaşım sana .Sanalda olsa aşk aşktır ya.yaşadığın keyifli anları düşün.Her aşkın acı yanları zaten olacaktır ki.Aşkı yaşayamayanlar üzlsün.

4. 23 Aralık 2010
  5. yaren_27

yaren_27 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bundan 4 sene öncede benim başıma geldi sanal aşk ilk görüşte aşık olmuştum.Nasıl olunur demeyin oluyor işte.2. haftamızda yanıma geldi ve çok güzeldi her şey.Beraberliğimizin 9. ayında bana nişanlı olduğunu ve o kızdan ayrılamayacağını söyledi ben şoklarda tabi olmadı tabi ilişki yürümedi yürümez de uzaktan sevmeyle sevgi olunmayacağını çok sonra öğrendim ama kendimi de yıprattım.Uzaktaki bir insanla şimdi asla diyorum netten sevgili bulunmaz helede uzaktaki bir insanla çok nadir çıkar dürüst biri benden tavsiye netten uzak durun yakınında olmadıkça gerçekleri göremiyorsunuz hele hele aileleri üzmeye hiç değmezler başımıza bir şey gelse yine ilk üzülecek analarımız olur.

6. 1 Ocak 2011
  7. mehlika24

mehlika24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bende sanal aşk yaşadım çok canım yandı 3 ay yazıştık ve daha sonra yüzyüze görüşme kararı aldık her şey güzeldi benim açımdan ama o arada nerden bileyim annesi ona layık kız arayışında olduğunu ve görüştürdüğünü devamlı birileriyle neyse artık geçti gitti...ama bizim meshep farklılığı olduğu için ailem istedi bitirmemi...bende bir telefonla bitirdim kaçkere gelmek istedi görüşmek için ben asla dedim kaçtım başka biri var dedim kurtulmak için içim acıya acıya :KK58: ama iyiki de bitirmişim çünkü o adam gerçekten sevmemiş benim gibi,aşka değer vermemiş beni gezme tozma olarak görmüş:KK14: hemen ilk fırsatta gitti annesinin ona layık gördüğü akraba kızıyla evlendi...:KK60: sanal aşka inanmıyorum o yüzden ama belki sizin karşınıza benim karşıma çıkan adam müsvettesi çıkmaz çünkü ben çekiyorum bu adamları:KK51:

8. 1 Ocak 2011
  9. fulya1234

fulya1234 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    canım senin adına çok üzüldüm..
    sanal da ya da yüzyüze aşk aşktır bana göre...
    hakkında hayırlısı olmuş senin iyi kide o çocuk olmamış..
    ama ben gerçek hayatta da aşkı gördüm sanal dada gördüm..
    hangisini tercih edersin diye sorarsan sanal derim..
    aslına bu aşk işleri şans işi bana göre kimin kısmetinde ne varsa onu görüyüp yaşıyor..
    ben gerçek hayatta birini sevmiştim çıktık işte bir dargın bir barışık gidiyordu...
    hemen hemen 3 yıl sürdü..hep benim çabalarımlar
    askere gitti geldi bekledim..aman moreli bozulmasın aman etmesin alttan aldım..meğerse
    benden ayrıldığı dönemler başka biriyle çıkıyormuş..
    oda annesinin bulduğu kızla onlarda akraba evliliği var neyse sözlendiler..
    tesadüfe bak ki sözlendiği kızla aynı üniyi okuduk kader derler yha ..
    neyse allahtan aynı bölüm değil..
    çocukluk arkadaşım vardı..onunda yiğeniydi ondan biliyorum..
    ama mutlu değildi adım gibi biliyordum neyse ayrıldılar ki
    meğerse beni defalarca aldatmış tabi ben o zaman kör görmedim...
    şu anda da bir zamanlar o benim kardeşim gibi dediği teyzesiniz kızıyla evli..
    ki teyzesinin kızını tanıyordum muhabbetimiz vardı...
    iyi kide ayrılmışız çünkü sanal alemde de olsa aşk her yer de aşktır...
    biriyle çıktım msne eklemiş beni..tesadüf nasıl oldu bilmiyorum...
    benim kankamın kankası çıktı kader kısmet dediklerine işte o zaman inandım..
    şimdi ayrıyız ben bitirdim bazı sebeplerden dolayı pişmanım
    ama ALLAH biliyor hem sanaldı arada mesafe vardı ama çok sevdim
    aşkmış sevgiymiş onda gördüm...gerçek hayatımda yaşadığım sadece bir bağımlılıkmış
    hani derler yha görmeden dokunmadan aşk olur mu diye yaşayanlar bilir bunu derim ben..
    öylede olur ki yaşayınca anlaşır önemli olsan o insaın yüreğinde sevmek mesefa bile olsa
    yanındaymış gibi hissediyorsan gerisi önemli değil
    elbette zorlukları var ama öenmli olan doğru insanı bulmak ve adam gibi adamı
    her şey kısmet işi kaderde ne varsa onu görüp yaşıyoruz..
    rabbim herkezin gönlüne göre versin...

10. 3 Ocak 2011
  11. ultravox

ultravox cevapsız sorular Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    41
    bende 1 küsür yıl sanal bir aşk yaşadım... bu sanal aşk bana gerçekte de erkeklere güvenmemk gerektiğini çok iyi bir şkeilde öğretti... onun sayesinde hayatın gerçeklerini öğrendim... hiç bir insanı yakın görmemek tüm içtenliğinle onu sevmemek gerektiğini öğrendim... gerçek tecrübeden daha fazla daha acı oldu herşey... sayesinde bir erkekten herşey beklenebileceğini anladım... gerçek hayatta da kimseye güvenmem artık... çünkü etraf gizli saklı nette gezen, sevdiklerini profesyonelce aldatan yalancı bedenlerle dolu...

12. 5 Ocak 2011
  13. maviask

maviask Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.931
    Ödül Puanları:
    188
    Sanal diyorlar adına ama gerçek işte ya. Bekliyorsun, arıyorsun, üzülüyorsun seviniyorsun gerçekten yaşıyorsun o duyguları ha karşındaki anguttur o ayrı mesele kendi içimizdeki aşk işte..

14. 7 Ocak 2011
  15. mehlika24

mehlika24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    rabbim herkesin gönlüne göre versin dediğin gibi inşallah fulya kardeş sen de gönlünün hakiki sahibini bulur bir ömür mutlu mesut yaşarsın:KK64:

16. 7 Ocak 2011
  17. mehlika24

mehlika24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    biraz feministçe olucak:KK35: belki ama gerçekten erkek milleti gerçekte de sanalda da angut oğluu angutttt:KK66: hatta odun ruhsuz dürtsen ancak ilerler kaplumbağa misali çekilir kabuğuna:KK57:...... :KK68: o, o kabuğun içinde hayatını yaşarken sen dışarda çırılçıplak baş etmek zorundasındır ilişkinin dertleriyle:KK43:

18. 9 Ocak 2011
  19. stillex

stillex Huzurumsu.. Pro Üye

Beğenildi:
    477
    Ödül Puanları:
    193
    Benimde geçti başımdan sanal mevzusu birdahamı asla asla uzak olsun benden 2 sene surdu aldattıda yalan konuştuda uzakya nede olsa neler neler ayrıldım ailemle aramı bozdu olur olmadık laflarla erkek milletimi iyisi de var ama oyle heryerde çıkmıyor karşına bulan ne şanslı