Sanal günlüğüm

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve mucizeguyem tarafından 18 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    18 Şubat 2010
    Konu Sahibi : mucizeguyem
  1. mucizeguyem

mucizeguyem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    öyle sıkıntılı günler yaşıyorum ki anlatmazsam içimde patlayacaklar ya da beni kanser edecekler.burda anlatıp rahatlamaya ihtiyacım var.
    nerden başlamalı bilmem. sanırım bugünlerde kötü gidfen iş arkadaşlıklarından başlamak yerinde olacak.orta derecede iyi sayılabailcek bir ortam varken çalıştığım okulda şu günlerde bir kişi yüüznden sıkıntılı günler yaşıyorum ve sıkıcısı da sahte bir gülümsemeyle sinir bozucu tavırlarına katlanmak zorundayım.gitsin diye dua ediyorum ama yok en az sene sonuna kadar burda.nasıl geçecek bu zaman bilmiyorum. alalhıma sığınıyorum yardımcım olsun yoksa ben bu gidişle kanser olurum

2. 18 Şubat 2010
  3. mucizeguyem

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Neden hep beni bulur bu tipler bilmem.kötü bi şey biliyorum ama bazen karşılaştırıyorum hayatlarımızı ve hayatın adaletli olmadığını düşünüyorum.en azından onun kadar kindar ve taş kalpli değilim. Allahım lütfen duy sesimi sadece huzur istiyorum, aşkı, parayı bıraktım sadece kafam rahat olsun benim kimseye zararım olmaz kimsede bana dookunmasın istiyorum sadece çok bu biliyorum.zaten bilmediğim bir şehirde ailemden uzaktayım ve iş arkadaşları dışında arkadaşım yok. nedensiz ama çok sevsem de kaynaşmak istesemde samimi olamıyorum arkadaşlarla, çok sinirli biri olup çıktım.Alalhım ben değişiyorum dengesizleşiyorum ne olur yardım et

4. 18 Şubat 2010
  5. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    "sanal günlüğüm" derken size özel bir başlık mı :lepi:

6. 18 Şubat 2010
  7. mucizeguyem

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Değil tabiki, günlüğüm okunur bazı konularda yorumlar olursa sevinirim.

8. 19 Şubat 2010
  9. mucizeguyem

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ah annem ah hep senin yüüzünden aslında bunlar, neden hayata karşı bu kadar ürkeksin, neden her sıkıntı da çökersin ki.Neden karşımda güçlü bir anne yetiştirmedi beni, neden insanların beni üzmesine izin veriyorum neden her sıkıntı da kendimi üzüyorum daha yaşım kaç neden bu kararmsarım neden bu kadar güçsüz nedennnnnnnnnnn

10. 19 Şubat 2010
  11. BenLiLa

BenLiLa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    bu konuda nedir yahu.
    zaten forumumuzda günlük adında ayrı bir bölüm var oraya yazabilirsiniz....

12. 19 Şubat 2010
  13. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

bütün dertlerini bi konuda toplamak istemiş galiba:lepi:

okur okur cevaplarız mucizeguyemsositososito

14. 19 Şubat 2010
  15. feyza85

feyza85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sıkıntını tam net anlatmamışsınki iş ortamında rahatsızlık duyduğunkim?niye rahatsızlık duyuyosun?

16. 20 Şubat 2010
  17. mucizeguyem

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aslında sıkıntıları anlatmak tek dersim, ya da sevinçleri, güzellikleri( bugünlerde pek bana uğramasa da). bu başlığın yeri bura mı değil mi inanın umrumda değil.yalnız yaşayan biriyim ve sadece iç dökmek istiyorum akşamdan akşama o kadar.
    Düne göre bugün daha iyiyim en azından dinlediğim şarkılarla ağlamıyorum bugün.depresyona mı giriyorum diye düşünüyorum aslında.sürekli ağlamalar, çabuk sinirlenmeler.Sanırım artık öyle dolmuşum ki yaşadıklarımdan böyle küçük şeylere bile katlanamıyorum.
    kendimden bahsedeyim biraz. 26 yaşındayım. iç anadoluda küçük bir ilçede türkçe öğretmenliği yapıyorum.iki yıla yakındır burdayım ve yalnız başıma yaşıyorum.arkadaşlarım var okuldan ama ayrıca ilçeden yada diğer okullardan arkadaşım yok. öyle bir ortam olmadı hiç.ailem bana uzak olduğu için çok sık da yanlarına gidemiyorum.gitsem pek bişey farketmiyo aslında çünkü akrabalardan kaynaklı evde sürekli gerginlik.bazen boğulduğumu düşünüyorum kafamnı dinleyeceğim huzur bulacağım bir yer yok.nereye gideyim.küçük şeylerle mutlu olabilen elimdekilerle yetinen nasibe kısmete inanan biriyim.sadece iki hoş sohbet bana yetiyo şu aşamada.hayatımın merkezi okul ve ordaki arkadaşlarım.orda da sıkıntı olunca dayanamıyorum artık. beni üzene gelince öyle iğrenç bir kişilik ki inanamazsınız. görseniz yada tanısanız nasıl katlanıyorsun diyeceksiniz.ama işte bu da benim zaafım br ortam da biriyle küs olunca yada soğukluk olunca keyfim kaçıyo.okulda küçük bi de bu etkili tabi
    uzak durmak istesen de burnunun dibinde bitiyo çeksen bi dert çekmesen bir dert.

18. 20 Şubat 2010
  19. feyza85

feyza85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    belliki baya üzmüş seni.napıyor mesala?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.