sanal sevgili

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve oslemm tarafından 4 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

  4 Temmuz 2007
  Konu Sahibi : oslemm
 1. oslemm

  oslemm Aktif Üye Üye

  Katılım:
  13 Mart 2007
  Mesajlar:
  242
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  86
  internet üzerinde yürüyen ilişkilerin en başında güvensizlik gelir. insan karşınsındakinin tam olarak doğru söylediğinden emin olmayabilir. Ama küçük ayrıntılardan söylediklerinin doğruluğunu kontrol edebilirsiniz.


  -ilk kontrolü size yazdığı mesajla profili arasındaki tutarlılığı kontrol ederek yapabilirsiniz. örneğin profilinde mesleği doktor görünen biri size bankacıyım derse baştan eleyin onu zaten.


  -Size attığı mesajın 10 kadına birden gönderilmiş bir mesajmı yoksa size özel göndermeler içeren bir mesaj mı olduğuna dikkat edin. Size özel bir mesaj olması iyiye işarettir.


  -Araştırmalar gösteriyor ki erkekler profilinde ki fiziksel özellikleri bölümünü biraz abartma eğilimindedir. örneğin yolladığı fotoğraf 3 yıl önce çekilmiş, en hoş ve işin kötüsü tek hoş gözüktükleri fotoğraf olabilir. Dolayısıyla mesajlaşmalarınız da fiziksel özellikleri hakkında soru sormaktan çekinmeyin, en azından fotoğrafa benzeyip benzemediğini sorun.


  -Eğer yeterince ilgili ve yine yeterince çekiciyse onu ciddi olarak düşünmeye başlayabilirsiniz. Ama yinede akla gelmeyecek detayları yakalayarak hayal kırıklığını engelleyebilirsiniz.


  -Ne kadar ince eleyip sık dokursanız da hayal kırıklığına uğrarsınız.


  -Tabi ki ortada bir risk var; her zaman vardır zaten. Ama beklentiniz ne kadar düşük olursa hayal kırıklığı da o kadar az olur. Ayrıca buluşmanın sonucu olumsuz olursa canınızı fazla sıkmayın. internette ondan yüzbinlerce var.!
   
 2. 4 Temmuz 2007
  Konu Sahibi : oslemm
 3. GaydiriGubbakCemile

  GaydiriGubbakCemile Yeni Üye Üye

  Katılım:
  1 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  8.712
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  0
  sanal ilişkileri herzamansaçma bulmuşumdur öyledir zaten ama güvendiğiminsanlarda çıkmadı değil... bu cumartesi gerçekten güvendiğim birisiyle tanışıcam mesela yanlış anlaşılmasın dostluk arkadaşlık... onu tanıdığım içinde çok mutluyum...