Sanal Sohbette Aldatma

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve askeral tarafından 1 Haziran 2008 başlatılmıştır.

1 Haziran 2008
    Konu Sahibi : askeral
  1. askeral

askeral Guest

Merhabalar hepinize.Eşim benimde takip ettiğim bir forum si
    tesinde sürekli olarak bayan erkek karışık olarak değişik konularda sohbetlere katılmakta.Bazen sohbetlerin arasına bende katılıyorum.Bu durum belkide benim fazlasıyla kıskanç davranmamdan kaynaklanabiliyor.Eşim evde olduğu zamanlar benim ve çocuklarıma karşı ilgisini ve sevgisini kaybetmeyen ve elindeki imkanları sonsuzca bizim için kullanan ve evimin her türlü ihtiyacını fazlasıyla karşılayan bir yapıya sahip ve onu bu yönüyle takdir ediyorum.Ama başka kadınlarla gözümün önünde yazışması beni içten içe kahrediyor ve gereksiz yere bisürü tartışma yaşıyoruz.(Ayrıca bu sitede kullanıcılarının forum haricinde birbirleriyle özel yazışma özelliği de var.)Bu özel yazışma özelliği olması beni huylandırıyor.Şu ana kadar eşimin yanlışını görmesemde beni yinede rahatsız ediyor.Kendisine sorduğumda ise günlük çok stresli işinin arasında keyifli sohbetler yaparak neşelendiğini ve işin stresini eve taşımamak olduğunu,işyerindeki arkadaşlarıyla yapamadığı sohbetleri forumdaki arkadaşlarıyla yaptığını ve bundan büyük keyif aldığını söylüyor.Acaba bendemi bir eksiklik var yada onu fazlasıylamı kıskanıyorum ne olur bana akıl verin.Bu yaptığı aldatmaya girer mi?

2. 1 Haziran 2008
  3. Quelle

Quelle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Nasil bir forum ki bu ?

Kadinlarla mi sohbet ediyor..biz nasil bu forumda vakit geciriyor egleniyorsak oda o sekildedir..

oncellik nasil bir site olduguna bagli..insanlarin ne niyetle girdiklerine bagli..

ama senin gozunun onunde yapiyorsa zaten yanlis yapacagini sanmiyorum yapmak istese

gizli gizli chat sitelerine girer oda baska dusuncelerle sohbet eder

4. 1 Haziran 2008
  5. askeral

askeral Guest

sağlık sitesi aslında.İnsanları bilgilendiren moda güzellik sağlık vb gibi genel konuların yeraldığı bir site.Ayrıca forum kısmıda var.Sadece bayanlar yok erkeklerde var.Chat veya sanal sohbet odaları olan arkadaşlık sitelerinden değil.

6. 1 Haziran 2008
  7. Quelle

Quelle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canim ne var bunda...Senden gizli girmiyor bu siteye ve saglikla ilgili..

Keske tum evli erkekler esin gibi bu sitere girseler..kendilerini bekar olarak

tanitip chat sayfalarinda gezenlerden daha iyidir..Hatta o kadar asaglik erkekler

varki..burda kadinlarimizin kendi kendine dertlestikleri paylastiklari bu sitemizede

girip rahatsiz ediyorlar..

Bence sende esinle birlikte otur forum sayfasinda beraber paylasim yapin ne hos bence..

8. 1 Haziran 2008
  9. askeral

askeral Guest

Aslında eşim kendi kullanıcı adını ve şifresini bile verdi bana ama 2-3 gün sonra oluşan tatsızlıktan sonra bana kızarak değiştirdi şifresini.Eşimin yazıları seviyeli ve neşeli biri olduğu için yazdığı paylaşım yazılarından forumdaki bayanların ona olan ilgisi beni çıldırtmaya yetiyor.Aslında eşimde bana ısrarla gel katıl aramıza diyor ama ben uzak duruyorum.Eşimi seviyorum ama onada başka kadınların yakınlık duymalarından rahatsız oluyorum.

10. 1 Haziran 2008
  11. askimveben

askimveben Kaanima kardes geliyor Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Benim aklima takilan sey madem esinin o siteye girmesini uygun görmüyorsun, sen neden giriyorsun?
    Esinin huyunu suyunu en iyi sen bilirsin. Seni aldaticak olsa herhalde gel katil aramiza demez?

12. 1 Haziran 2008
  13. aysun444

aysun444 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    hayır sizde bir sorun yok bana göre. benim eşim öyle bayanlarla falan niyeti ne olursa olsun yazışamaz. sizde sanırım çok bunaltmamak için göz yumuyorsunuz... size tavsiyem ya istemiyorum yazışmanı diyin ya şifresini isteyin özel yazışmalarına bakmak için vermezse huylanın zaten... son olarakda bu foruma sizde girin ve erkeklerle ve de kadınlarla yazışın..
    bakalım hoşuna gidecekmi..
    ama ben olsam kesin ve net olarak girmeyeceksin derim..

14. 1 Haziran 2008
  15. ekinoksal

ekinoksal Guest

bencede bu yazıştığın forum sitesine bağlı mesela benim eşimde bir forum sitesinde sürekli yazışıyor ama konu futbol olduğu için hiç huylanmıyorum hatta msn de bile bu arkadaşlarından görüştükleri var. yanımda yazıştığı için beni rahatsız etmiyorda istersem okuyabiliyorum ama bazen erkekler argo konuştukları için konunun gidişatına göre okumuyorum. Ama benim serin olmam işin içinde bayanlar olmamasından kaynaklanıyor eğer bayanlarla yazışırsa işte o zaman durum değişir ben bundan rahatsız olurum ve çok da haklıyım diye düşünüyorum ki nette ki aldatmalara malesef hep tanık oluyoruz. Bu yüzden ne gerek var stres atmanın nette daha bir sürü yolu var. Onları denesin. Bu konuda kesin kararlı ol bence arkadaşım.

16. 1 Haziran 2008
  17. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.659
    Ödül Puanları:
    163
    Madem size şifresini falanda vermiş daha ne art niyet arıyorsunuz eşinizde. Adam art niyetli olsa bunları size vermezdi. Bence eşlerin (hem erkek hem kadın) böylesine sıkılması iyi değil. Genede siz bilirsiniz ama benim görüşüm bu tip şeyleri kafama takmam. Eşimede bu konuda baskı yapmam.

18. 1 Haziran 2008
  19. Kite_Runner

Kite_Runner Pretty Woman Üye

Beğenildi:
    58
    Ödül Puanları:
    113
    Ne kadar iyi niyetli olursa olsun! Asla istemem eşimin bir başka kadınla internet üzerinden sohbet etmesini..
    Ne gerek var ? Ben olsam sorardım'' Benimle konuştuğun daha farklı ne konuşuyorsun da bukadar keyif alıyorsun!?''
    İŞ, güç, stres, hayata dair zorluklar, mutluluklar için ben varım yanında.. Başkasına gerek yok...
    Rahatsız olmakta çok haklısın arkadaşım...