sancılanıyorum ve korkuyorum

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve brcsrkn tarafından 19 Mart 2009 başlatılmıştır.

19 Mart 2009
    Konu Sahibi : brcsrkn
  1. brcsrkn

brcsrkn annesinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar 4+3 haftalık hamileyim çok sancım var bazen hafif oluyor bazen şiddetli idrar yolu enfeksiyonu olabilir die test yaptım ama oda çıkmadı. düşük yapmaktan korkuyorum progesteron, kan hapı ve coraspirin kullanıyorum dr um daha önceden bi düşüğün var bu yüzden riske atamam dedi ama bazen gelen sancıya dayanamıorum normalmi bu kadar sık olmasısenağlama:a015:

2. 19 Mart 2009
  3. meryemmeryem

meryemmeryem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    canım ben 12 haftalık hamileyim ara ara çok hafif sancılar gelip gider bende...inşallah sağlıklı gelişir bebeğin ve sağlıcakla kucağına alırsın..

4. 19 Mart 2009
  5. brcsrkn

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Amin canım inmşallah hepimiz sağlıkla kucaklarız bebişlerimizi:Saruboceq:

6. 19 Mart 2009
  7. epsus

epsus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bendede oldu aynı şeyler benimde daha önce bir düşügüm oldugu için dr igne verdi 3günde bir .agrıda böle şiddetli adet sancısı ve kasılmalar tarzındaydı şuan 26 haftadayım canım ben sende kendine dikkat et ve yorulma stresten uzak dur lütfen.kwendine ve bebişine iyi bak canım .

8. 19 Mart 2009
  9. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende başlarda çok sancı çekmiştim hatta sancı girince nefes bile alamıyordum Allaha şükür şimdi 22. haftadayız korkma bişey olmaz ama bol bol yat dinlen mümkün olduğunca kalkma iş yapma

10. 20 Mart 2009
  11. brcsrkn

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    benimde öle adet sancısı gibi bazen bazende kasılma tarzı kendime de bebişede iyi bakıorum bol bol süt içip havuç yiyoruz :CüvCüv:

12. 20 Mart 2009
  13. brcsrkn

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    QUOTE=eftelyaaa;5812127]canım bende başlarda çok sancı çekmiştim hatta sancı girince nefes bile alamıyordum Allaha şükür şimdi 22. haftadayız korkma bişey olmaz ama bol bol yat dinlen mümkün olduğunca kalkma iş yapma[/QUOTE]

benimde bazı sancılarım doğum sancısı gibi daha doğrusu düşükte yaşadığım sancı gibi oluo o anda derin derin nefes almaya çalışıorum. yatıp dinlenemiorum çünkü çalışıorum ama evdeyken hiçbişe yaptım yok açıkcası bu sancılar bazen çok tatlı bi şekilde oluo bazen gerçekten çok acı verio :uhm:

14. 20 Mart 2009
  15. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah birkaç haftaya kadar geçer canım sancıların çok fazla ayakta kalmamaya çalış otururken sancılar biraz daha hafif geçiyor

16. 20 Mart 2009
  17. brcsrkn

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    oturuyorum genelde eftalyacım dediğin gibi oturunca gayet sakin benim bebişim:)

18. 20 Mart 2009
  19. busem68

busem68 çok şükür Allah'ım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım bende 4 haftalık hamileyim bendede oluyo ve çok korkuyorum her ağrıdığında wc ye gidiyorum yarın dr ye gidicem sorucam neden olduğunu kendini fazla yorma ben kendimi yorduğum zaman oluyor genelde canım.