Sandaloz Sakızı ve Elma Sirkesi ile Zayıflama Deneyimlerimiz

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve pelincan tarafından 24 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

24 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : pelincan
  1. pelincan

pelincan evlat nefesgibi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    merhaba hanımlar.geçenlerdehastaneye gittim doktoruma beni diyetisyene sevkedermisin dedim. olmaz vucut kitle endexsiniz24 sizi sevkedemem dedi çok moralim bozulmuştu çünkü başedemediğim 10 kilom var dı.neyse hastanede karşı apartmandan bir hanımla karşılaştım hanım çook kiloluydu 10 kilo vermiş çok hoş olmuş dedim sırrıne bunun ALLAH razıolsun anlattıbana formülü hersabah aç karına SANDALOZSAKIZI çiyneyip yutmuş arkasındanda bir bardak ılıkla sıcak arası suya bir yemek kaşığı ELMA SİRKESİ ekleyip karıştırıp içmiş.bende hemen aldım ve başladıma.s.

Not : Sık sorulan sorular ve cevapları için linki okuyunuz.

http://www.kadinlarkulubu.com/showpost.php?p=3556129&postcount=176

Not: Sandaloz sakızının fotoğraı için linke tıklayınız

http://www.kadinlarkulubu.com/showpost.php?p=3152843&postcount=107
    Son düzenleyen: Moderatör: 22 Eylül 2008
  2. 24 Mayıs 2008
  3. pelincan

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    :nazar:ben başlayalı bir hafta oldu 2 kilo verdim hemde yağlardan gitti çok mutluyum sizlerle paylaşmak istedim ve çokda araştırdım internetten bu formülükullanan çok kişi varmış.zaten elma sirkesinin faydaları saymakla bitmez kesinlikle 10 kilomu verene kadar devam ve ayrıca hiç açkalmadım heşeydende yedim tatlı hariç TATLI bozuyor bu formülün yapısını etkisini azaltıyormuş (dondurmada dahil)inşallah işinize yarar ben çok memnun kaldım komşudan ALLAH RAZI OLSUN ve birde beşi biyerde çayı kullanırsanız bununla beraber harika olurrr.zayıflayında duaedin bana:nazar:
  4. 24 Mayıs 2008
  5. degua

degua Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    MSR SANDALOZ SAKIZLI KARIŞIM
    MSR SANDALOZ (SANDAROZ) SAKIZLI KARIŞIM tamamen bitkilerden elde edilmiş çok özel bir formüldür. Her sandalozlu sakızlı karışımın formülü MSR SANDALOZ (SANDAROZ) SAKIZLI KARIŞIM formülüyle aynı değildir. MSR SANDALOZ (SANDAROZ) SAKIZLI KARIŞIM içeriğindeki sandaloz sakızı, biberiye, funda, kekik gibi bitkilerle oturmuş yağları çözmede (özellikle basen ve karın bölgesindekileri), yeşil çay sayesinde metabolizmayı hızlandırmada, tansiyonu ve kolestrolü düşürmede, içinde mevcut olan özel lifli gıdalar sayesinde suyla birleştiğindeki tokluk hissi sağlamada kullanılır. Aynı zamanda keten tohumu sayesinde de bağırsak mukozasını onararak bağırsakların düzenli çalışmasını ve yağların dışa atımını sağlar.

MSR SANDALOZ (SANDAROZ) SAKIZLI KARIŞIM yemeklerden 30 – 45 dakika önce bir tatlı kaşığı toz karışımı üç yemek kaşığı yoğurt ile karıştırarak tüketiniz yada bir tatlı kaşığı tozu bir bardak su veya meyve suyuyla karıştırarak da kullanabilirsiniz. Ürünümüz çay değildir, kaynatma veya demleme gibi sıcak uygulanan yöntemlerle yapılmaz. Midesinde rahatsızlığı olanların yemekle birlikte alması önerilir. Ürünü aralıksız 3 ay kullanılması ve daha sonra bünyenin kendi düzenini sağlaması için 2 ay bırakılması tavsiye edilir.

MSR SANDALOZ SAKIZLI KARIŞIM FAYDALARI
    Yağları çözer.
    Metabolizmayı hızlandırır.
    Kolestrolü düşürür.
    Tansiyonu dengeler.
    Tokluk hissi sağlar.
    Bağırsak çalıştırır.

Alıntıdır.
  6. 24 Mayıs 2008
  7. pelincan

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    deguma cım benim dediğim sandaloz sakızı sandal ağacının özü tekbaşına diğer bitkiler yok içinde ve bu sakızla elma sirkesi birleşince mucizebi şekilde yağlar yanıyor bunun yanında beşi biyerde çayıda içilirse harika etkisi oluyor bir haftada iki kilom gitti hemde yağlı bölgelerim inceldi
  8. 25 Mayıs 2008
  9. pasa07

pasa07 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Pelincan yazını dün okudum.Bizim evdede kızımın mide ağrısı için sandoloz sakızı almışdık vardı yani.Sabah başlarım diye düşünürken kızım akşam işden geldi.Anne biliyormusun benim yanımda çalışan kadın sandoloz sakızıyla 15 kilo vermiş 2 ayda dedi.Bende kk da okudum bugün demekki doğru dedim.Kadın zayıflamak için değil başka bir hastalığı için sabah akşam içiyormuş sirkeyi içemediği için üzerine ılık limonlu su içmiş 75 kilodan 60 kiloya düşmüş.Bende zaten başlıyacakdım bugün sabah hemen başladım.Bilginiz olsun diye anlattım.
  10. 26 Mayıs 2008
  11. elifyaren

elifyaren Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    pelincan canım bu tavsiyen için çok teşekkür ederim benimde bi beş kilo vermem gerekiyodu ve bu baya aklıma yattı hemen gittim aldım dün başladım gelişmelerden haberdar ederim sizi insallah işe yarar birde bu sakızı kullanırken sıkı bi diyet yapmamız gerekiyou yoksa herşey yiyebiliyormuyuz ben birde yağ eritici çay içiyorum tarifini verebilirim bir bardak kaynamakta olan suyun içine 2adet avakado yapragı bir tutam mısır ppüskülü bir tutam kiraz sapı biraz biberiye rezane ve papatya bunları bir dakika kaynatıp altını kapatıyoruz ve beş dakika bekledikten sonra süzüp içiyoruz ender saraçtan duymuştum gerçekten işe yarıyor gibi sizinlede paylaşmak istedim belki iliglenen olur
  12. 27 Mayıs 2008
  13. ardiboozn

ardiboozn Güleysa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    evet arkadaşlar ve canım pelin pazar günü başladığım diyet+sandoloz sakızı ile 3 günde 1.6 kg. gitti.
    ayrıca sirkeli karışımı içemediğim halde normalde sandoloz sakızını çiğneyip ardından bitki çayı içtim.birazda dikkat ettim yiyeceklerime.
    son gaz devam gelişmeleri yazarım size.

diyete gelince bir listeye bağlı kalmıyorum listeye göre diyet beni kasıyo
    sadece dikkat ediyorum.ekmek yemiyorum. pelincim dediği için tatlı hiç yemiyorum bu formül çünkü tatlı yenildiği zaman etkisi kayboluyormuş.
    daha hareketli olmaya çalışıyorum
    Son düzenleyen: Moderatör: 10 Ağustos 2008
  14. 27 Mayıs 2008
  15. ardiboozn

ardiboozn Güleysa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At

yok canım doğru ağzında kırılınca toz gibi oluyor
    ben sabahları senin kullandığından yani taş gibi olup ağızda toz haline gelenden kullanıyorum.
    öğlen ve akşam yemeklerden yarım saat önce ise arkadaşımın benim için aktardan aldığı sandorozlu yağ çözücü karışımdan birer tatlı kaşıgı alıp yutuyorum ve üstüne sabahki gibi bitki çayı içiyorum.
    yani iki türlü sandoloz karışımı kullanıyorum.
    bakalım 15 gün içinde neler olcak
    gelişmeleri yazacağım
  16. 27 Mayıs 2008
  17. kardelennn_72

kardelennn_72 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaşlar zayıflama iksirleri arasında şu tarifi buldum: 50 gram kitre - 50 gram sandalos sakızı - 50 gram ardıç tohumu havanda dövülüp günde 3 öğün aç karnına bir tatlı kaşığı yenilecekmiş benden söylemesi,uygulayıp uygulamamak size kalmış,ben denemeyi düşünüyorum a.s.sizede kolay gelsin:1hug:
  18. 27 Mayıs 2008
  19. kardelennn_72

kardelennn_72 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Form Macunu

Price per Unit (piece): YTL11.95

Flash Form Form Macunu Bitkisel Toz.

Ürünümüz İlaç Değildir.
    Faydaları:

• Bağırsakların çalışmasını düzenler,
    • Tokluk hissi verir,
    • Vücuttaki fazla yağın atılmasını sağlar,
    • Tansiyonu düzenler,
    • Kolesterolü düşürür,
    • Zayıflamada etkin rol oynar
    İçindekiler:
    • Sandroz
    • Kitre Şehtere
    • Funda Yaprağı
    • Biberiye
    • Rezene
    • Defne Yaprağı
    • Anason
    • Nar Ekşisi
    • Portakal
    • Kekik
    • Mersin Yaprağı
    • Papatya
    • Ardıç Tohumu
    • Sinameki
    kitre zayıflamada etkin bir maddeki bu formuldede geçiyor arkadaşlar,tereddütleri olanlar için verdim bu formulüde okiş :1hug:
    Son düzenleyen: Moderatör: 22 Eylül 2008