Sanfiyto şampuan

Konusu 'Şampuan ve Saç Kremleri' forumundadır ve Lavanda tarafından 3 Kasım 2008 başlatılmıştır.

3 Kasım 2008
    Konu Sahibi : Lavanda
  1. Lavanda

Lavanda Başını eğme dik tut Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Şu an iş arkadaşım olan biri daha önceden eczanede çalışıyormuş, bana bu şampuanı tavsiye etti,bi eczacı hazırlamış formülünü,ısırgan otu varmış içinde, o kadar çok şey kullandımki saçlarım için artık size bi danışmak istiyorum kızlar, kullanan var mı bu şampuadan:eek:

2. 3 Kasım 2008
  3. princesslilykins

princesslilykins Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben bu şampuanın adını bıle duymadım ama bişi sorcam ısırgan otu saça ii gelıomu gelıosa nasıl yanı negbı bı yararı var

4. 3 Kasım 2008
  5. EU2

EU2 Guest

Ben kullandım.Hiç etkisini görmedim diyemem...
    Şayet saçlarınız boyalı, röfleli ve yıpranmış ise,

her banyo sonrasında odun gibi sertleşen ve bir anda ot görüntüsüne sahip saçlara kavuşabilir, her saçınızı taradığınızda kopan ve kırılan bir avuç dolusu saçınızı yakından inceleme fırsatına sahip olabilirsiniz. kaydirigubbakcemile3 :tomato:

Abim eczacıdır, kendisine danışmadan almış bulunduğum için ve ayrıca bu ürünün lüzumsuzluğu adına beni tebrik ve takdir etmiştir. kaydirigubbakcemile

Kullanıp,kullanmamak yine de sizin kişisel tercihinize kalır.

6. 3 Kasım 2008
  7. tu_ba

tu_ba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

canım bunu kullanmadım kullananıda görmedim ama ben prozinc kullanıyorum çokta memnunum..

8. 4 Kasım 2008
  9. Lavanda

Lavanda Başını eğme dik tut Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım,ısırgan otunun saça çok faydası varmış,bu sitede ısırgan otu kullananlar çok memnun,ısırgan otunun zaten kanı temizleme gibi bi faydası varmış,demekki saçada masajla uygulandığında saç derisinden köklere nüfus ediyor,ben bu gün aldım daha kullanmadım ama k.k da kullananlar memnun

10. 4 Kasım 2008
  11. kujumm

kujumm Guest

Bende aktardan aldım ısırgan otlu şampuan ismi fiyto seninkiyle aynı mıdır dedim üzerine baktım yanında losyonuda var losyonun üzerinde www.sanfiyto yazıyo sanırım aynı aktar bana bu şampuanı önermişti daha denemedim ama umarım işe yarar içinde bir sürü kimyasal madde olan şampuanı kullanmaktansa bunu kullanmayı yeğlerim ısırgan otunun faydaları biliniyo sonuçta

12. 4 Kasım 2008
  13. min

min Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben aldım saçlarım sevmedi sanfiyto yu.mossun ısırgan otunu aldım alerji yaptı kaşıntıdan duramadım.saçlarım çok kepekleniyor ketoral şampuanı çok seviyor ve dökülmesini azaltıyor...

14. 4 Kasım 2008
  15. kujumm

kujumm Guest

ketoral,nizoral.kanazol bunlar içinde ketokanazol maddesi bulunduran şampuanlar genelde cilt doktorları seboreik dermatit vakalarında öneriyorlar bu şampuanları ancak içindeki ketakanazol maddesi saç tellerinin kalınlaştırıp dökülmeyi önleme gibi özelliği var yanlız yan etki olarak saç rengini biraz açıyo bildiğim kadarıyla yinede iyi bi seçim olabilir yalnız bu şampuanı haftada 3 kez kullanmak gerek başka bir şampuanla dönüşümlü olarak

16. 5 Kasım 2008
  17. min

min Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    doktor da söyledi buna benzer ama saçlarım hiçbir şapuanı sevmiyor.elidor,panthene falan hemen döküyor.bıttım sabun buldum hakiki o da keçe gibi yaptı.şu bioxini deneyim diyorum.

18. 5 Kasım 2008
  19. kujumm

kujumm Guest

Canım sende varsa kepeklenme ve yağlanma saç derinde kaşıntı ketorali kullanmalısın ama haftada 3 kez kullan.Fazlası zarar diye biliyorum yanına başka şampuan gerek ben bi ara kullandım bioxcinin garip bir şekilde dökülmemi birden kesti ama daha sonra işe yaramamaya başladı internette okuduklarım ve gözlemlediklerim kadarıyla genelde bioxcinden memnun olmayan sayısı da fazla ama tabi bu etkiler kişiden kişiye değişebilir.Bende hala doğru şampuanı bulma arayışı içindeyim kafamçokkarıştı