Sanırım Aldatılmışım Ne Hissetmeliyim Bilmiyorum..

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve esoux tarafından 12 Eylül 2009 başlatılmıştır.

12 Eylül 2009
    Konu Sahibi : esoux
  1. esoux

esoux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benneyaptımki:1no2::sm_confused:senağlamaSelam Kızlar ..Olayı tam olarak anlayaamdığım için yazım hatalarında tölerans gösterin lütfen..ilk kez burada paylaşıyorum derdimi

3hafta önce sevgilimle ayrıldk.Ayrılmayı ben istedim çünkü onu mutlu edemiyordum.O çok populer çok yakışıklı ve çok rhat biri bense tam bir katı sıkı babanın evladı..Hiç görüşemiyorduk ve bu tartışma nedenimiz oluyordu sürekli.
    4ay birlikteydik.ama arada 1ay flört gbiydi.ayrıldık gbi bişey oldu ama sevgiliden bi farkımız yoktu.sanırım bu esnada eski uzatmalı sevgilisyle yatmışlar!!:gitme: ama bunun zamanından emin değilim ,çıkıyorkende olmuş olablir..
    Bende bunu bi arkadaşımdan duydum.Alkollü olduğu bir an da anlatmış boş anına denk gelip ve onunda ağzında bakla ıslanmamış.
    Rivayete göre ; bunlar tam işe koyulmuşken..O kız sevgilime beni sormuş.Noldu o kız fln demiş o esnada..Çok seviyorum demiş.sositososito kızda kızmış tabi..madem onu seviyorsun benim koynumda ne işin var fln demiş.ama ikiside alkollüymüş.iş üzrndeyken benim adımı sayıklayınca kız bunu yataktanda evden de atmış..

eğer bu bizim ayrılık dönemimze denk geldiyse..O kdar müthiş bi kızlayken her erkeğin amacı olan bi işi yaaprken benim adımı sayıkladığı için sevinmelimiyim yoksa adi pislik deyip üzülmelimiyim şaşakaldım inanın

a.s.

2. 12 Eylül 2009
  3. SreCa

SreCa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aldatma aldatmadır ne olursa olsun ister adını sayıklasın ister sayıklamasın cnımm :KK66:

4. 12 Eylül 2009
  5. esoux

esoux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    of yaa..:sinifsinif: bide ilk duyduumda kendi kendime sevinmiştim aptalalr gibi..o kadar mükemmel biriyleyken bile beni hayal etti ve kovuldu diye..!!

6. 12 Eylül 2009
  7. Masumiyett

Masumiyett PEGASUSUMLA FİRARDAYIM;) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ''çok seviyormuşta neden aldatmış '' diye sorarlar insana...
    sevgi bu ise ...ne sevilelim ne de sevelim o zaman...

8. 12 Eylül 2009
  9. fatosbrn

fatosbrn öcükle böcük:)) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    canım yok artık seni sevdiğini söyledi diye aldatılmışlığına sevinecek halin yok heralde
    inanmıyorum inanamıyorum:eek:lmaz::eek:lmaz:

10. 12 Eylül 2009
  11. seljan

seljan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    adi pislk deyip sevin bence. her içtiğinde kızların koynuna girecekse aman aman eksik dursun. kurtulmuşsun farkında olmadan. midesi geniş biri sevsin onu kaydirigubbakcemile3 yolun açık olsun canım inşallah bu tiplerle karşılaşmazsın bi daha yerimseniben

12. 12 Eylül 2009
  13. gulkurusuu

gulkurusuu güzel günler, bizi bekler Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    teoride seven insan başkasına dokunmaz ama pratikte erkek milleti çoğunlugu yapar. senın yerınde ben olsam. bu aklı bir karış adama gözyaşı dökmem. abazalıgını bırakamıyorsa, yüzümü göremez. uzulme. :teselli:

14. 12 Eylül 2009
  15. Deryacik

Deryacik ...KUAFÖR OLDUM BEN... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Bende anlattıklarına şaşakaldım
    Bu olayın doğruluğunu bile bilmiyorsun tam olarak
    Rivayete göre diyorsun anlatırken
    Erkek arkadaşına sor bakalım oturup konuşun
    Neden onu mutlu edemediğini düşünüyorsun ki
    Ne istiyor sende yapmıyorsun veya yapamıyorsun
    Bence sen kendinle barışık değilsin
    Erkek arkadaşına çok prim veriyorsun rahatmış yakışıklıymış
    Önce adam olsun ne yapayım ben popülerliğini
    Yattığı dediğin kıza da çok mükemmel diyorsun
    Ben diyorum ki sen kendinle barış önce
    Erkek arkadaşınada elveda de çünkü bu olayı ne olursa olsun içinde söküp atamazsın
    ıster sevdiğinden isterse alkolden sayıklasın adını aldatmışsa eğer aldatmıştır
    Ve sen bunu ne yaparsa yapsın unutmaz mutsuz olursun

16. 12 Eylül 2009
  17. esoux

esoux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ALLAHIM NE KDAR SALAKMIŞIM!!! :gitme: bizim 1 aa ayrı olduumu zdönem vardı..o zman yapmış olamazlarmı..tanrım çıldrıcam yaa...

18. 12 Eylül 2009
  19. EU3

EU3 Guest

cnm öncelikle dikkat ettiğim şey başkalarından bahsederken hep popüler güzel muhteşem tarzı kelimeler kullanmışsın, neden bi başkasını gözünde bukadar büyütüosunki, kendinle barışık olmayı dene bence eminim daha rahat görüceksin gerçekleri yerimseniben

diğer bi taraftan aldatma olayında yok beni sayıklamış yok sewişirken beni sewdiğini demiş falan bunlar tamamen arkasına sığınılcak şeyler:umursamaz: sakın kandırma kendini affetmek için..

bide şunu anlamadım bunlar sewişmişmi yoksa muhabbetmi etmişler, ne diyalog yaşamışlar ya iş başındayken -tatlicadiarzu-