sanırım ayrıldık...

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve pearl:) tarafından 26 Nisan 2010 başlatılmıştır.

26 Nisan 2010
    Konu Sahibi : pearl:)
  1. pearl:)

pearl:) Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    88
    evet sanırım ayrıldık 4 sene bır anda abuk seyler yuzunden uctu gıttı ellerımden.ben mı cok sey ıstedım bılmıyorum.dosdoğru sevmekten baska hıcbırsey ıstemedım.sorunu sızlerlede paylaşmak istiyorum çünkü ben mı abartıyorum yoksa doğrumu düşünüyorum bilmiyorum.beynım durdu artık içimde yaralar var.daha onceden kucuk kusmelerım olurdu sonra barısırdık daha dogrusu oyle oldugunu sanmısım unutmamısım meger.ona soylemedıkce ben bunaldım soyledım boyle oldu.mesela bırı zaman gecen yaz tatıldeydık eğlenmek ıcın dısarı cıkmıştık kı danscılar cıktı sonrasında fotoğraftı vıdeoydu makıne duşmedı ellerınden.Allahım dedım bu insanmı herşeyım dedıgım ya ben?ben neyım?..bugun bunu da soyledım cevap:"e gencız arkadaslar arsında havamız olur,ne var bunda" ben dipteyım tabi.daha sonra benm kadar olgun olmadıgını 50 yasındakı ınsan gıbı davranmasını bekledıgımı fılan soyledı.yazık oldu sonunda.. sımdı ne olacak..dosdoğru sevmek cok mu zordu.

2. 26 Nisan 2010
  3. iremiremirem

iremiremirem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    üzüldüm gerçekten ayrıldınız mı onu yazmamışsın bence tek sorun bu da değil baska şeylerde varmış birikmiş böyle olmuş.olgunlukla ne alakası var anlamadım erkek arkadaşın saçmalamış.4 seneden sonra daha ciddi davranması gerekirken sana bunları söylemiş.işte biz bayanların sorunu bu!sevince bişey gözümüz görmüyor halbuki ilişkiyi daha basite indirgeyerek yaşasak belki bu kadar bağlanıp üzülmeyeceğiz onların dediği ufak sorunlarda böylece gözümüze batmayacak.

4. 26 Nisan 2010
  5. Malen

Malen Hadi gel bebegim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Üzülme desem üzüleceksin ama sunuda kabullenmek lazim..
    Onlar icin hersey normal cünkü onlar ErKeK....ne var canim onlar genc,havalarida olucak,tafralarida olucak,erkek damarlarida tutacak ve tavana vuracaklar...
    Ama sen Bayansin,senin hakkin yok onu uyarmaya,senin hakkin yok heyyy kadinin burda,baskasina ne bakiyorsun demeye..

Acaba aynisini sen yapsaydin ne yapacakti,??
    Üzülme ve kendinde yalnis arama cünkü sen olgun birisin o ise hala hava pesinde olan bir cocuk..

6. 26 Nisan 2010
  7. __fstk

__fstk єη вüуüк тü&#11 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnm her ne kadar üzülme desemde bos biliyorum
    aslinda bu durumda ne denir onuda pek bilmiyorum
    4 sene dile kolay, az degil
    bi cirpida silip atmak asla kolay degil
    eminim suan icin parcalaniyodur:KK43:
    ama belkide tamamen bitmemistir?
    belki yine ufak tefek küsmelerinizdendir? ne dersin?

8. 26 Nisan 2010
  9. pearl:)

pearl:) Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    88
    ne yapacağımı bilmiyorum arasam olmaz aramak da istiyorum merak ediyorum nasıl oldugunu.seviyorum ben.geleceği göremiyorm

10. 26 Nisan 2010
  11. my_everything

my_everything saglicakla gel yavrum... Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim şuan üzüldüğünü biliyorum ama sağlam dur eğer bu ilişkiyle ilgili şüphelerin varsa yani ilerde mutlu devam edemeyeceğini düşünüyorsan şuan bütün bağlarını kes bende 5 senelik ilişkimi bitirdim ilk başta çok canı yanıyor insanın ama emin ol zamanla gerçekten hafifliyor sana değer veren birini bul bak böyle konuşanlardan hiç hazzetmezdim insanın derdinden anlamıyorlar derdim ama doğruymuş insan çok zor bir süreçten geçiyor evet ama zaman gerçekten merhem oluyor birde anahtar kural kesinlikle hayatından çıkarman onunla ilgili haber almaman görüşmemen konuşmaman ama yinede sen bilirsin tatlım hayat senin hayatın sadece biraz cesaret yerimseniben

12. 26 Nisan 2010
  13. umran80

umran80 Zayıflamalıyım Üye

Beğenildi:
    637
    Ödül Puanları:
    188
    canım çok üzüldüm çok zor o senin ona verdiğin değeri sana vermemiş umarım çabuk atlatırsın ama affetceksen bile hemen affetme sensiz kalsın önce biraz anlasın kendi dönsünki bidaha üzmesin.

14. 26 Nisan 2010
  15. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    belli bir süreden sonra malesef alışkanlığa dönüşüyor uzun süreli ilişkiler..onun ince bi noktası var onu atlatırsa taraflar evleniyorlar atlatamazlarsa da ister 4 yıl ister 5 yıl sürsün bitmeye mahkum oluyo..tam olarak ayrılma nedeninizi söylememişsin ama demek ki birikimlerin sonucu gelmiş ayrılık..bence bi süre ayrı kalın gerçekten kendinizi dinleyin..birbirinizsiz yapamayacağınızı anlarsanız eninde sonunda barışırsınız..yok barışmazsanız da hayırlısı buymuş demek ki deyip önünüze bakarsınız..

16. 27 Nisan 2010
  17. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bence sevgilin bi konuda gerçekten haklı hala olgunlaşmamış. kaç yaşındasınız bilmiyorum ama fotoğraf çekmesi fln bence bi erkek bırak kız arkadaşı yanındayken hiç bi zaman böyle bi davranışta bulunmamalı yeterli olgunluktaysa. seni sevmediğini fln sanmıyorum ama erkek arkadaşının ince biri olmadığı ortada eğer çok çok seviyorum herşeyine katlanırım diyorsan bi şans daha ver. ama bence uygun değilsiniz gibi içinde bişilerin sıkıntısı olmuş gibi hep daha iyi birini hakettiğini düşünüyorum

18. 27 Nisan 2010
  19. BeLLa

BeLLa Sevgi neydi?Sevgi emekti Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Bence bunun olgunlukla,yasla falan alakasi yok..
    Erkek arkadasin zevkine düskün,zaaflarina yenik ve ayrica cok düsüncesiz bi insan, bu kadar basit!
    Yerinde olsam benim gururumu hice sayan bir erkegi hayatimdan tamamiyle cikarirdim..
    Birakirdim kendi haline cektigi fotograflarla, videolarla mutlu olsun..

Ölüsü olan üc gün, delisi olan hergün aglar demisler arkadasim..
    Iyi düsün ve sana bunlari yapmasina izin verme..
    Inan o zaman daha kiymetli olursun..