Sanırım benim başımada geldi..

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve jimotomika tarafından 2 Eylül 2010 başlatılmıştır.

2 Eylül 2010
    Konu Sahibi : jimotomika
  1. jimotomika

jimotomika Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Kızlar derdim büyük.. Biraz uzun olucak ama inanın mantıklı yolu bulmayı çok istiyorum çünkü delirmek üzereyim.

8 aydır süre gelen bi ilişkim vardı ve herşey mükemmeldi.. Annesiyle tanıştım, annemle tanıştı gidip geliyorduk.. Hatta bana artık ailemle içli dışlı olmanı istiyorum bile demişti. Bu 8 ay içinde biz çok zorluk atlattık birkaç defa ayrıldık ama her defasında dahada bağlandık birbirimize (yada ben öyle sanıyordum..) Yine birgün herşey çok güzel ama gerçekten kusursuzdu yemek yedik ardından çıktık dolaştık ve bir ağaca adımızı kendi elleriyle kazıdı. 3 gün geçti aradan yine güzeldi herşey 3. gün bana cinsellik konusunu açtı ve benim cevabımı bile bile devam etti. Kafasını dinlemek istediğini söyledi ve ertesi gün sadece bir mesajla bitirdi..

Şimdi aklımda iki soru var ;

Bu zamana kadar herşey tek bir istek için miydi yani yalan mıydı ?

Bana göre bi erkeğin 3 günde aklına sadece bir kız girebilir...?

Yorumu size bırakıyorum herşey yalandı ve ben çok mu bağlandım yoksa bir kız için mi bu azabı çekiyorum ? Teşekkürler...

2. 2 Eylül 2010
  3. eMu

eMu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bir arkadaşın sözü erkek ne olursa olsun bir gün cinsellik ister ya başkasına gidecek ya sende kalacak

Kimisi bunu ihtiyaç görüyor ve istiyor kimisinde bu sadece kaç kişi ile yattığını gösterme gücü

Senin hayır diyeceğini bile bile devam edebilir bir gün ikna olur vazgeçemez diye.Belkide bu şekilde senin kabul etmeni bekliyor olabilir.Bir kız olduğunu sanmam

4. 2 Eylül 2010
  5. fiyonk_

fiyonk_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    evet yalanmış canım.

ağaca adınızı kazırken elinden gelen jestin en büyüğünü yaptıüını sanmış olmalı. son kozu ağaç oymacılığmış ama tutturamamış.

bu arada ya sana gelecek ya başkasına gidecek mantığını çözebilmiş değilim. beraber oldukları kızlardan kopmuyorlar mı sanki?

6. 2 Eylül 2010
  7. december90

december90 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    250
    Ödül Puanları:
    88
    bence senin erkek arkadaşın zamanını bulmuş ve sana söylemiş işi sadece cinsellikmiş sende kabul etmeyince tabi en soğru kararı verdiğinden o da bitirdi haliyle , başka bir kız var mıdır sanmıyorum cinselliğin konusunu açıp ertesi günü sadece senin kabul etmediğinden tatlım ayrılık sadece bu

8. 2 Eylül 2010
  9. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

ağacın ahı tutmuş benceşakkıdı

ailesiyle tanıştırması ne ifade ediyor...senden önce kaç kızı da tanıştırdı ailesiyle kim bilir :nazar:

seni sevmemiş şekerim. kullanıp terk edecekmiş. olay budur. izin vermemişsin o da vaktini seninle harcamak yerine yeni çiçekler aramıştır.:nazar:

kazıdığınız ağaca uğra... belki ağacın etrafında önceki kızlarla da adını yontmuştursempatiksalakcinni

10. 2 Eylül 2010
  11. _LipStq_

_LipStq_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Seni sevmemiş olabilir 3.günde amacınıda belli etmiş ztn

12. 2 Eylül 2010
  13. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    sebebsiz bitiriyosa demekki aklindaki sey cinsellikmis canim

14. 2 Eylül 2010
  15. eMu

eMu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kastı şu bu bir ihtiyaç istiyorsan sen beraber olursun istemiyorsan başkasına gider
    Kabul etmezsen ya başkasına gitmesini kabul edersin yada ayrılırsın kastı buydu

16. 2 Eylül 2010
  17. pnrarsln

pnrarsln güneşe aşık . . . Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    61
    senn tavrın belliymiş sonra ayrılmak istemiş birincisi snn düşüncelerine saygı duymuyor 2.bu konudan dolayı ayrılıldığına göre duyguları sahteymiş bnce emin olana kadar aileyle tanışma yada tanıştrmakta çok yanlış

18. 2 Eylül 2010
  19. Moonlight

Moonlight Huzur'da.. Üye

Beğenildi:
    50
    Ödül Puanları:
    153
    Başka kız olduğunu sanmam.
    Ama senden sonra cinsellik yaşayabileceği birini bulacağı kesin.