sanırım bu ayda olmadı

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve beril84 tarafından 26 Şubat 2009 başlatılmıştır.

26 Şubat 2009
    Konu Sahibi : beril84
  1. beril84

beril84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    dokuz aylık evliyim. 3 aydır bebek düşünüyoruz . Sanırım bu ayda hayallerim suya düşecek adet ağrılarım ilk kez 10 gün önceden başladı 4 gün sonra adet günüm ve malesef bu ayı da pas geçmiş olcağız.. İnşallah önümüzdeki ay hamiş kalabilirim. Bunu Rabbimden çok istiyorum...Rabbim benim gibi sabırsızlıkla gebe kalmayı bekleyenlere hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah...senağlama

2. 26 Şubat 2009
  3. tualina

tualina batuhan'ım can oğlum... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    güzel dileklerin için kocaman AMİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİn diyorum..hayırlı zamanda hayırlı ve sağlıklı evlatlarımız olur inşallah..geç olsunda güç olmasın arkadaşım...

4. 26 Şubat 2009
  5. zeyned

zeyned Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım merhaba...Öncelikle şunu söyliyeyim,çok normal,doktorlar 1 yılı normal bır sure olarak degerlendırıyorlar,hormonlar ancak duzene giriyor.Ben de senın gibi bekliyordum ve evliliğimin 10. ayın da hamile kaldım,şimdi 8. ayımdayım,kızımızı bekliyoruz sabırsızlıkla...+bır yerde okumustum,eger duzenlı bır reglı seyrın varsa,ve erken reglı olmaya basladıysan hamılelıge dogru bır adım daha yaklasmıssın demektır.Sana tavsiyem sartlandırmayın kendınızı,aklınızdan cıkardıgınız anda,bebegınız merhaba dıyecektır,inan bırcok ınsandan bunu duydum.O yuzden hıc takma,o gelecegı zamanı cok ıyı bılır:)Dualarının kabul olması dılegıyle..a.s.

6. 27 Şubat 2009
  7. beril84

beril84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ederim arkadaşlar destekleriniz için ama ne kadar düşünmemeye çalışsamda aklıma geliyor işte inşallah en kısa zamanda bir bebek sahibi olurum