Sanırım burun ameliyatından sonra birde psikolojik destek almam gerekecek :):):):)

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve seviyorumseni tarafından 21 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

21 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : seviyorumseni
  1. seviyorumseni

seviyorumseni Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    Offffffffffffffff okadar kısa bir zaman kaldıki ama ben hiçbirşeyden emin degilim sanki hem vazgecmek istiyorum hem yaptırmak istiyorum . Burnumu nasıl istedigimden emin degilim zaten doktorumu bidaha bişey sormak için ararsam yüzde yüz o vazgecek bu ameliyatı yapmaktan bilmiyorumkismile sizlerede böylee oldumu.. tasarıma bakarken evet güzel oldu diyorum sonra yine vazgeciyorum bütün gün birmilyonkere aynı resme bakıp duruyorum ..bu ameliyat galiba bende agır hasar bırakıcak :kedi: -tatlicadiarzu-

2. 21 Mayıs 2010
  3. oske.06

oske.06 Afakanlar basıyor :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    1. Şimdi tekrar baktım tasarımına güzel
    2. Zaten sonuç tasarımdan daha başarılı oluyor sıklıkla
    3. Hiç bir hasar bırakmıcak tam aksine şimdiye kadar neden beklemişim diceksin :) a.s.

4. 22 Mayıs 2010
  5. __fstk

__fstk єη вüуüк тü&#11 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    eger kesinlikle emin degilsen ve bu ameliyat seni korkutuyosa sakin olma
    bence bu tip ameliyatlar kisi 100% eminse ve ne istedigini cok iyi biliyosa yaptirmalidir
    simdi gelgitler yasayip ameliyat olursan pisman olabilirsin

6. 30 Temmuz 2011
  7. helen90

helen90 Sureti kalbimde... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    bende böyle düşünüyorum kesinlikle çok zor bir süreç kesinlikle mükemmeliyetçi insanlar olmamalı.:KK50:

Son düzenleme: 30 Temmuz 2011
  8. 30 Temmuz 2011
  9. lavanta84

lavanta84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bencede..çok evhamlıysan işin zor. çünkü çok sabır isteyen bi süreç

10. 30 Temmuz 2011
  11. helen90

helen90 Sureti kalbimde... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    çok sabır gerekiyor her gün burun değişiyor ve her gün başkalaşıyorsun gibi... ne kadar ameliyat atlatırsan atlat fark etmiyor o süreçleri bilmeme rağmen çok zordu benim için bir gün burnumu beğeniyorken ertesi gün beğenmiyorum mükemmeliyetçi değilim ama o sıkıntılra değmesini istemem de çok normal...herkesi burundan ibaret görüyorum ve daha önce hiç fark etmediğim kusurları görüyorum ve annem bu halim için ''burnun kalbin olmuş'' diyor :KK61:

Son düzenleme: 30 Temmuz 2011
  12. 30 Temmuz 2011
  13. BENRUYARUYA

BENRUYARUYA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Ameliyat olmak kolay kısmı aslında işin, asıl zor kısmı ameliyattan sonra iyileşme ve şişlerin inmesi, burnun şekil alması süreci, cidden sağlam bir psikoloji lazım.

14. 30 Temmuz 2011
  15. ank32

ank32 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    psikoloji her yönden sağlam olması lazım önce ameliyat olmadan iyi doktor bulurken ve karar aşamasında lazım daha sonra burunda hele olduktan sonra inişili cıkışlı psikolojik değişiklik seyri birgün bakıyosun burun şişş birgün bakıyosun inmiş 6 ay gecmesini beklemem ve hergün aynanalarla yaşamak ayrı birşey kısacası esasında birazda cok takmamak lazım cok taktıkca herşey göze batıyor ve psikolojikte herşeye takar oluyosunuz sabırla beklemek ve o günlerin biran önce gelmesi süper bir duygu sonuç iyi olsunda cekmeye rayız olayına geliyoruz ben yaşadıklarımı burunda düşünce cok agrılı olmamasına rahmen o şişlikler burun oturması felan hiç gecmiyecekmiş sanıyordum ama 3 sene bitti ve mutluyum herkesinde benim gibi iyi sonuçlarla cıkmasını diliyorum inşş olmak isteyenlerinde burnuşları süper olur kızlar...