sanırım hamile değilim.....:-(((

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve asya23 tarafından 20 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

20 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : asya23
  1. asya23

asya23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar büyük ihtimal yine hamile değilim benn senağlamaasıl adet günüm yarın fakat benm geçen seferde 20 sinde gece gelmişti bugünde adet gelicek gibi bi belirti olayınca eczanedeki o ucuz testlerden aldm oncomed gebelik başladıktan 7 gün sonra doğru sonuç diyor....ama negatif çıktı artık(birde adetin geçmesi ve sabahın ilk idrarı olması şartmı?) '' sanırım '' yok demek bile fazla herhalde hiç yok demeliyim yinemi olmadı off offfff :çok üzgünüm:

2. 20 Mayıs 2008
  3. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    canım sıkma kendini bu kadar bizlerde uğraşıyoruz ve hep hüsranla karşılaşıyoruz
    ama benim burdaki çoğu arkadaşım gebeliği düşünmeden hamile kaldılar sres yapmazsan
    olur hakkımızda hayılısı olsun ne yapalım hem adetin geçmesini bekle bakalım daha çok erken

ysbam bunu beğendi.
  4. 20 Mayıs 2008
  5. asya23

asya23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet gecen ay 20 nisandı gece gelmiş bende o yüzden ilk adet günümü 21 diyordum asıl günü yarın ama bende yumurtlama problemi vardı tedavi gördüm 10 kilo vermem gerekiyordu verdim ve son 4 ay çok düzenliydi bende düzenli olduğuna inandığım için yumurtlama tarihimi hesaplayarak gün aşırı şeklinde ilişkide bulundum yani çaba verilip bekleyip hüsrana uğramak çok kötü :çok üzgünüm:peki testi erken yaptıysam daha ne kadar beklemem gerek

6. 20 Mayıs 2008
  7. umutluyum39

umutluyum39 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benim ya hepimiz aynıyız yüce rabbim inşallah her isteyene hayırlısıyla sağlıkla en kısa zamanda versin üzme kendini diyemicem bende aynı durumdayım...

8. 20 Mayıs 2008
  9. asya23

asya23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar yani testi erkenmi yapmışım..testin kağıdını okudum gebelik başladığı andan itibaren 7. günde doğru sonuç verir diyordu bende asıl günüm yarın diyeyim pek bi belirti yoktu gerçi var göğüste karında şişlik falan var ama benm adetim geliceği zaman yani bu günlerde baş dönmesi ayaklarımda ağrı ve bulantı oluyor bunlar olmayınca dedim gelmiycek sanırım ve sabredemedim yaptım...ne zaman görücem ben bu çift çizgiyi yaa herşey kader kısmet şans amaa hele gebelik varmı yokmu diye beklerken geçen ozaman okadar uzun geliyorkii o günler hiç geçmiyor sanki şimdi yine yoksa tekrar adet geçsin yumurtlama zamanını hesapla vs.yanii Allah isteyen herkese bu duyguyu en kısa zamanda yaşatsın :çok üzgünüm:

10. 20 Mayıs 2008
  11. serayy

serayy çook şeker Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Bence test sonuç vermeyebilir, sonuçta erken daha. bende 8 şubatta regl olmuştum ama aşırı mide bulanmam, bel ağrım, baş dönmesi vs. derken 6 martta test yaptım çıkmadı tabii. ama reglim gelmeyince 19 martta yine yaptım çıktı. yani hemen evhamlanma.
    Ayrıca şunuda belirtmek istiyorum. ben 10 ay uğraştım bebiş için. o sıralarda eşimle aramızda bir sorun çıktı. aman dedim boşver hayırlısı, olmasada olur. o ay hamile kaldım yerimseniben ona göre, yani çok sıkınca kendini daha zor oluyor, biliyorum takmayın demek kolay ama gerçekten bu konuya odaklanınca olması zorlaşıyor.
    Kendinize iyi bakın....

12. 20 Mayıs 2008
  13. ramitep

ramitep Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba asyacım bende aranıza yeni katıldım bende daha yeni hamiş kaldm senin gibi bende her ay bekliyordum ve kaç tane testler yaptığımı anlatamam sana tavsiyem sakın stres yapma ve hamile kalmayı bir iş gibi düşünme gerçekten çok etkiliyor malesef bende çok yaptım geçen aylarda dr gitmiştim dr yumurtaların çatlamamış dedi yani hemiş değilmişim ama ben tam yumurtlama tarihimin bitimde gittim ve bu ay hamişim hiç beklemiyodum diyorlardı hep bana beklemediğin bir anda olur diye ve öylede oldu allah inş en kısa zaman da senin de içine bir melek düşürür cnm allah hepimizin gönlüne göre versin

14. 20 Mayıs 2008
  15. nazendam

nazendam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :içelim:
    canım senin adet günün bile gelmeden idrar testi yapmışsın.negatif çıktı diye de üzülüyosun.tabi negatif çıkar.biraz bekle yani en az 7-8 gün bekle eğer regl olmazsan öyle test yap.böylece testi yapınca o tek çizgiyi görerek boşuna üzülmezsin.yada üzülmemek için kesin sonuç olan kan testi yaptır.beklemene yada boşuna ümitlenmene gerek kalmaz.bak ben topiklere yazdım eğer okuyabildiysen 14 gündür regl görmedim.3 defa idrar testi yaptım ve negatif çıktı.bazı aksiliklerden dolayı hala kan testi yaptıramadım Allah izin verirse perş.günü yaptıracam ve hala benim bile içimde bir ümit var.Yani uzun lafın kısası test yapmak için biraz bekle ve kendini yok yere yıpratma derim ben:içelim:

16. 21 Mayıs 2008
  17. asya23

asya23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yorumlarınız için çok tşkler arkadaşlar..evet doğru aslında çok acele ettim ama sabredemedim bu arada bu ay gebe kalma düşüncem kesinleşene kadar kafama takmıyordum başlarda yazmıştım ben bi kaç ay denemede olmadı bende doktora gittim ozamanlar yumurtlama sorunum varmış zaten adetim hep 15-20 gün geçerdi bide fazla kilom vardı tedavi gördüm kilo verdim o zamana kadar gebelik tamamen aklımdan çıkmıştı ve 3 ay ilaçsız şekilde tam gününde geldi şu şekilde yani 21 şubat-21mart-21nisan şeklinde geldi bende sorun kalmadığını düşünerek yumurtlama zamanımı hesaplayarak ilişkide bulunmuştum yani uzatmadan şöyle deyim aslında olmaması hem bebiş çok istiyorum hemde sorun bence yoktu ama yinemi var şeklinde korkularım oldu ama yinede bekliycem kızlarr herşey dahada kesin olsn diye eğer adetim gelmezse 5-7 gün falan beklemeyi düşünüyorum...

18. 21 Mayıs 2008
  19. suakci

suakci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar sanırım bn de hamile değilim, adet olacağım, çünkü dünden beri açık kahverengi lekelenmeler oluyo:KK43:((