Sanırım ne yapacağımı ben de bilmiyorum. Lütfen yardımcı olun...

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Queen_of_the_Outlaws tarafından 12 Şubat 2010 başlatılmıştır.

12 Şubat 2010
    Konu Sahibi : Queen_of_the_Outlaws
  1. Queen_of_the_Outlaws

Queen_of_the_Outlaws Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bundan yakaşık olarak iki sene önce erkek arkadaşımdan ayrıldık. Çıkmaya başladığımız tarih 14.Şubat'tı. Her neyse... Ben biz ayrıldıktan sonra çok büyük hatalar yaptım. Bu hatalar onun benden kaçmasını sağayack hatalar ve tek nedeni benim değişen duygularım ve sadece bu konuya özgü olan sabırsızlığım. Hatalarıma örnek vermek gerekirse bir gün arayıp "tamam artık seni daha fazla rahatsız etmeyeceğim" deyip, iki üç gün sonra mesajla "Allah her şeyi kahretsin keşke şöyle şöyle olsaydı..." diyip, ondan bir süre sonra "seni seviyorum" demek gibi şeylerdi boshayallersmile Sonradan onun bir kız arkadaşı oldu ama dün öğrendim ki ayrılmışlar. Daha da doğrusu kız bunu terk etmiş.
    İstediğim tek bir şey var; o da onunla en azından bir şekilde oturup konuşabilmek ve mümkünse bazı şeyeri en başındaki haline döndürmek.
    İkimizinde ortak igilendiği şeyler var mesela sinema...
    Bu defa çok daha soğukkanlı ve ne yaptığını bilir olmak istiyorum.
    Lütfen bana yardımcı olun :eek:

2. 12 Şubat 2010
  3. Dou_You_Wanna

Dou_You_Wanna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    keşke dengesiz davranmasaymışsın ayrıldığınızda canım yaa. Şuan görüşebiliyor musunuz?

4. 12 Şubat 2010
  5. Blair Witch

Blair Witch DurdurunDünyayıİnecekVar! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    aradan 2 yıl geçmiş ve siz aramışsınız ...
    bence erkek arkadaşınız size karşı bir şey hissediyor olsaydı 2 yıl beklemezdi bu ayrılık.
    şu anda erkek arkadaşınızın peşini bırakmayıp onu yenı bir ilişkiye ikna etsenızde devamının gelceğini sanmıyorum.
    bence yenı insanlar tanımaya bak nasıbın değilmiş demek ki :KK43:
    umarım karşına senın ıcın en hayırlı olan biri çıkar ...

6. 12 Şubat 2010
  7. sedefonur

sedefonur panik yok atancaz Üye

Beğenildi:
    1.154
    Ödül Puanları:
    238
    ahh tatlım belli ki sen bu çocuğu unutamamışsın kıyamammm :1hug:
    bence 14 şubat için kısa film veya slayt gibi bir şey hazırlayabilirsin.Ona ''2 yıl sonra yeniden demek için'' konulu bir şeyler yazabilirsin.Mesela filmlerle ilgili anılarınızı yazabilirsin, ikinizinde ortak ilgilendiği bir şeymiş sonuçta.Ve tabii ki pişmanlığını ve hatalarını tekrarlamıycağını da yazmalısın, birnevi özür dilediğini de belirt.Eğer mail adresi sende varsa bunu ona atabilirsin, yoksa da öğrenmeye çalış a.s şimdi aklıma bu geldi canım.Herkes hata yapabilir.Önemli olan 2. bir şansı elde edebilmektir.Umarım o şansı sana verir canım:Saruboceq:

8. 12 Şubat 2010
  9. Queen_of_the_Outlaws

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Malesef şu anda görüşmüyoruz. Bunun da nedeni sanırım benim. Mantıklı olmak ve iyi bir plan yapmak.
    Aramaması için elimden geleni yapan bendim sanırım. Böyle davranan birine ben de bi şeyler demezdim sanırım.
    Verdiğin fikir için çok teşekkür ederim. Bu güzel bir fikir; ama umarım açarda seyreder.

10. 12 Şubat 2010
  11. ruya.

ruya. Guest

2 yıl aradan sonra bu mümkün olurmu bilmiyorum üstelik başkasıyla beraber olmuş sevmiş bana pek oluru yok gibi geldi ve eğer o kızdan yeni ayrıldıysa emin ol sana dönecektir ama boşlukta olduğundan senin sevgin sığınak gibi gelicek. Bence yapma bırak geride kalsın hataların yüzünden pişmansın ve düzeltmek istiyorsun ama 2 yıl alışman için yeterli
    Bence şunu düşün ya daha çok üzülürsen??
    Herşey gönlünce olsun

12. 12 Şubat 2010
  13. SEVDE788

SEVDE788 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım 2 yıl çok uzun bir süüre üstelik sevdiğin kişi hayatına başkasını da sokmuş acı ama gerçek seni sevse bunu yapmazdı emin ol canım bence tekrar üzüleceğin bişeylere başllama

14. 12 Şubat 2010
  15. biricik_06

biricik_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım ifadelerinden en fazla lise öğrencisi olduğunu tahmin ediyorum.2 yıl önceki ilişkiye neden dönmek istiyorsun ki.çok mu yalnız kaldın.etrafında kimse yok mu.kaldı ki bitme sebebi de sensin.ayrıca eski sevgililerimiz sevgililerinden ayrılır ayrılmaz kollarını açmış bizi beklemiyorlardır.ve ortak yön sadece sinema sevmek mi ben de seviyorum ve daha pek çok kişi.bence çok basit düşünüyorsun.sakin ol.mantığınla hareket et.

16. 12 Şubat 2010
  17. resusitasyon

resusitasyon Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    insan neden eskiye dönmek ister kii:umursamaz:
    olan olmuş bitmiş zaten,çok kerede hata yapmışsın..olsa bundan sonrası nasıl olur hiç düşündün müü?boshayallersmile

18. 12 Şubat 2010
  19. Queen_of_the_Outlaws

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Lise değil master öğrencisiyim.
    Sinema sadece bir örnekti ki bu profesyonel olarak ilgilendiğimiz ve okuğudumuz bir dal, üzerine gidilebileceğini düşündüğüm için vermiştim (ki bu benim hatam sanırım, doğru aktaramamaktan kaynaklanan)
    Ayrılma sebebimiz çok karışık, ben sadece ayrıldıktan sonra yaptığım hatalardan bir örnek vermek istemiştim.
    Bunun dışında evet unutmak belki çok iyi bir seçenek ve evet hayatıma ondan sonra başka insanlar da girdi. Ama onda tek bir fark var; ben sadece o adama değil; yaptığımız ve paylaştığımız şeylere de fazla saygı duyuyorum ve özlüyorum. Beraber geçirdiğimiz geceleri, yediğimiz yemekleri, içtiğimiz içkileri, paylaştığımız sohbetleri, izediğimiz filmleri, arkadaşlarımızla toplanmamızı vs vs...
    Zaten bu yüzden bu kadar karıştım... Bir yanda "aman canım istediğimi yaparım, dağınık kalan dağınık kalır" diyen (normal zamanda) bir ben "ve ben onu, onunla yaşadıklarımızı geri istiyorum" diyen, bu duruma ait bir ben...