Sanırım oğluşum olcakkk....

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve sxuxrmelim tarafından 15 Ekim 2008 başlatılmıştır.

15 Ekim 2008
    Konu Sahibi : sxuxrmelim
  1. sxuxrmelim

sxuxrmelim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Hamiş arkadaslarr... ben 13+5 gunluk hamişim.dun dr.a gıttım buyuk ıhtımal erkek dedii.sızce degısme ımkanı varmı,,,bıde sız ogrendıgınızde ne hıssettınız,esınız ne yaptı?ayy bız cok heyecanlandık yavrumu ılk defa bukadar net ve hareketlı gordum ıcım bı hos oldu,gozyaslarımı tutamadım.anne oldugumu daha cok hıssettım,hadı duygularımızı paylasalım ne dersınızzz?

2. 15 Ekim 2008
  3. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    cnm biz daha o aşamalara gelemedik sekiz artı ikideyim 1 ay sonra ikili için gideceğim
    hayırlı uğurlu olsun sağlıcakla al kucağına ...........

bende ultrasona gittiğimde o ekradna fasulyelerimi gördüğümde doktora soracağım bütün şikayetlerimi unutuyorum ....resmini bilem istemeyi unutuyorum ekrandaki o görüntü benle kalacak gibi geliyor....

4. 15 Ekim 2008
  5. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    101
    Ödül Puanları:
    198
    canım muhtemelen doğrudur doktorun sallayarak bakmadıysa.
    benim doktorum 12 haftalıkken kız dedi..
    Allahım sağlıkla kucağına kucağımıza almayı da nasip etsin inşallah:Saruboceq:

6. 15 Ekim 2008
  7. @slım

@slım Guest

Canım hayırlı olsun, ben daha erken öğrenmiştim 12 haftalıkken doktor erkek demişti şu an 23+3 günlüğüm ve 2 hafta önce %99 erkek dedi doktorumuz şimdilik bir değişme yok ama her şey olabilir tabii, sağlıklı olsunlarda çok önemli değil. biz halen her gördüğümüzde çok heycanlanıyoruz, şimdi bide tekmeleri başladı bu da tarif edilemez güzel bir duygu allahım isteyen herkese nasip etsin. sevgiler

8. 15 Ekim 2008
  9. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    101
    Ödül Puanları:
    198
    evet yaa tekmeler harika bir duygu..
    bende yeni yeni hissetmeye başladım..Allahım her isteyene yaşatsın inşallah

10. 15 Ekim 2008
  11. geist

geist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    değişme olmaz tabii ki ama yanlış görmüş olabilir...çünkü bazen kordonunuda pipiye benzetebiliyorlar...çünkü benim kardeşimin başına geldi gittik doktora ilk göstermedi sonra bir daha gittiğimizde sanırım erkek dedi...sonra 6 aylıkken gittiğimizde biz erkek diye düşünüyorduk sonra keşke bacaklarını açsada olayı resmileştirsek dedik..ben hadi len gösterde pipi görsünler diye söyleniyordum ki birden hareketlendi ve bacaklarını cart diye açtı ana!!!! flaş flaş şok şok KIZ..
    ama ne güldük..allahtan doktora güvenip bir şey almadık :):):) ama çok gülmüştük hareketine :) açtı resmini aldık sonra kapattı ve sırtını döndü rahat bırakın beni der gibi...oy teyzesinin kuzusu oo :):):)

12. 15 Ekim 2008
  13. aysen_balikesir

aysen_balikesir nazlı miray yaşam hediyem Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    bende biran önce öğrenmek istiyorum ama daha çok erken 10hafta bile olmadı sağlıklı olması herşeyden önemli cinsiyetin önemi yok ama merak ediyor insan

14. 15 Ekim 2008
  15. yasemennnn

yasemennnn cennet kokulumm gel artık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    oh maşallah tosun gibi bi olan ne güsel allahım bizlerede bu sevinçleri yaşamayı nasip etsin tabi ilk önce bi hamiş olalımdaaa
    allah sağ salim kucağına almayı nasip etsinn

darısı tüm bebek isteyenlerin ve içinde benimde başımızaaaaaa allah herkezin gönlüne göre versinnn aminnnnnnnnnnnnnn

16. 15 Ekim 2008
  17. sxuxtlxux gayfe

sxuxtlxux gayfe prenslerim Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    neden değişme ihimali var mı diye sordun

kızmı istiyordunuz? allah kız yada erkek ne verdiyse onun kıymetini bilip şükretmek lazım

konuyla alakasız ama anlatmak istedim.

benim bir yakınımın oğlu vardı 2.hamiş kaldı dr gitti cinsiyetini öğrenmeye

ama kendisi hep kızım olacak diyordu dr oğlun olacak dedi

bunu öğrendiğinden beri aptal aptl konuştu

yok ben erkekse istemiyorum,erkek olacaksa hiç olmasın gibi

daha neler neler dedi karnındaki o minicik yavru için

neyse zamanla buna alıştı artık bir oğlu olacağı gerçeğini zor olsada kabullendi

oğlu dünya ya geldi çocuk bir kaç aylık olduğunda bebeğin fiziksel bir özürü tespit edildi ve yıkıldı kadın

şimdi bir hastanede tedavi görüyorlar.hamileyken karnındaki bebeğin kıymetini bilmedi ve hiç bir zaman

şükretmedi.şimdi söylediklerine çok pişman allahım bana bir ceza verdi diyip ağlıyor.

allahım kimseye yaşatmasın herkese sağlıklı evlatlar nasip etsin kız erkek hiç farketmez

18. 15 Ekim 2008
  19. sxuxrmelim

sxuxrmelim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    yok arkadasım olurmu oyle sey ben hıc kız erkek ayrımı yapmadım dr.buyuk ıhtımal erkek dedı ama kesın bısey soylemedı hanı degısmez dımı gıbısınden sordum.Rabbım saglıklı versın kız erkek hıc onemlı degıl evlat evlattır,senın dedıgın sekılde dusunenlerde bana gore ınancsız ınsanlardır,rabbım herseyı neylerse guzel eylerr.