sanırım takıntılıyım :(

Konusu 'Tırnak Cilaları, Ojeler' forumundadır ve nimesaybycn tarafından 4 Ocak 2010 başlatılmıştır.

4 Ocak 2010
    Konu Sahibi : nimesaybycn
  1. nimesaybycn

nimesaybycn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    743
    Ödül Puanları:
    153
    kızlar aranızda benim gibi tırnakları kısa ve ojesizken kötü hisseden var mı yoksa ben kafayı mı yiyorum yavaştan yavaştan kaydirigubbakcemile3 tırnaklarımı kesince sanki hiçbir şeyi sıkı sıkı tutamıcakmışım gibi hissediyorum CADIARZU

2. 4 Ocak 2010
  3. nimesaybycn

Beğenildi:
    743
    Ödül Puanları:
    153
    kaydirigubbakcemile3 neden böle küçücük oldu yazım annamadım

4. 8 Ocak 2010
  5. FrAmBuAzZ

FrAmBuAzZ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    88
    Canım takıntılı değilsin aynı takıntı bendede war çünkü tınrka konusunda o kadar değil ama oje konusunda baya takıntılıyım bende oje yokken ellerim boşboş gibi geliyo

6. 9 Ocak 2010
  7. nimesaybycn

Beğenildi:
    743
    Ödül Puanları:
    153
    yalnız değilmişim hihoyyyt

8. 10 Ocak 2010
  9. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım tırnaklarımı kesince elimde bardak bile tutamam, kapı açamam, yazı yazamam vs. :) tırnaklarımdan biri kırılmışsa ve kısaysa yara bantıyla falan sararım. uzayıncaya kadar devre dışı bırakırım çünkü sanki parmağım sadece etten ibaretmiş gıbı gelıyor ayy içim kötü oluyo ya :KK70:

10. 10 Ocak 2010
  11. nimesaybycn

Beğenildi:
    743
    Ödül Puanları:
    153
    bilmiyorumkismile aynı ben de senin gibiyim işte.bazen alıştırıcam kendimi diyorum kesiyorum bütün tırnaklarımı ojeleride siliyorum ve anında pişman oluyorum şöyle bir bakıyorum elime ayyyy naptım ben ya diorum sonra en azından oje süreim diorum :-) çaresi yok yani boshayallersmile

12. 20 Ocak 2010
  13. escada35

escada35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    108
    haahha fazla takıntılısınız kızlar ama emınım tırnaklarınız sürekli oje sürmekten havasızlıktan sararmıştır özellıkle benım yazları ayak tırnaklarım sapsarı oluyor kırmızı oje diğerlerne göre dha sarı yapıyo tırnaları evet bakımlı olmak güzel ama onlarında hava almaya ıhtıyacı var bari gece uyurken arada ojesız yatın sabah yıne sürersınızzemuszemus

14. 25 Ocak 2010
  15. melekgulsoy

melekgulsoy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    yaa evet bende de kesin oje takıntısı var artık eminim. eskiden tırnak yerdim ve sonra bi şekil aştim yeme olayını bu defada uzun tırnak takıntım başladı. herzaman etimin 2-3 mm üstünde ama bazen daha da uzun oluyorlar. bende kısa tırnkla hiç rahat olamıyorum ve bu takıntıya sahip olanlarıda gayet iyi anlıyorum. ya tabii tırnakların havasız kalma durumu var farkındayım ama zaten mantıklı davranabilsek takıntı sahaibi olmazdık diye düşünüyorum ve fena takıntımız bu olsun be kızlar. dünyda neler var sonuçtakaydirigubbakcemile5

16. 25 Ocak 2010
  17. olgu35

olgu35 ölümden başkası yalan Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    tırnaklarım 10-11 senedir hep uzun olduğu için kırıldığında yada kısa kestiğimde gözüm çok zor alışıyor, kısa hali içime sinmiyor bir türlü. hemen bakım yapıyorum çabuk uzasın diye.kesince hep pişmanlık duyduğum için uzun zamandır fazla kısaltmıyorum. ojesiz olması beni rahatsız etmiyor çünkü hava almaya da ihtiyacı var tırnakların. kırılma önleyici parlatıcı vazgeçilmezimdir.. ojeli, bakımlı el ve tırnaklar bayana ayrı bir hava katıyor:1rolleyes:

18. 26 Ocak 2010
  19. melisdeniz

melisdeniz ıkı erkek annesı :) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    198
    ben yazdıklarını okuyamadım yaaabilmiyorumkismile