sanırsam olmadııı

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve ecrin38 tarafından 28 Haziran 2010 başlatılmıştır.

28 Haziran 2010
    Konu Sahibi : ecrin38
  1. ecrin38

ecrin38 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    ya arkadaşlar çook kötüyüm kafayı yicem hamile kaldığını üğrenmeden çok şiddetli baş ağrısı çeken varmı özellikle migreni olanlar yarın test günüm biraz önce israr testi yaptımm negatiff tutmadıı işte biliyorummmmm..

2. 28 Haziran 2010
  3. zinal

zinal evli mutlu ve çocuksuz :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya yapma bende yaptım bugün 9.günüm gittim test aldım yaptım üzme kendini ya idrar testini döne döne yaptırmayın diyolar bize bizde inatla yaptırıp sinirimizi bozuyoruz yıpratıyoruz kendimizi kan testince pozitif çıkar inşallah böylew üzülme canım benim bak benimde migrenim var ş anda karnım agrıyo adet sancılarım başladı gibi başımda tuttu her adet olmadan önce yavaştan baş agrısıyla son gün migren agrım hızlanır yapma üzme kendini moralli ol yarın güzel haberlerini bekliyoruz senin inş bebişin seninledir bitanem

4. 28 Haziran 2010
  5. ecrin38

ecrin38 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    inşallah cnm ama hiç ümidim yokk göz yaşlarıma engel olamıyorumm bu ne yıpratıcı bir dönem allahım sabır diyorum ama olmuyorr senin testindemi aynı çıktı? neden inatla yapıyoruz bilmiyorumm ama bi umutt sanırım seninde yarınn test günün kendimden bi ümidim yine yok ama umarımm sendenn ii haberler alırız tatlım

6. 28 Haziran 2010
  7. AdaEge

AdaEge Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    lütfen idrar testi yapmayın. bakın düşünün arkadaşlar, önce bebek tutunacak, sonra bhcg salgılayacak vücut, sonra bu kana geçecek, kanda belli bir miktara gelince fazlası idrarla atılacak. ancak fazlalaşıp idrarla atılacak duruma gelince idrar testinde çıkıyor. bu da her kadında aynı günlere denk gelmiyor. kan testi yaptırın lütfen. hayırlısı olsun inşallah.

8. 28 Haziran 2010
  9. ecrin38

ecrin38 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    sağol cnm söylediklerin çok mantıklı aslında idrara inanmak istemiyorum ama bu migren ağrısı benim umutlarımı çürütüyor hiç bi migrenli arkadaşımın gebe kaldığında atak geçirdiğini duymadımm ama yinede çook teşekkür edrimm cnm ilgin için.

10. 28 Haziran 2010
  11. AdaEge

AdaEge Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

seni ümitlendirmek için söylemiyorum ama hamilelikte baş ağrıları artar canım. kan hacmi artığı için damarlardaki basınç da artar bu da ağrıları tetikler. sen şimdi yarına kadar olumlu da olumsuz da düşünmemeye çalış lütfen. çok zor biliyorum ama dene lütfen. tüm kalbimle dilerim ki hayırlısı buysa hamilesindir inşallah.

12. 28 Haziran 2010
  13. ecrin38

ecrin38 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    sağoll cnm ya keşke senin gibi herşeye böle pozitif bakabilsem ama maalesef desteğinn için çookk sağolll..

14. 28 Haziran 2010
  15. AdaEge

AdaEge Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ben pozitif olabilsem keşke canım ama değilim. tedavi süresince hastanenin en pozitif tüp bebek hastası seçilmiştim ama transferden sonra herşey değişti. hiçbir hissim yok. göğüsler fos, kasıklar ağrısız, belde tık yok, akıntı yok. içimden bir ses olmadı diyor. sabah çok ağladım. ama annem geldi, daha çok erken ama olmasa bile Allah bu üzüntünü aratmasın kızım dedi çok haklı gerçekten. dünyanın sonu değil elbet üzücü ama yıkılmamak gerek. ben seni teselli için yazmadım inan sadece bildiğim ve doğruluğuna inandığım bilgileri paylaştım seninle. Allah gönlüne göre versin inşallah canım.

16. 28 Haziran 2010
  17. ecrin38

ecrin38 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    amin cnm hepimizin gönlüne göre versin peki sen hangi aşamadasın cnm şu anda kendi derdimden seni hiç sormadım:?

18. 28 Haziran 2010
  19. AdaEge

AdaEge Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    amin canım. bugün transfer sonrası 4. gün bitiyor hala hiç his yok. kısmet işte...