Sann n seyrelenler bi bakn ltfen....

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve üvercinka1981 tarafından 22 Eylül 2008 başlatılmıştır.

22 Eylül 2008
    Konu Sahibi : üvercinka1981
  1. arkadaslar saçlarımın önünde biraz seyreklik vardı , bioksinin ampüllerinden almıştım gözüme battığı için kullandım ama sonuç alamadım...saclarım hiç dökülmüyor alnımdan kısa kısa saç fışkırıyor ama bi bölümünden hiç sac cıkmıyor işte o kısım cok seyrek ve sanki gittikçe azalıyor hani bazen yaşlı teyzelerde görüyorum sokakta falan bi kısmı dökülmüş öyle olmaktan korkuyorum...aranızda bunu yasayan sac önü seyrek olan ve bu sorunu halleden var mı bi kız arkadasımın da benle aynıydı ve gecen görüm kapanmış bi şampuan adı verdi plasenta ben de kullanmıştım zamanında zaten...acaba bu sac köklerim öldü mü canlı olabilir mi içinizde bunu yenen varsa yazın lütfen...kel kalmaktan korkuyorum ilerdesenağlama:1no2:benneyaptımki:kızgın::bbo::1shok:CADIARZU:1no2:

2. 22 Eylül 2008
  3. manolya40

manolya40 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    valla cnm o doğuştan olan bişeydir benimde bebekliğimden beri seyrekmiş saçlarımın önleri annem hep zeytin yağı sürermiş ama okadarda değişmedi hala aynı :KK43: bi çaresi yoktur sanırım

4. 22 Eylül 2008
  5. ^XSXirine^

^XSXirine^ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    benimde saçlarımın önleri öyle cnm malesef ırsi olabilir çünkü annemin ve halalarımın da öyle :KK43: bi çözümü yok :KK43:

6. 22 Eylül 2008
  7. benimki sonradan oldu ama arkadaslar lise sonda seyreldi diye hatırlıyorum ben...

8. 23 Eylül 2008
  9. zelixsx06

zelixsx06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    aynı sorun bendede var sanmıyorum bi çözümü olacagını sık sık çam terebentin sarımsak yagı ve zeytınyagı karıştırıp sürüyorum hatta şuandada var saçımda faydası varmı dersen benim derdim ordan saç çıkarmak degil sadece olanların dökülmesine engel olmak
    ben saçlarımın önündeki seyreklik çok belli olmasın diye katlı kestiriyorum kaşımdan itibaren katlar var bu sayede önlerini daha çok duruyor

10. 14 Kasım 2009
  11. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    benimde buara çok seyreldi ya senağlama

12. 14 Kasım 2009
  13. ooman

ooman Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim de öyle tepem resmen seyrek kaç tel saçım var sayılabilir durumda sanki
    ben herşeyi denedim bi çözüm olmadı şampuan ilaç hepsi tırt çıktı
    bitki derman başlığı altında da yazmıştm dün suna dumankayanın muaynanesine gittim ilaçları aldm ordan hepsi bitkisel bugünde saçlarımı küt kestirdim tedaviye yardımcı olsun diye
    bakalım tek çarem şu anda o gelişmelerdn haberdar edicem herkesi

14. 15 Kasım 2009
  15. KeLeBeKetkisi

KeLeBeKetkisi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimde ölee ben hormon bozukluk diye düsünorum aslinda ama halalarimdada öle malesef offf kapatmaya calisoorum hep offfff

16. 19 Kasım 2009
  17. teolog

teolog Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    benim önüm de kısa kısa saclar bitti gayet iyi ama tepem cok seyrelmiş ve yeni saclarda göremiyorum bariz belli oluyor

18. 20 Kasım 2009
  19. kahveci

kahveci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    saçların ön kısmı alın bölgesine yakın olan taraf yani, saçları toplamaktan dolayı incelir ve seyrelirmiş.
    kuaför söylemişti bana.sıkı toplama mümkünse hiç toplama demişti hatta.