Sanrm arkadama olduundan fazla deer verdim

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve merhaba_hayat tarafından 13 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    13 Kasım 2009
    Konu Sahibi : merhaba_hayat
  1. merhaba_hayat

merhaba_hayat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar ben pınar sizlerle bir konuyu paylaşmak istedim benim cok değer verdigim vede cok sevdigim ögretmen bir arkadaşım var yaklaşık 4 senedir tanıyorum ama doslugumuz daha yeni pekişti 8 ay kadar felan oldu ona dostum dedim dost kapılarımı actım cümki cok deger verdim vede cok sevdim aynı şehirdeydim amam bir gn farklı bir şehire tahini cıkmıştı vede arkadaşım oraya yerleşmek zorunda kalıdı bu benim için cok üzücüydü cok sevdigim bir arkadaşımdan ayrılmak tabiki cok zordu ama zaman insanı alıştırıyor allahtan telefonlar vardı sürekli görüşüyorduk....onun hep yanın da oldum vede olmaya calıştım iyi gününde ve kötü günlerinde hep destekcisiydim...Bir gün cok moralim bozuktu ve arkadaşımı arama gergi duydum sesini duymak onunla paylaşmak istiyordum o gün ona cagrı atmıştım aramasını bekliyordum aramadı ardında bi mesaj atıım mesajda da meşgul olsan bile en azından arayıp bunu dile getirebilirdin dogru hata bendeki seni aradım diye bi mesaj yazmıştım... daha sonra aradı ama ben meşgule vurdum sonra faceme mesaj atmış insanların öyle anları vardırki o anda arayamaz vede o anda kimseyle görüşmek istemez vede bende bu mesajına karşılık bir mesaj yazdım.Eger dostsak iyi ve kötü günümüzde birbirimizin yanında olamıcaksak bunun ne anlamı varki en azından neyin oldunu söyleyebilirdin diye bir mesaj yazdım ve daha sonra aardım ...Bana benim öyle arkadaşlarım varki bir ay görüşmeyince bana sitem etmiyorlar ve hesap sormuyorlar dedi...Dost olucaksak böyle olmalıyız dedi ben ona sitem etmedim hesap sormadım ...ama eger o benim dosttumsa yeri gelir sitemde ederim yeri gelir hesapda sorarım çümki bilirim ki ona nazım gecer demi....o gün onun da kötü bir gününe denk geldi benimde kötü bir gönümde bir birimize patladık galiba konuşma biraz hararetlendi benim ses tomum yükseldi bende ozaman benimle bir daha görüşme vede seni bir daha aramıcam deyip telefonun kapatmıştım daha sonra sakin düşününce tekrar aradım onu sadece ses tonunu yükselttim için arkadaşım dan özür diledim .o gün ne konuşacaktım konu nereye vardı.....en azından daha sonra niyin vardı ogün diye sorabilirdi tabiki şuan görüşüyoruz ama ben şunu farkettim ki ona cok deger vermiş vede cok sevmiştim gördümki ona karşı olan değerim sarsıldı çümki onun söylemiş oldugu o br iki sözünü unutamıyorum şimdi bayrama gelicek daha oncede bayramın kinci günü görüşürüz diye bir plan yapmıştım ama şimdi baktım da ise bende ona karşı cok şey degişmiş görüşmemek için bahaneler uyduruyorum eskiden olmuş osaydı eger o arkadaşım gelcektide bayramda beni görmeden gidicekdi bunu asla kabul etmez buna ödün bile vermezdim ama dedim gibi gaiba ona olan sevgim sarsıldı şimdi siz olsaydınız ne düşnr vede ne yapardınız.......

Son düzenleyen: Moderatör: 19 Mart 2010
  2. 14 Kasım 2009
  3. Hoya

Hoya Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    gözden ırak olan gönülden de ırak olur derler
    sizinki öyle olmuş
    bir de arkadaşınızın gözüyle düşünün derim
    belki onun da size ihtiyacı olan bir zamanda siz ona uzak davranmışsınızdır bilmeden...

4. 14 Kasım 2009
  5. Hoya

Hoya Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    .......

Son düzenleme: 14 Kasım 2009
  6. 14 Kasım 2009
  7. merhaba_hayat

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    üzgünüm zaman aşımına uğradı

Son düzenleme: 1 Şubat 2010
  8. 14 Kasım 2009
  9. prenses006

prenses006 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.142
    Ödül Puanları:
    188
    canım yanlış anlamadıysam sen o gün sadece çağrı atmışsın o bilemezki senin o andaki ruh durumunu, iyimisin kötümüsün nerden bilsin sen söylemeden, aramadığında da tekrar bir msj atacaktın diyecektinki müsait olduğunda beni ararmısın kendimi hiç iyi hissetmiyorum seninle konuşmaya ihtiyacım var diye, o da bakacaktı mesaja arkadaşım zor durumda diye ilk müsait olduğunda arayacaktı seni çağrı atmışsın sadece nereden anlasın kötü oldğunu da hemen arasın,sakin bir zamanda mesela bayramda geldiğinde mutlaka görüşün ve konuşun biraz gereksiz bir tartışma olmuş dostlar arasında olur böyle şeyler,ortada önemli bi durum yok bu sorun halledilebilir,ikinizde biraz fazla büyütmüşsünüz dostluk kavgalara rağmen tartışmalara rağmen o sıcaklığı o paylaşımcılığı koruyabilmektir yerimseniben tartışmalar kavgalar her ilişkide olur

10. 14 Kasım 2009
  11. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bu sizin arkadaşınız yahu, kardeşınız ya da kocanız değıl ki trip yapmanızı normal karşılasın.... yanı ben bıraz sızı kapris yapıyor gibi gördüm.

telefonda bana sesını yükselten, aramıcam vs. dıye tavırlar yapan bı arkadaş ıstemezdım ben. (şahsi fıkrım, kırıcı olduysam özür dılerım)

12. 14 Kasım 2009
  13. merhaba_hayat

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    üzğünüm zaman aşımına ugradı

14. 14 Kasım 2009
  15. merhaba_hayat

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    üzgünüm zaman aşımına uğradı

16. 14 Kasım 2009
  17. prenses006

prenses006 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.142
    Ödül Puanları:
    188
    dostlukta trip gurur aramamak vs bunlara yer yoktur sen bayrama yakın ara arkadaşını geldiğin gün mutlaka görüşüyoruz bi saatliğinede olsa,bahane istemem de bu gibi küçük şeylerden ötürü birbirimizin kalbini kırdığımıza,dostluklarımızı yıprattığımıza değmez vereliniortak

18. 14 Kasım 2009
  19. merhaba_hayat

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    üzğünüm zaman aşımına uğradı

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.