(¯`¸·´¯)Sapık Kedi(¯`·¸´¯)

Konusu 'Dostlarımızın Köşesi' forumundadır ve narkosis tarafından 23 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

23 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : narkosis
  1. narkosis

narkosis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kedimizin adı pati beyefendi 2 yıldır bizimle yemek isteğinde babam ve kardeşim ilgilenir onunla ama ne zaman azsa bizim kedi bana gelir meüwww meüww ve beyefendi kolumu öyle bir yakalıyorki tecavüz ediyor kolumaaa :KK43: veterinerde golden retriver vardı valla zor kurtuldum hayvandan:) neden sadece bana nedennn yoksa hayvanları etkileyen bir koku mu var bende? sizlerde böyle bişe oluyor mu ??

2. 23 Temmuz 2007
  3. talin

talin Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148
    bizim de dişi bir köpeğimiz var.aynı şekilde babama gelip sulanıyor:Roflol:sanırım bunun kokuyla filan değil de hayvanın en çok kimi sevdiğiyle ilgisi var.yani en azından ben öyle olduğunu düşünüyorum.neyse.kurtulduğuna sevindim:Roflol:sevgiler

4. 23 Temmuz 2007
  5. narkosis

narkosis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    köpekten kurtuldum da kedi duruyor halaaa:)ve devam ediyor her fırsatta ya beni sıkıştırıyor kenarda köşede:KK66:

6. 26 Temmuz 2007
  7. fely

fely Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    hihihi=)))gece gece güldüm=)))Allah iiliğini versin nergis abla=) kedinizi tecavüzden cezalandırın o zaman=)))

8. 10 Ocak 2008
  9. kxuxbra_13

kxuxbra_13 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bana dişi bir köpek yapışmıştı.bacağıma.şok oldum.ne alaka yani.kedi değil de köpeklerin neredeyse tamamı bacağımdan inmiyor.ama artık benim de oğlum var

10. 10 Ocak 2008
  11. XOXzgxuxrCe

XOXzgxuxrCe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    :roflol::roflol:BENİMLE aynı kaderi yaşayanlarda varmış.şimdiye kadar sadece bir erkek kedim kolumu yakalayıp kuytu köşelere çekmeye çalışmıştı.Salak salak dövüşüyor oyun oynuyor diye eşime gösterip gülmüştük.Meğer eşşek kafalı oğlum erkekliğe adım atıyormuş çalışma yapıyormuş kolumla:roflol: neyse eşimin bir kaç çorabından ona bir eş yapmıştık kuytu köşelere onu götürmeye başlamıştı.daha sonra da küçükken onu bulduğum sahilde gezerken kızlar için beni terkettisenağlama.Köpeklerle de sık sık başım belaya girerdi utanırdım, ama uzun zamandır erkek köpeklerin tacizine uğramadım:))

12. 10 Ocak 2008
  13. gxuxmxuxxsx

gxuxmxuxxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Benim köpekte de ayni şey vardı
    ikidebir de şeyini çıkarırdı arkadaşlar
    söylerdim bana kimse inanmazdı
    ama en sonunda herkes görünce inandılar