Sapıklar asılsın

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve ametisezo tarafından 9 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    9 Kasım 2008
    Konu Sahibi : ametisezo
  1. ametisezo

ametisezo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hergün haberlerde çoçuk tecavüzleri ve şiddetiyle ilğili olaylar yayinlaniyor. Hepimiz beddular ederek izliyoruz .ve hepimiz korkuyoruz ya bizimde başimiza gelirse diye .allah korusun ama birilerinin başina geliyor ve verilen ceza ödül sanki
    neden idam cezasini kaldirdilar ki bu pislikleri asmak bir mecburiyettir .devlet çoçuklari korumakla görevliyse çoçuklara bunlari yapanlar neden yok edilemesin ki bence sapiklara idam cezasi verilmeli toplum temizlenmelidir.yoksa gün geçtikçe daha da kötüleşecek

2. 9 Kasım 2008
  3. BEBS

BEBS Guest

size sonuna kadar katılıyorum.ben açmayı düşünüyordum taciz ve tecavüzle ilgili bir konu.günümüzde ne kadar yaygınlaştığı malum.insanlar yüzleri kızarmadan hala toplum içine çıkabiliyorlar üstelik.ilk.önce morukları sallandırmalı.iğrenç adamlar.anlayan anlamıştır kimden bahsettiğimi.hatta elektirikli sandelye istiyorum ben onlar için kolay kolay can veremesinler.elektiriğide ilk nereye vermeleri gerektiği hepimizce malum.cezalar caydırıcı olsa yaptıkları yanlarına kalmasa hadi yatıcaklar içerde diyecem.çıkıveriyorlar.sinirimden kuduruyorum.allah hepimizin çoluğunu çoçuğunu bu aşağılık iğrenç biryerlerine sahip olamayan hayvanlardan korusun.bu arada hayvanlardan çok çok özür dilerim.bu hiç bir varlığa yakıştıramadığım birşey.başta gündemde olan o moruk sonra içimizde yaşayan tüm sapıkları allah ıslah etsin.daha çok yazıcam ama kötü olacak

4. 9 Kasım 2008
  5. begim

begim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Neden sapıklara ceza verilsinki.He rzaman tecavüze uğrayan suçludur.Onlar idam edilsin.Sapıkların ödüllendirilmesi lazım!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    O sapıkları,heleyse çocuklara kötülük yapanları verseler elime ne hale sokarım onları bir bilseniz.

6. 9 Kasım 2008
  7. MeDuSa

MeDuSa Guest

nerde bizim insanlarımızda bu ırz düşmanlarını asacak yürek :sm_confused:
    en iyi yol bu aslında
    bir tanesini asalım bakalım başka oluyormu bu sapıklıklar??????? CADIARZU
    şimdi asarlarsa da millet şeriat geldi diye başlıcak protestoya benneyaptımki
    ama şeriati falan istediğimden de değil zaten
    sapıklar asılmasın,tecavüzcüler artsın,her gün bi çocuğun daha hayalleri suya düşsün geleceği yıkılsın,hayatı kararsın, :nazar:
    bizlerde bunu yapan adamları ödüllendirelim hapishanede şöyle bir keyifle yan gelip yatsın, ekmek elden su gölden daha nolsun :1closedeyes:
    çoğununda istediği bu sanırım :kızgın:

8. 9 Kasım 2008
  9. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    bence kımsenın ettıgı yanına kalmamalı..cezasına gore en hafıf olandan..en agır olana kadar ceza verılmelı...
    helekı boyle cocuklara uygulanan tecavuz yada cocuk kacırma yada organ tıcaretı..bunların cezaları en agırı neyse o verılmelı...
    allah dusmanımı bıle boyle etmesın..sapıklardan...allah korkusu olmayanlarda korusun....

şu geldı haklıma bazen...şeytan bazı kullara hıc ugramazmış...benden beterler dıye...bılmem anlasıldımı..

10. 9 Kasım 2008
  11. kronick

kronick bize her yer TRABZON:) Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    özürlü ve çocuklara yönelik cinsel suçlarda ve aile içi ensest ilişkilerde şeriat kuralları uygulansın...:nazar:

12. 9 Kasım 2008
  13. min

min Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bir de pişkin pişkin cevap vermezler mi... "bir gün nasıl olsa kadın olmayacaklar mı?" diye.dilini koparasım geldi...

artık kızımı yalnız dışarı çıkartamıyorum evde hapis gibi oturuyor

14. 9 Kasım 2008
  15. xixtxixr&buse

xixtxixr&buse Sana ait bütünüm :))) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Şeriat orda işlemez çünkü bu durum da günah olmaz ki dimi ama....kötükedihüso
    Hangi ilde yapılmışsa o ilin meydanında bitaraflarından tutulup asılmalı ya da işkence edilmeli ancak böyle bu zihniyette olanlar akıllanır

16. 9 Kasım 2008
  17. silayda

silayda Guest

vallahi kim ne derse desin, ben idam cezasina karsi degilim, heleki sapiklar için, ister elektrik sandalyede öldürsünler ister iple asinlar, hiç acimam, ama nerdeeee, öyle yapsalar keske

18. 9 Kasım 2008
  19. mutahhara

mutahhara Everything is Fate Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    böyle kişileri bence direk halka teslim etsinler..idam cok lüks kalir bu pisliklere..linç ediceksin..liğme liğme ediceksin etlerini..taşlayacaksin..o cocuklarin yasadigi her kötü saniye için saatlerce işkence ediceksin.. :eek:klava:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.