Sapıklardan bıktım artık:(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve problemcocuk tarafından 25 Şubat 2010 başlatılmıştır.

25 Şubat 2010
    Konu Sahibi : problemcocuk
  1. problemcocuk

problemcocuk Guest

Artık yolda suratım asık yürümek istemiyorum kendini bilmezlerin sapıkça yaklaşmalarından ve bakışlarından bıktım artık ben öyle açık giyinen yada yolda sağa sola sırıtarak giden biride değilim,korkup sığındığım polis bile taciz etmeye kalktı, heran başıma bişey gelecek korkusu oluştu bende karşıma çıkan herkesten şüpheleniyorum kabusum oldu artık bununla nasıl başedebilirim sizede böyle oluyomu yardım lütfen !!!!

2. 25 Şubat 2010
  3. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.148
    Ödül Puanları:
    463
    polisi şikayet etmen gerekirdi, büyük şehirlerde oluyor bu problemler bu senin tavrın yada giyiminle alakalı bişey değil:hulya:

4. 25 Şubat 2010
  5. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    biraz fazla paranoya yapmış olabilir misiniz? herkes bana zarar verecek gibi düşünüyorsunuz sanırım.
    biraz gevşemek iyi gelir bence size..

6. 25 Şubat 2010
  7. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.669
    Ödül Puanları:
    163
    Yoldan geçenlerin hepsi, hatta sığındığınız polis bile sizi taciz etmeye mi kalktı?
    Yok artık diyesim geldi birden. Cidden inanmadım. Hadi diğerleri neyse de, hiçbir polis sığındığınız zaman sizi taciz etmez. O kadarda değil yani.
    Biraz yok yok biraz değil fazlasıyla atmışsınız.

8. 25 Şubat 2010
  9. _hande_

_hande_ soNsuza deK sen!n!M ..... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

10. 25 Şubat 2010
  11. feyza85

feyza85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence siz evde oturun ve hiççç bir yere çıkmayın gamyoncuiremsu

12. 25 Şubat 2010
  13. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.148
    Ödül Puanları:
    463
    bence arkadaş üç beş defa benzer şeyler yaşadıysa herkese şüpheyle bakmaya başlamış olabilir.
    Polis konusuna gelince, bu tip teşkilatlar hakkında konuşmak yasak sanıyorum sitede ama her meslek grubunun iyisi kötüsü var arkadaşlar bu bi gerçek yani, tacizci poliste olur, öğretmende olur, doktorda olur, hatta aileden biride olur, nadirdir ama olur, 3. sayfalar bu tip haberlerle dolu, zaten nadir olduğu için gazetelere haber olurlar ama "olamaz" diye bişey kesinlikle yok
    :hulya:

14. 25 Şubat 2010
  15. blush

blush Beriliçe ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    108
    Kocası tarafından bıçaklanmış, dayak yemiş, öldürülme riski olan kadını gözlerini kırpmadan tekrar aynı eve gönderiyorlarsa, çok rahat taciz olayları da olur bence. Arkadaş Samsun'da yaşıyor. Biz ıstanbul'da sokakta rahat rahat yürüyemiyoruz bakışlardan, laf atmalardan. Samsun'da haydi haydi olur, hele ki ücra bir yerde yaşıyorsa.

16. 25 Şubat 2010
  17. __TanRIcA__

__TanRIcA__ AfroDİt Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    yoo bana olmuyo kendi adımasempatiksalakcinni

18. 25 Şubat 2010
  19. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.669
    Ödül Puanları:
    163
    Kesinlikle kabul ediyorum, her mesleğin bir çürüğü mutlaka olur. Ama canımcım, taciz edilen birini sığındığı bir resmi görevlide taciz ediyorsa yaniiiii dışarıdaki tüm erkekler bu arkadaşımızı sıraya girip taciz ediyorlarsa ben buna inanmam. Bu kadar tacizci hangi semtte bulunuyor acaba merak ettim. Tüm tacizciler hep bir araya mı toplandılar.
    Benim itirazım bu kısma oldu yani kısacası Müjde Ar ile Şener Şen'in oynadığı Arabesk filminin senaryosu gibi bir konu olmuş bu.