Sarıgazi bölge hastanesi.

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve Eyhayat tarafından 19 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

19 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : Eyhayat
  1. Eyhayat

Eyhayat Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Arkadaşlar merhaba;
    Ben sarıgazideki bölge hastanesi hakkında bilgi istiyorum.Bu hastaneye giden varmı?Tavsiye ediyormusunuz?Benim evime yakın olduğı için bu hastaneyi düşünüyorum.Çok kararsızım yardımcı olursanız çok sevinirim.
  2. 19 Ağustos 2008
  3. uzun beyaz bulut

uzun beyaz bulut Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben adı dünya hastanesi iken gidiyordum esra hanıma ama memnun kalmadım bebeğimi düşürdüm bana ilk önce bebek küçük kendi düşer dendi sonra kürtaj yapalım dendi bu seferde ben kabul etmedim ve bir dahada gitmedim yalnız canan hanım için iyi diyorlar siz bilirsiniz ben şu an erdem hastanesine gidiyorum
  4. 19 Ağustos 2008
  5. baxsxak1984

baxsxak1984 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
  6. 20 Ağustos 2008
  7. Eyhayat

Eyhayat Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Arkadaşlar çok teşekkür ederim.İlgilendiğiniz için.Bir erkek dokor varmış bana onu tavsiye etti bir kaç kişi sanırım yavuz beydi ismi.Canan hanıma veya yavuz beye muayene olayım.Beğenmezsem başka bir hastane bakarım.Şu an için kesin bir belirtim yok.Hamile olabilirim.O sebeple yakın bir hastane araştırıyorum.İnsanın kafası karışıyor.Psikolojik olarak kötü hissediyorum kendimi.
  8. 20 Ağustos 2008
  9. derman

derman 2.melegim geliyor Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    Özel Mesaj At
    Bence gitme yengemin kardeşi çocuğu karninda ölmüş tam bir ay daha karninda beklettiler kadin ölüyordu bebek zehirliyormuş anneyi. Tavsiye etmem. Bence yaşam tib merkezinde bayram bey var ona git. şimdi tekrar hamile ona gidiyor.
  10. 8 Eylül 2008
  11. Meraba benim anneminde 21 gün süren kanaması var yarın hastaneye götürcem bölge hastanesinemi yoksa yaşam tıp merkezinemi götüreyim hangi kadın doğumcu en iyisi ????yardım lütfen:çok üzgünüm:
  12. 8 Eylül 2008
  13. Netten araştırdım esra hanım hakkında 2 tane olumlu yorum varsa 1 tanede kötü eleştiri var sizce nasıl esra hanım yarın gidicez esra hanımla canan hanım hastanede olucakmış hangisine muayene olalım?
  14. 9 Eylül 2008
  15. baxsxak1984

baxsxak1984 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bence canan hanıma gıt bende ona gıdıyorum ve cok ılgılı ve bılgılı bır dr
  16. 9 Eylül 2008
  17. uzun beyaz bulut

uzun beyaz bulut Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    gidenler canan hanımı met ediyor bayram beyde iyi bir doktor esra hanımı tavsiye etmem
  18. 7 Kasım 2008
  19. Eyhayat

Eyhayat Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Arkadaşlar sağolun zaman ayırdığınız için.Ben geçen ay esra hanıma muayene oldum.İlgisinden pek memnun olmadım.Follic asit yazdı bir problem olmadıgını söyledi ama pek hoşlanmadım.Benim ilk muayenem olduğu için böyle düşünüyor olabilirim.Sıcak gelmedi bana.