Şarap Kızılından Açık kumralaa!:))

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve brns tarafından 3 Ocak 2010 başlatılmıştır.

3 Ocak 2010
    Konu Sahibi : brns
  1. brns

brns Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar bundan 4 ay önce biranda kumral oaln saçlarımı şarap kızılına boyamıştım. 2 kez boyadım çok da yakışmıştı beyaz tenli olduğum için ancak daha sonra sıkıldım. ve çoğumuz gibi açık kumrala dönmek istedim. önce büyük bi hata yaptım lorealin ultra açılı kumral boyalarından birini alıp boyadım saçım dibinden çok az çıkmıştı. o kısımlar sarı oldu ve kızılın tonu bile değişmedi!! mafoldumben biraz bekledikten sonra hala şarap kızılı olan saçımı palette yoğun renk açıcıyla açtım önce üstüne viyana kumral boyadım. ama viyana kumral hatalı bi seçimmiş keşke küllü boyasaydım. sonucunda bakır oldu saçlarım. yakıştığı için 1.5 hafta kadar kullandım böylece akmış oldu. aktıktan sonra da saçımı küllü kumralla açık küllü kumralı karıştırıp boyadım. şuanda saçım karma bi kumral.hihoyyyt ama bakırlıktan tamamen kurtuldum. bikaç haftaya da küllü sarıya boyarım sonucunu yazarıım:))

2. 3 Ocak 2010
  3. aysecolluoglu

aysecolluoglu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    canım sımdıde resım koysan rengını gorsek cok merak ettım

4. 4 Ocak 2010
  5. cottonheart

cottonheart Zeynebin annesi Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    küllü sarı bende boyamak istiyorum ama koleston boyucam sanırım lorealın ultra açıcılı kumral boyaları dibini güzel bir sarımı yaptı yani böyle turunculaşma olmadımı benimde saçım palette açık kumral boyalı ama kolestonla loreal arasında gidip geliyorum acaba hangisini alsam çoğu arkadaş koleston küllü sarı al dedi diplerde turunculaşma olmuyormuş ben hem diplerim turuncu olmasın istiyorum hemde açık kumral boyalı kısımlar biraz daha sarı olsun isityorum bu arada dipler benim koyu kumral kendi saçım 1 cm çıktı

6. 4 Ocak 2010
  7. SHADOWGIRL

SHADOWGIRL Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    108
    ......................

Son düzenleme: 4 Ocak 2010
  8. 4 Ocak 2010
  9. SHADOWGIRL

SHADOWGIRL Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    108
    .................

Son düzenleme: 6 Ocak 2010
  10. 4 Ocak 2010
  11. cottonheart

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    canım benim istediğim renk bu i,şte sağol foto için çok güzel saçının rengi bende yakında alıcam bebekten çıkamıyorum dışarı

Son düzenleme: 9 Ocak 2010
  12. 8 Ocak 2010
  13. bannu

bannu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım bi fotoğraf kousanda görsek ya bizede yardımcı olmuş olursun açık kumrala dönmek isteyenlere ayrıca SHADOWGİRL ADLI ARKADAŞ BENİ Bİ GÖRÜYOSAN CVP YAZ NOLUR BU SAÇ RENGİNİ NASIL ELDE ETTİN ÖZELDEN MSJ YAZAMADIĞIM İÇİN SANA ULAŞAMIYORUM BENDE BU RENKTEN İSTİYORUM GÖR BENİ NOLURzemuszemus SENİNLE Bİ KONUŞMAM LAZIM LÜTFEN

14. 9 Ocak 2010
  15. cottonheart

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    fotonu sildim canım ok

16. 9 Ocak 2010
  17. CERKESKIZI

CERKESKIZI AŞK'sın SEN (h+e=ayk) Üye

Beğenildi:
    280
    Ödül Puanları:
    153
    canım benım sacımda ask alevıydı bende kumral boyamak ıstıyorum aynı senın yaptıgın gıbı ılk once loreal kullandım sonuc senınkının aynısı daha sonra garnıer voıle vs boyalarla kumral tonlarına boyadım sacımın kızıl olan kısmında cok az bı degısım oldu ama yınede kızıl degısık bısey oldu ama sacım su an 3renk kendı sac rengım 1-2cm 8cm cıvarında kumral gerı kalan uzun kısım ıse kızılımsı bı renk palette kullansam sonuc nasıl olur sence

18. 9 Ocak 2010
  19. cottonheart

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    ben palette kullanıyordum uçlarda röfleler vardı 7 numara kapattı hepsini ama sonra aktıkça üsütne 8 açık kumral boyadım şimdi orielle rengini açtım biraz koyu sarı oldu bu ayda kolestondan devam edicem 11/1 boyucam açık küllü sarı