Sardunya Zakkum'dan Günlük Burç Yorumları

Konusu 'Burçlar, Tarot ve Astroloji' forumundadır ve Halikarnas tarafından 2 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

  2 Temmuz 2009
  Konu Sahibi : Halikarnas
 1. Halikarnas

  Halikarnas DÖNDÜM Pro Üye

  Katılım:
  24 Kasım 2008
  Mesajlar:
  15.417
  Beğenildi:
  30
  Ödül Puanları:
  198
  [​IMG]

  02.07.2009


  KOÇLAR:
  İş hayatınızdaki hareketlenmeyle beraber sizin de keyfiniz yerine geldi. Bundan sonra daha da hareketlenecek ve yoluna girecek. İşleriniz planlarınızı gerçekleştirme fırsatı sağlayacak size. Kilo problemlerinizi yapacağınız kısa yürüyüşlerle çözebilirsiniz. Bir dostunuzun rahatsızlığı sizi üzebilir. Vereceğiniz moralle herşey yoluna girebilir. Sevdiğiniz her konuda sizin yanınızda. Gereken ilgiyi göstermeyi ihmal etmemelisiniz.

  BOĞALAR:
  Şu günlerde zekanızdan yararlanmanız ve tam anlamıyla akılcı olmanız gerekmekte. Süregelen işbirliği varsa karşı tarafın hareketlerine çok dikkat edin. Bir kısmetiniz var bunu kıskanan biri sizinle uğraşacak. Dost sandığınız bu insanın tutumu sizi şaşırtacak. Ani duygulara kapılmadan karar vermelisiniz. Onu çevrenizden uzaklaştırmalısınız. Bir tatil düşünüyorsunuz. Bu sizin için iyi olacak. Zira son günlerde ailenizin geçirdiği kötü olaylar sizi bir hayli yıpratmış. Bir an önce kendinizi deniz kıyısına atın.

  İKİZLER:
  Sıkıntılı günler artık geride kaldı. Şimdi önünüze bakmanın tam zamanı. Çünkü fırsatlar sizi bekliyor. İyi yatırımlar yapabilir, maddi gücünüzü arttırabilirsiniz. Bu sevdiğinizle olan ilişkinizi de olumlu yönde etkileyecektir. Sizi güçlü ve çalışkan görmek onu etkiliyor. Sağlığınıza dikkat etmezseniz bu olumlu günlerde iş yerine sağlık problemlerinizle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Özellikle baş ağrılarına dikkat.

  YENGEÇLER:
  Bugün aşırı çekicisiniz. Sizi görenler hemen etkilenecekler. Yeni ilginç kimseleri tanıyacaksınız. İş durumunuz iyi. Para durumunuz fevkalade. Size türlü yerden irili ufaklı para gelecek. Paranın bir bölümünü kendiniz harcayacaksınız. Diğer kısmını sağlam yatırımlara yönledirin. Karşınıza hoş biri çıkacak. Onunla ani ve ateşli bir ilişki olabilir. Kendinizi dinleme huyundan vazgeçin. Hastalık hastası olmayın.

  ASLANLAR:
  Kibirlisiniz. Kendini üstün görme gibi burcunuzun olumsuz özelliklerini takınma eğiliminde olduğunuz görülüyor. Bu tip davranışlarla takdir edilmekten çok, çevrenizdekilerin nefretini kazanacağınızı hiç unutmayın. Aklınız fikriniz uzun zamandır gerçekleştirmek istediğiniz bir projede. Öyle ki artık gözünüz hiçbir şeyi görmez olmuş. Bütün enerjinizi bu işe kanalize etmişsiniz. Neyseki duygusal bağlamda aklınızı alacak gelişmeler olacak. Siz de cazibenizin farkına varacaksınız. Kontrolünüzü kaybetmemeye bakın. Aradığınız huzuru ergeç bulacaksınız.

  BAŞAKLAR:
  Bugünlerde herkes sizin ne kadar kendini beğenmiş ve vurdumduymaz olduğunuzu düşünüyor. Oysa siz böyle değilsiniz. İncindiğiniz zaman zırhınıza bürünüyorsunuz. Alçak gönüllülüğünüz ve vericiliğiniz dostlarınızın artmasına yol açacak. Aşkta da hep ben alırım, böyle olmalı demeyin. Ona sevgisini istediği gibi gösterme fırsatı tanıyın. Kendi koşullarınızda diretmeyin. Daha erken yatın. Zira uykunuzu alamıyorsunuz. Yatmadan önce bitkisel çaylar içmeyi deneyin.

  TERAZİLER:
  Bütün olumsuzluklar üstüste geliyor. Sanki sizin sabrınızı deniyorlar. Umutlu olmalı ve pozitif düşünmelisiniz ki herşey istediğiniz gibi olsun. Dostlarınızı aramıyor sormuyor, doğum günlerini hatırlamıyorsunuz. Size böyle davranılınca çok üzülüyorsunuz. Parasal durumdan çok sıkışıksınız. Dostlarınızı kırdığınızı bildiğiniz için arayamıyorsunuz. Siz yalnız kalmayı hakeden bir insan değilsiniz. Yakınlarınızdan yardım isteyin. Bu dar günler geçici, ileride bol kazançlı ve mutlu günler sizi bekliyor. Kalbinizi koruyun. Çünkü o en hassas noktanız.

  AKREPLER:
  Sağlığınızı kafanıza çok taktınız. Adeta hastalık hastası oldunuz. Dostlarınız bu durumdan çok şikayetçi. Sizin yanınızda rahat değiller. Bu huyunuzdan vazgeçin. İşlerinize dört elle sarılın. Yüzdünüz ve kuyruğuna geldiniz. Bundan sonrası başarı. Enerjinizi dikkatli kullanın. Bol paralı ve başarılı günler yakında. Duygusal alanda biraz sakinlik gerekiyor size. Bir süre yalnızlığı deneyin. Gezin, dolaşın, spor yapın ve sağlıklı yiyeceklere yönelin.

  YAYLAR:
  Görüşlerinizi kabul ettirmek konusunda çok inatçısınız ve amaçlarınız doğrultusunda ilerlemek için kararlısınız. Yine de zorlu günler var kapınızda, çünkü mutlu olmak için çok uğraşmanız gerekiyor. Yılgınlığa kapılmayın. Fakat bu zor günler kısa sürecek. Aşkta ise daha olumlu gelişmeler olacak. İhtiyacınız olan desteği hem sevdiğiniz kişiden hem de yakınlarınızdan göreceksiniz. Şu günlerde ailenizle birlikte bir akşam yemeğine çıkın. Bu onları çok mutlu edecek. Yaratıcılığınızı kullanarak daha çok para kazanabilirsiniz. Zira paraya olan ihtiyacınız daha çok artacak.

  OĞLAKLAR:
  Çok hareketli ve bereketli bir gün. Para konusunda da oldukça talihlisiniz. Şansınız oldukça açık durumda. Bu şansınızı zorlamadan dikkatli davranırsanız karlı çıkarsınız. Birlikte olduğunuz kişi hakkında söylenen sözlere hemen inanmanız üzülmesine neden oluyor. Gerçeği öncelikle karşınızdakine sorup öğrenme yoluna gitmelisiniz. Ancak böyle davranırsanız size güveni ve ilgisi bitmeyecektir. Sevgilinizle aranızda olan bütün olumsuzluklar sona erecek. Hayattan çok şey bekliyor ve her zaman en iyi payı almayı başarıyorsunuz. Öksürüğünüzün nedeni fazla sigara içmeniz.

  KOVALAR:
  Yeni bir iş teklifiyle karşılaşabilirsiniz. Birkaç işi de birarada yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bazı sürprizler sizi bekliyor olabilir. Bunlar genelde olumlu sürprizler ve duyduğunuzda hoşunuza gidecek olan gelişmeler. Parasal konularınızın çözümü vereceğiniz kararlara bağlı. Böylece toplum yaşamına ve aşka epey zaman kalacak. Duygusal yaşantınız da bu yüzden hareketlenebilir. Tatil planları yapabileceksiniz. Bu da size iyi gelecek. Fakat gece hayatından uzak durmaya çalışın. Bu sizin sağlığınızı hiç de iyi etkilemiyor.

  BALIKLAR:
  Önünüzde zorlu günler var. Mutlu olmak için biraz uğraş vermeniz gerekecek. Fakat bu zorlu günleri atlatmak çok uzun sürmeyecek. Aşk size yardımcı olacak. Eğer seviyor ve seviliyorsanız istediğiniz desteği karşınızdaki insandan fazlasıyla göreceksiniz. Eğer bir sevdiğiniz yoksa yeni tanışacağınız biri size ummadığınız kadar yakın olacak ve destek çıkacak. Yaratıcılığınız sayesinde daha çok para kazanabilirsiniz. Sağlığınız iyi. Sorun yok.
   
 2. 3 Temmuz 2009
  Konu Sahibi : Halikarnas
 3. Halikarnas

  Halikarnas DÖNDÜM Pro Üye

  Katılım:
  24 Kasım 2008
  Mesajlar:
  15.417
  Beğenildi:
  30
  Ödül Puanları:
  198
  03 Temmuz 2009 Cuma


  KOÇ : Hafta sonu kendini oldukça yoğun bir enerjinin içersinde bulabilirsin. Sahip olduğun olanaklar, sosyal hayatına hareket ve canlılık olarak yansıyabilir. Ev ve aile içindeki gelişmeler ve yapılması gereken işler çalışma hayatında ve gelecek planlarında aklını biraz karışık tutabilir.


  BOĞA : İş hayatında ve de verilmesi gereken kararlarda üzerinde yoğun bir baskı hissedebilirsin. İletişim kurmak, ortak bir noktada buluşmak senin için güçleşebilir, konuşmalar gizem kazanabilir.


  İKİZLER : Nedir paranın hayatındaki yeri? Eğer memnun değilsen gidişattan, bu, değişimin gerekliliğini vurgular... Neler yapabilirsin? Hafta sonu konuşmalar ve paylaşımlar sana birçok bilinmezlik ve akıl karışıklığı getirebilir, tabii ki sevgi ve aşkla beraber...


  YENGEÇ : Güzel, parlak renkli, bizi neşelendiren bir papağanımız olabilir, hep aynı lafları etse de, ezberini bozmaya yanaşmasa da o bir neşelendirici, yaşantısı ve yaşayamadıklarıyla... Bazı şeylerin değişmesi gerektiği güneş gibi parlıyor bakışlarımızda.


  ASLAN : Gelişmelerin yaratacağı heyecan, seni biraz gergin tutabilir. Sorumluluklarımızın ve de insanların tutsağı mıyız? Belki her zamankinden farklı davranışlar sergilememiz aşk hayatımızın rotasını farklı bir yöne kaydırabilir. Önemli olan ruhun aynası olan yaşantımız...


  BAŞAK : Kısıtlayıcı durumlar seni daha savaşçı kılabilir. Çaba ve azim gerekli özellikle de sağlığımızı, işimizi ve de amaçlarımızı ilgilendiren konularda. Hafta sonu duygusal açıdan kendini biraz karmaşık bir halde bulabilirsin. Pek çok bilinmezlik kalbini ele geçirebilir.


  TERAZİ : Sana ne gerekli? Her koyun kendi bacağından asılır, her horoz kendi çiftliğinde öter, her Terazi kendi benliğinde güzelleşir. Kendini ne kadar yaşayabiliyorsun? Eğer seni kısıtlayan durumlar varsa bunları nasıl aşarsın? Neye ihtiyacın var? Hafta sonu kendin için, ailen ve yaşantın için düşünceler koyulaşabilir.


  AKREP : Oklar dört bir yanımızı sarmış, insanlar ve olayların içersinde çalkalanıp duruyoruz. Bu bir yol değil, bir yere varılmadıktan sonra, onca dökülen ter ve gözyaşı ne anlam ifade eder? Hafta sonu kendini biraz gergin ve karmaşık bir ruh halinde bulabilirsin.


  YAY : Hafta sonu kendini iletişim ve iş, sağlık açısından yoğun bir enerjinin içersinde çalkalanırken bulabilirsin. Olayların ve insanların etkisinde kolay kalabilirsin. Para ve özgürlük konuları seni bilinmezlikleri aşmaya davet edebilir.  OĞLAK : Düşünülmesi gereken onca şey varken... Aşka mı, işe mi, paraya mı doğru aksak... Hafta sonu özel bir insanla ilişkin seni sezgisel kalmaya itebilir. Duygularındaki yoğunluk, seni kabına sığmaz yapabilir.  KOVA : Kimisi hayatı boyunca çekirdekle beslenir kafeste... Kimisi de doğasını yaşayarak, tüm meyveleri dalından... Kuş beyni deyip geçmemek gerekir, kargadaki akıl kimde var? Tabii uzaya giden şempanze Ham'i de unutmamak gerek.


  BALIK : Hafta sonu kendini oldukça gergin, heyecanlı bir halde bulabilirsin. Her adımın bir risk taşıdığını duyumsayabilirsin. Sevdiğin bir insanla iletişim kurmak, bazı hedeflere ulaşmak ve de aşkı yaşamak bilinmezliklerle beslenebilir.

   
 4. 3 Temmuz 2009
  Konu Sahibi : Halikarnas
 5. incitanemtuana

  incitanemtuana EVLI MUTLU IKI COCUKLU :) Pro Üye

  Katılım:
  10 Aralık 2007
  Mesajlar:
  25.557
  Beğenildi:
  21
  Ödül Puanları:
  198
  oglakimzemuszemus
  Hayattan çok şey bekliyor ve her zaman en iyi payı almayı başarıyorsunuz. Öksürüğünüzün nedeni fazla sigara içmeniz.

  OĞLAK : Düşünülmesi gereken onca şey varken... Aşka mı, işe mi, paraya mı doğru aksak... Hafta sonu özel bir insanla ilişkin seni sezgisel kalmaya itebilir. Duygularındaki yoğunluk, seni kabına sığmaz yapabilir.

  haftasonu esime kavusacagimda:kedi:
   
 6. 3 Temmuz 2009
  Konu Sahibi : Halikarnas
 7. Halikarnas

  Halikarnas DÖNDÜM Pro Üye

  Katılım:
  24 Kasım 2008
  Mesajlar:
  15.417
  Beğenildi:
  30
  Ödül Puanları:
  198
  demek ki uydu:jeyyar:

  bu arada her gün beklerim meleğimkaydirigubbakcemile

  ve ayrıca şu an aylık burç yorumları topikimi hazırlıyorum...12 burç sonra sonra beklerimkaydirigubbakcemile

  senin oğlak sonra doğrukaydirigubbakcemile3ister istemes beklicen:jeyyar: istesende gelemessinkaydirigubbakcemile3
   
 8. 3 Temmuz 2009
  Konu Sahibi : Halikarnas
 9. incitanemtuana

  incitanemtuana EVLI MUTLU IKI COCUKLU :) Pro Üye

  Katılım:
  10 Aralık 2007
  Mesajlar:
  25.557
  Beğenildi:
  21
  Ödül Puanları:
  198
  :kedi:annamadim melegim ben pek ya:kedi:
   
 10. 3 Temmuz 2009
  Konu Sahibi : Halikarnas
 11. senayda

  senayda Rabbime Sığındım... Üye

  Katılım:
  20 Kasım 2008
  Mesajlar:
  3.499
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  106
  BOĞA : İş hayatında ve de verilmesi gereken kararlarda üzerinde yoğun bir baskı hissedebilirsin. İletişim kurmak, ortak bir noktada buluşmak senin için güçleşebilir, konuşmalar gizem kazanabilir.

  anlaşılan bugün çok fazla renkli bir durum yok..ahh ortak noktada bi buluşabilsek olay kökünden çözülecekte....neyse hafta sonu belki durum değişir... :))
   
 12. 3 Temmuz 2009
  Konu Sahibi : Halikarnas
 13. nalansu09

  nalansu09 çatlak patlak yusyuvarlak Pro Üye

  Katılım:
  20 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  3.015
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  146
  BAŞAK : Kısıtlayıcı durumlar seni daha savaşçı kılabilir. Çaba ve azim gerekli özellikle de sağlığımızı, işimizi ve de amaçlarımızı ilgilendiren konularda. Hafta sonu duygusal açıdan kendini biraz karmaşık bir halde bulabilirsin. Pek çok bilinmezlik kalbini ele geçirebilir.

  aynen sardunyacım ...teşekkürler..
   
 14. 3 Temmuz 2009
  Konu Sahibi : Halikarnas
 15. Wunsch

  Wunsch Aşk Her Daim AŞK Pro Üye

  Katılım:
  16 Ekim 2008
  Mesajlar:
  2.267
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  146
  sardunyacım çokkkkkkkkk tşkler güzel emeğin için valla bana erken yat demiş burçum ama bu mümkün degil bende bıcırık bi kız varda :roflol: a.s.
   
 16. 3 Temmuz 2009
  Konu Sahibi : Halikarnas
 17. Halikarnas

  Halikarnas DÖNDÜM Pro Üye

  Katılım:
  24 Kasım 2008
  Mesajlar:
  15.417
  Beğenildi:
  30
  Ödül Puanları:
  198
  ...............​
   
  Son düzenleme: 4 Temmuz 2009
 18. 4 Temmuz 2009
  Konu Sahibi : Halikarnas
 19. Halikarnas

  Halikarnas DÖNDÜM Pro Üye

  Katılım:
  24 Kasım 2008
  Mesajlar:
  15.417
  Beğenildi:
  30
  Ödül Puanları:
  198
  gecikme için :çok üzgünüm:özür dilerima.s.  04.07.2009
  KOÇLAR
  Eskiden yaptığınız çalışmaların sonuçlarını şimdi almaya başlayabilirsiniz. Ufak tefek terslikler yüzünden bazı aksaklıklar çıkabilir. Fakat bunlar geçici bir durum.

  BOĞALAR
  İlginç gelişmeler içinde bulunduğunuz bir dönemdesiniz. Farklı istekler içine girebilir düşüncelerinizi yeniden düzenlemeye başlayabilirsiniz. Bugün parasal konulara yönelik harcamalarınıza özen göstermeniz gerekiyor.

  İKİZLER
  Çalışmalarınızı başarıyla sürdürebileceğiniz bir gündesiniz. Elinize geçen fırsatları değerlendirecek yüksek bir performans ortaya koyacaksınız. Yatırıma yönelik girişimlerde bulunabilir evinize ya da kendinize eşya alabilirsiniz.

  YENGEÇLER
  Zihninizin gayet berrak olduğu düşünmek ve çalışmak için çok uygun bir gün. Boş hayallerle oyalanarak zaman kaybetmemelisiniz. Diğer yandan her zamanki uyumunuzu yakalamakta zorlanmayabilir ve ilişkilerinizi sağlıklı bir biçimde sürdürmeyi başarabilirsiniz.

  ASLANLAR
  Yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Çalışmalarınızı keyifle yapabileceğiniz bir gün. Arkadaşlarınızdan alacağınız haberler keyfinizi yerine getirecek. Biraz gergin ve sabırsız olabilirsiniz fakat bugün duygularınız güçlü olduğu için olayları fazla önemsemeyeceksiniz.

  BAŞAKLAR
  İsteklerinizin artması sonucunda da gereksiz harcamalarda bulunabilirsiniz. Karmaşık düşüncelerden uzaklaşıp dikkatinizi yükseltmelisiniz.

  TERAZİLER
  Aktivite istediğiniz bir çok kısa yol yapmanıza neden olabilir ve bu gezilerde yakınlarınızla görüşme fırsatı bulabilirsiniz. Kardeş ve akraba çevrenizde daha paylaşımcı olmanız beklenebilir. Spekülasyon isteğiniz yoğun.

  AKREPLER
  Eskiden yaptığınız çalışmaların sonuçlarını şimdi almaya başlayabilirsiniz. Parasal konulara yönelik yeni atılımlarda bulunabilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz bir dostunuzdan haber alabilirsiniz.

  YAYLAR
  İletişim trafiğiniz giderek artıyor. Sosyal ve kültürel faaliyetlerinizin hareketlendiği bir döneme giriyorsunuz. Hızlı kararlar alabilir fikirlerinizi çevrenizdekilere kabul ettirebilirsiniz. Tabii bu arada sizi yanlış anlayabilirler.

  OĞLAKLAR
  Yaşamanız muhtemel duygusal patlamaları işinize yansıtmamaya dikkat etmelisiniz. Dostlarınız hassasiyetinizi dengelemenize yardımcı olabilir ve motivasyonunuzu yükseltebilirler.

  KOVALAR
  Bu günlerde duygularınızın değiştiğini aşırı bir duyarlılık kazandığınızı görebilirsiniz. Bu olumlu ruh halinizi kaybetmemeye çalışamanızda fayda var. Arkadaşlarınızla birlikte bazı yeniliklerde bulunmanızda yarar var.

  BALIKLAR
  ışmalarınızı herzamanki gibi sürdürken sürpriz durumlar ortaya çıkabilir. Düşüncelerinizi denetlemeli olumsuzluk ve kararsızlıklardan uzak durmalısınız. Katılacağınız bir davette karşılaşacağınız kişiye ilgi duyabilirsiniz.​