Sarhos bir insanin sözlerine inanir misiniz ?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve xXxTubaxXx tarafından 7 Ocak 2010 başlatılmıştır.

7 Ocak 2010
    Konu Sahibi : xXxTubaxXx
  1. xXxTubaxXx

xXxTubaxXx üzgün, hemde cok :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Sey kizlar aklima birsey takildi sormak istedim sizlere...
    gecen gün bar gibi bir yere gittik, ve orada uzaktan tanidigim bir cocuk geldi, ve yanimda arkadasa daha önce gördügü ve begendigi bir arkadasimizin adini sordu, begeniyorum falan dedi, arkadasimda iste arkadasi anlatti adini yasini falan söyledi...
    bir iki saat sonra biz eve gitmek icin hazirlandik, tekrar yanimiza geldi ve ya sizin o arkadas nerede oturuyor dedi, bende dalgasina, biz sana kizin hayatini yazip verelim dedim, iyi olur dedi, tabi biraz sarhostu, ve durup dururken yasimi sordu, iki gün sonra dogum günüm var dedim, erkenden tebrik edeyim dedi, ve armagan olarak gel danset benimle dedi, romantik bi dans yaptik, ben sarhostur diye sesimi cikarmadim, birden bire gel cikalim sana birsey diyecem dedi, ciktik, sarilmaya basladi, senden hoslandim dedi, dedim sen benim arkadasdan hoslaniyordun, iki saat önce gözün beni görmüyordu dedim, yok ben simdi senden hoslandim dedi, yapisti kaldi...uzun cabalar sonucunda elinden kurtuldum...sonra arkadas sormus ona sarhos olmadigi bir gün, demiski sen simdi hangisinden hoslaniyorsun, tuba'dan mi yoksa cansu'dan mi, bu da demiski iste gecen hafta sizi surda görmüstüm o kiz iste demis, arkadasim da demis ha tamam cansuydu o, tekrar sormus cansu mu tuba mi, oglanda düsünüp demiski tugba, sonra da demiski karistirdim ben bu kizlari demis...
    sizce sarhos birinin sözlerine inanilir mi yoksa, sarhosluguna mi verilir ? boshayallersmile

2. 7 Ocak 2010
  3. challenger

challenger anladım ki herşey sensin. Üye

Beğenildi:
    402
    Ödül Puanları:
    188
    sarhoş birisi diyorsun işte kendın bıle aklı başında deilmiş ve bar ortamındakı ılıskılere güven olmaz.Eğer senın karşına normal zamanda çıkıp derse onu bılemem ama şimdi sen hiçbirşey olmamış gibi davran ben olsam boyle yapardım.

4. 7 Ocak 2010
  5. xXxTubaxXx

xXxTubaxXx üzgün, hemde cok :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tesekkür ederim canim

6. 7 Ocak 2010
  7. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    bunun sarhos olmadıgı zamanda ne dedigi pek belli degil gibi bosver bence

8. 7 Ocak 2010
  9. Malice

Malice WTF?! Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım merhaba, alkol afrodizyak etkisi yaratıyor biliyorsun o yüzden sarhoş bir erkek yanında kim olursa olsun hemen yavşama çabalarına girişir, tecrübelerime dayanarak konuşuyorum alkollüyken senden hoşlandığını söyleyen birine asla inanma ve güvenme, ama eğer durum şöyle olsaydı siz daha önceden tanışmış olup arkadaş olsaydınız ve o da başka birinden hoşlandığını söylemeseydi, o gece seni dışarı çağırıp sana açılsaydı evet doğrudur derdim çünkü alkol cesaret veriyor insana, bilinç altında ne var ne yok döküyor ortaya sırlarını söyler paylaşamadıklarını paylaşır ama bunu senin durumun için söyleyemiyeceğim maalesef çünkü o, o gece aldığı alkolün etkisiyle heycanlı bişeyler yaşayacak birini arıyordu ve karşısına sen çıktın o an. bence uzak dur yerimseniben

10. 7 Ocak 2010
  11. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    "o çocuk sana çok fena aşık olmuşşşşşşşş" desem inanır mısın :ecrin_bebek:

anlattığın tarz davranan bi adama inanılır mı ya hu :lepi:

sarhoş olunca beynini kullanamaz zaten insan, şuursuzlaşır . bulutların üstünde uçtuğunu sanar:eek:

12. 7 Ocak 2010
  13. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.134
    Ödül Puanları:
    488

Kişi sarhoş olunca ne yaptıgını bilmez bildiğim kadarıyla :kahve:

bu ayıkken bile ne yaptıgını bilmiyorki :umursamaz:

14. 7 Ocak 2010
  15. OFFPOFFF

OFFPOFFF çok özledim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bu cocuk o an yanında Cansu olsaydı ilk önce Cansu dan yana deniyecekti şansını olmazsa sen de..
    tipik sarhoş kime saldıracağını bilmiyo..
    ayik halı de pek iç açıcı değil..kimin kim olduğunun farkında bile değil..amac kız olsun gibi..
    bulaşma canım üzülürsün..

16. 8 Ocak 2010
  17. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    sarhoşken insan tüm duygularını abartılı ve saçma sapan yaşıyor. dilediği gibi yani..

sarhoş olmuştum yılbaşı gecesi oradan biliyorum:)

18. 8 Ocak 2010
  19. __TanRIcA__

__TanRIcA__ AfroDİt Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ne gibi bi çaba verdin paylaşırmısın bizimle:ecrin_bebek: