sarı boya yapanlar buraya!!!

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve cottonheart tarafından 30 Aralık 2009 başlatılmıştır.

30 Aralık 2009
    Konu Sahibi : cottonheart
  1. cottonheart

cottonheart Zeynebin annesi Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar aranızda mutlaka sarı boyayanlar vardır ne marka olursa olsun 9 ve 10 numara tonlarında boya deneyimlerinizi yazarmısınız saçınız ne renkti nasıl oldu? boyalımıydı kendi saçınızmıydı? birde saçınızı açtırıp mı sarı yaptınız? bu aralar kafayı sarıya fena halde taktım ne olur deneyimlerinizi yazarmısınız böylece en iyi sarı boya markasınıda ortaya çıkarmış oluruz ve diğer arkadaşlarada fikir olur

2. 30 Aralık 2009
  3. cottonheart

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar niye bana cevap yazan yok üzülüyorum valla:KK43:

4. 30 Aralık 2009
  5. bannu

bannu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım senin avatrdaki bayanın saç rengi ne acaba biliomusun

6. 30 Aralık 2009
  7. selmabolu

selmabolu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    saçın siyahsa 11 le en fazla bal köpüğüne kdr acılabılıor. fakat üzerine perhidrol sürüp fönle kuruttuğunuzda bebek sarısı gibi bi renk ortaya cıkabılıor denenmiştir kaydirigubbakcemile3 fakat fönü çok yakın tutmayın yakar arada biraz mesafe olmalı ve kapı pencere acık olmalı fönün uçurduğu perhidrol rahatsız edici opuyorumnanaktan

8. 30 Aralık 2009
  9. hipperaktif

hipperaktif bal kızım,kaymak kocam:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yaa keşke resimli anlatım olsa böyle anlayamıyorum ben:KK43:

10. 31 Aralık 2009
  11. cottonheart

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    perhidrol ne canım bunu boyayı boyadıktan sonra üsütne sürüpmü fönle kurutuyorsun bnim saçım açık kumral boyalı birde hangi boya markası sarıda daha iyi sonuç verir orjinal saçım koyu kumral diplerimde daha 1 cm çıktı altlardan korkmuoyrumda diplerim ya turuncu olursa diye korkuyorum

12. 31 Aralık 2009
  13. selmabolu

selmabolu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    perhidrolü parfümeriden almştm ben bu boyannın ıcıne karıstrdıımız karısımın su gıbı hali ama cok dıkkatlı olmalısın parfumeride görevliye perhidrol dersen o bilir zatn de mutlaka eldven kullan ve sac derine deymesn bende o sekılde saclarımın ucunu bebek sarısı yapmıstım zaten renk kurudukca cıkıo ortaya yetrlı dedıınde yıkarsın hemen ama fönü cok yaklaştırma ve derine deymemesıne ozen goster cnm korkma dıkkatlı olursan hıc bıse olmaz bıraz cesaret ve bolca dıkkat yetrlı opuyorumnanaktan

14. 31 Aralık 2009
  15. selmabolu

selmabolu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    dıer soruyu atlamışım=) ewt cnm boyanın ustune sacını boyadıktan bıkac gun sonra fln dene..perhıdrolu dok bı kaba bi pamuk yardımıylada sacına sür sakin sakin ben illaki şu marka boya olmalı die düsünmüyorm neva color alıyorm ben 4-5 yıldır ztn perhidrol boyayı akıtıp rengıde acıyo sen daa sonra ustune ıyı bı marka boya alıp uygularsın ıstersen bence=)

16. 4 Ocak 2010
  17. ultrike

ultrike Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    kendin boyayacaksan.loraelin çok çok açık küllü sarıyı kullanmanı tavsiye ederim.saçta turuncuya yakın sarıları neredeyse platine yakın yapıyor.ama maalesef bulamıyorum.bir kere kullandım çok memnum kaldım.başka marka boyalarla aynı sonucu alamadım.

18. 4 Ocak 2010
  19. cottonheart

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    ya canım ben okadar sarı istemiyorum böyle koyu sarı olsun yeter size foto koyayım birazdan anlarsınız tam olarak
    ya canım bu peridrol oksidan değil mi canım hani boyanın yanında satılan açıcı oda su gibi ayrı satılıyor bende evde var iki kutu onunla olurmu