sarı ciltten kurtulmak istiorm..

Konusu 'Bir Bilene Sorun !' forumundadır ve mellykhe tarafından 28 Aralık 2007 başlatılmıştır.

28 Aralık 2007
    Konu Sahibi : mellykhe
  1. mellykhe

mellykhe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar benim cildim sarımtırak gibi hani buğday tenliyim ama ne biliim bana sarı gibi gelio ve her ne kadar bakım yaparsam yapiim pudra veyaa fondoten sürmedikçe güzel durmuyo.ben makyaj yapmadanda bakımlı ve canlı durmasını istiorm.özellikle yüzümdeki şu sarılık gitsin istiorm..önerisi olan varmı ???

2. 28 Aralık 2007
  3. jewel

jewel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben bir süredir buz kalıplarında 1 şişe soda-1 limonun suyu karıştırıp, günde 1 küp yüzüme sürüyorum.sanki tenimi daha da beyazlattı gibi.

4. 28 Aralık 2007
  5. Beltin

Beltin Guest

Benimde öyleydi fazla mandalina portakal yiyosan kes benimde öyleydi doktora gitmiştik sarılıkmı diee böle böle dedi.

6. 29 Aralık 2007
  7. Beltin

Beltin Guest

Yok canım gittik kan sonuçlarıma baktı çok saglıklısın filan herkez böle olsun dedi ama zeten vitaminin fazlası zararmış

Hım bide hane yanlış anlamssan yüzünü sık sık yıka keselen flan benm yüzüm sarıydı şuanda iyim bembeyazım ama solgun biraz 1 ymurta sarısı ile 2 yemek kaşıgı sütü karıştır suratına sür canlı bi beyazlık veriyo aynı zamanda nemlendiriyo.

8. 29 Aralık 2007
  9. etomidate

etomidate Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    meliykecim sen kan testi yaptırdınmı(tam kan sayımı ve HBs) belki ondan dolayı sarıya dönük bi renge sahipsindir benim eskiden öyle idi ama şimdi kan değerlerim düzeldiği için gayet iyi canlı görünüyorum

10. 29 Aralık 2007
  11. vuslat06

vuslat06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim tenimde öle canım
    elma suyu ten rengini açar diye duydum ama daha denemedim

12. 30 Aralık 2007
  13. Beltin

Beltin Guest

Ya bugün halam gördü sen nie sarardın hastamısın dedi kesmem lazım ya kesemiyoru öf

14. 31 Aralık 2007
  15. *Bloom*

*Bloom* Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    a.sa.sbende senin gibiyim canım allıksız bakkala bile gitmem

16. 1 Ocak 2008
  17. adayıldız

adayıldız Guest

tatlım ben de sapsarı oluyordum oyle kı elım yuzum heryerm asırı derecede turunc portakal vb. tuketmktenms.herseyn fzlası zarar.ck havuc da yeme..

18. 12 Ocak 2008
  19. DML

DML Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bende de aynı sorun var.beyaz tenliim fakat yaklaşık 2 yıldır ten rengim sarardı allık sürmeden evden dışarı adım atmam hatta evde bile allık sürerim:))
    eğer benim gibi küçük yaşta sigaraya başladıysanız ve bağımlısı olduysanız cilt renginizi sigara da etkiler.suna dumankaya bunu için bi formül vermişti hatta sigaranın bozduğu cilt rengini geri getirmek için.